Pořádné auto které koncern NIKDY nedokáže..

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Pořádné auto které koncern NIKDY nedokáže..

Příspěvek od jericho-3 »

https://www.garaz.cz/clanek/alfa-romeo- ... a-21003951


Tohle je pro lidi, kteří mají v těle krev a ne latexovou náhražku , pro kterou je ideální TDI..Poslouží, ale nepotěší.. (LOL)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
maros4341
Aktivista
Příspěvky: 1082
Registrován: 23 led 2006, 14:25
Bydliště: Michalovce SK

Příspěvek od maros4341 »

nastupca AR Giulietta 1750Tbi je s rovnakým výkonom ale polovičným obsahom
Zvuk krásny, radosť jazdiť, ohromí každého, no je pravda, Alfu musí človek chcieť. Keď raz podľahne, je to na stálo. Alfa nie je dokonale nemecké auto, no má v sebe niečo, čo nemecké auta tejto triedy nemajú - športové srdce

:)
maros
Rozumieme Vášmu autu
+421903905655
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Nemecké auto je dokonale ? :D
BMW 330 ix
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Re: Pořádné auto které koncern NIKDY nedokáže..

Příspěvek od rudy5 »

jericho-3 píše:https://www.garaz.cz/clanek/alfa-romeo- ... a-21003951


Tohle je pro lidi, kteří mají v těle krev a ne latexovou náhražku , pro kterou je ideální TDI..Poslouží, ale nepotěší.. (LOL)
Mal som česť jazdiť s V6 v alfe a teda tbi motor je niekde úplne inde ,V6 v alfe by som si nekúpil .
BMW 330 ix
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tady je právě úžasné, že to nemá turbo, že je to klasika a ne nějaká moderní hvězda. a že turbo má poloviční obsah a velký výkon...?.Je to doping a je třeba brát, kdy to pan Busso konstruoval a jak byl schopen do motoru vložit tu vitalitu a spolehlivost. Sám mám doma Busso v turbu /dvoulitr/, ale to není ono. Pojezdil jsem s Bussem v GTV, 164, a 156 , ale jen 3.O ccm,a představa, že do tak malého auto někdo nacpe tohle /3.2 ccm / je možné jen v Italsku, už kdysi nandali do Ritma dvoulitr se 13O HP, a bylo to letadlo, ale sám za sebe mohu říci, že bych si to nemohl koupit..nemám na to.. Zabil bych se..Ne nějakou šílenou rychlostí, to přitahuje jen jednodušší typy, ale ta akcelerace a jízda v zatáčkách to je ta pravá masírka a každý na to nemá, včetně mne..Majitel mě vždy pobízel, jen to protáhni...ale zavrkal jsem a raději to vrátil..Rozsekal bych to.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

a proč si teda to auto nekoupíš?
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
tom hanks
Přispěvovatel
Příspěvky: 254
Registrován: 27 črc 2015, 21:08

Příspěvek od tom hanks »

jemu stačí že o něm píše , on není jako moderní pitomec s plackou , za ty peníze si radši koupí Pilsner Urqel :D
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

2,8 litru Golf III, 2,5, 2,8 a 3,2 litru Golf 4 a 3,2 litru Golf 5 a našli by se i jiní výrobci jako třeba BMW kteří cpali velký motory do malých aut, takže ital nebyl jediný, a stou spolehlivostí bych byl taky opatrný. Pár majitelů italských aut znám a nikdo znich nikdy neřekl, že by ty auta byly spolehlivý.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Biimbo píše:a proč si teda to auto nekoupíš?
Mám už jednu a jak jsem psal, s tímhle bych si rozbil hubu..Tady je vidět, jak vůbec nechápete o co jde, přirovnávat to ke golfu s jakýmkoliv motorem je jako poučovat někoho, že koupat se v Balatonu je stejné jako v moři..Já šestivál 3,2 testoval a byl jsem neskutečně otrávený, Němci jsou šikovní, ale studení a vše mají strojené bez duše. To že zahrabu a ponořím se do sedačky je jen část požitku , oni moc kalkulují , jde jim hlavně o účelnost , ale srdce v tom nenechají. Ale Italové myslí na všechno, proto jsou umělecky nejlepší, většina překrásných věcí světa je z Jihu, proto udělali ta nejkrásnější auta světa, když oni dělali OHC a double OHC, tak mi jsme štelovali SV a mimo Tatry , která už ve 30. tých letech vyráběla skvělé OHC , jsme až do revoluce vylepšovali předválečné typy. V UVMV stvořili OHC , který měl rozvodový řemínek z nějaké sekačky a tento prototyp jsme oslavovali jako svatý grál a přitom neopustil vývojovou dílnu..A že jde o spolehlivost? Ještě mi tady nikdo nenapsal, jak mění u Italských motorů bloky s dírami od ojnic, jak mění vačky na běžícím pásu, atd. atd. Jejich motory jsou v JEEPech /viz poslední test od Koubka/, používají je i jiné firmy, zatímco motory od koncernu jiné firmy už nechtějí a to i přesto, že koncern má nejrozvinutější sít servisů po celém světě.. A my jsme podobní Němcům, i když se tomu bráníme, dlouho jsme žili pospolu, proto nám to jejich pojetí vyhovuje..A motor Busso byl vyhlášen nejlepším motorem století .. A také pro jeho spolehlivost..Samozřejmě je i logické, že všichni nemusí rozumět všemu, stejně jako já nerozumím mnoha umělcům, ale říkám si, co když to není chyba jejich, ale MOJE? :)
nepropadat panice...
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

A napadlo tá že napríklad Nemec nechcel dať ten motor do jeepu?že si tie motory vyrába iba pre seba ?tým nehovorím že sú úplný zázrak ale človek do toho nevidí čo všetko za tým je.
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

jericho-3 píše:
Biimbo píše:a proč si teda to auto nekoupíš?
Mám už jednu a jak jsem psal, s tímhle bych si rozbil hubu..Tady je vidět, jak vůbec nechápete o co jde, přirovnávat to ke golfu s jakýmkoliv motorem je jako poučovat někoho, že koupat se v Balatonu je stejné jako v moři..Já šestivál 3,2 testoval a byl jsem neskutečně otrávený, Němci jsou šikovní, ale studení a vše mají strojené bez duše. To že zahrabu a ponořím se do sedačky je jen část požitku , oni moc kalkulují , jde jim hlavně o účelnost , ale srdce v tom nenechají. Ale Italové myslí na všechno, proto jsou umělecky nejlepší, většina překrásných věcí světa je z Jihu, proto udělali ta nejkrásnější auta světa, když oni dělali OHC a double OHC, tak mi jsme štelovali SV a mimo Tatry , která už ve 30. tých letech vyráběla skvělé OHC , jsme až do revoluce vylepšovali předválečné typy. V UVMV stvořili OHC , který měl rozvodový řemínek z nějaké sekačky a tento prototyp jsme oslavovali jako svatý grál a přitom neopustil vývojovou dílnu..A že jde o spolehlivost? Ještě mi tady nikdo nenapsal, jak mění u Italských motorů bloky s dírami od ojnic, jak mění vačky na běžícím pásu, atd. atd. Jejich motory jsou v JEEPech /viz poslední test od Koubka/, používají je i jiné firmy, zatímco motory od koncernu jiné firmy už nechtějí a to i přesto, že koncern má nejrozvinutější sít servisů po celém světě.. A my jsme podobní Němcům, i když se tomu bráníme, dlouho jsme žili pospolu, proto nám to jejich pojetí vyhovuje..A motor Busso byl vyhlášen nejlepším motorem století .. A také pro jeho spolehlivost..Samozřejmě je i logické, že všichni nemusí rozumět všemu, stejně jako já nerozumím mnoha umělcům, ale říkám si, co když to není chyba jejich, ale MOJE? :)
Proč by si měl rozbít hubu pokud nejseš pitomec bez mozku? Furt tady ukazuješ na všechny co tě v zatáčkách s Touaregem brzdí v neohrožené jízdě tvojim italským zavodakem a najednou by sis rozbil hubu. Furt sem hazes odkazy na skvělá auta ze kterých ti kape z vocasu jen na ně pomyslis ale nemůžes si je koupit, protože bys ses v nich zabil. Až si takový koupíš a budeš ho pár let denně provozovat , podej report jak to spolehlivě sviští.

A ještě tak jak lítají ojnice u koncernu, tak padají převodovky u JTD. Ať je to 159 nebo Ducato.
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
Bravomv
Přispěvovatel
Příspěvky: 139
Registrován: 17 říj 2017, 19:31

Příspěvek od Bravomv »

U JTD padaly převodovky, protože byly od Opelu, ale to ty určitě víš.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Biimbo - ono je akcelerace a akcelerace, jelikož se často rozvášním, tak 300 HP v tak malém autě je pro mne nebezpečné, nehledě na to, že by mne to nebavilo. Protože machrovat na někoho s takovou náloží je dost ubohé. Samozřejmě dotyčný tohle nemusí vědět, ale byl by to podraz..Takhle vím, že mám 100 HP, vzadu si mohou přečíst, že mám SX a vše je jasné.. Zrovna ráno v mlze mne pořád tlačila Octa l a já pořád čekal, až mne předjede, ale nakonec se rozjasnilo, přijeli jsme do serpentin a moje krátké auto proti kraksně je samozřejmě králem..Ale musím říci, že borec Octu1 vodil až obdivuhodně dobře, a co mne potěšilo, že to nebyl oturbený blb, a když už jsem před městem ubral/ ve městě dodržuji/ , což mnozí neumí, musí mne prostě předjet..A Bimbo, jsi kamioňák , což jsem usoudil , tak víš, že v apatice nekoupíš...a já už tak v 25 letech zjistil, že nejsem v podstatě řidič nic moc...Svezl mne můj kámoš z práce, který toužil jezdit Ralllye ,a řídil mé auto a tam mi to došlo..A dodnes z toho vycházím, takže pokravit se na trase, kterou dobře znám, to jo, ale jit na krev tam, kde nevím co přijde tam jsem v háji..Asi tak... :)
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tvl to jsou kydy
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

U tebe je, vše co nechápeš jen kydy. Ale je vás víc a proto jsme takový, jako jsme... :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“