E46 ruční brzda

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

E46 ruční brzda

Příspěvek od slovacek.milos »

to jsem ještě neviděl jedeš do kopce ruční brzda fachčí, zatáhneš brzdí, couváš hned škubne brzda a stojíš , jedeš dopředu z kopce učinek na válcích 0 vůbec nic žádný účinek to mi mozek nebere :roll:
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Ty pakýnky jsou nešťastný...musí tam být minimální vůle mezi nimi a kotoučem,často jsou vyhnilý brzdový štíty a pakýnky se pak kříží, nejlíp dát vše nové...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše:Ty pakýnky jsou nešťastný...musí tam být minimální vůle mezi nimi a kotoučem,často jsou vyhnilý brzdový štíty a pakýnky se pak kříží, nejlíp dát vše nové...
romane ale chápeš to pravá OK 100% levá 38% nastavil jsem stamostav u levé jedu z garáže na spátečku dám ručku s tojím na fleku, tak ok a jedeš do předu a O nic to nebere a dozadu to blokuje to prostě nevěřím svým smyslovým ani obraz ani zvuk :o se mi snad zdá nebo co ;)
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8915
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Noo e46 jsem moc netvoří tak si moc nepamatuju zda to mají uuuplně stejný toto byl běžný projev špatného sestavení nebo nastavení na opel Vectra B která je měla také vevnitř kotouče.


Někdy to bylo vyjetým kotoučem ( opotřebovany vnitřek kvůli ježdění se špatně nastavenou která přibrždovala) někdy špatným nastavením paken. Nefunkčnosti pohyblivých částí atd.

Jinak to proč dozadu zabrzdi je přece jasný ne??? Dozadu se ta pakna vzepře. Je to stejný jako na běžných bubnovkach couvnutim pakny obvykle povolí jen opačné.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Tak veru. Máš to zle nastavené, resp. poskladané. Kedysi som to mal taktiež na e46 po "oprave" u fachmana.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

hansdob píše:
Jinak to proč dozadu zabrzdi je přece jasný ne??? Dozadu se ta pakna vzepře. Je to stejný jako na běžných bubnovkach couvnutim pakny obvykle povolí jen opačné.
já to nikdy neměl dozadu se fakt vzepře a dopředu nic 2 %, naštelované to je že pakny leští kotouč, ručka 3 zub, už to neřeším pakny kotouče nové
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5463
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

budu šišate bubny vnutri
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="hansdob"]

už to neřeším šecko nové zítra napíšu,

dnes sem tam byl s motorkou afrika zas jim vadilo že to bylo vyfocené s kuframa a oni tam nejsou, boční držáky není vidět homologace, dyž tam dám ty kufry zas jim bude vadit rozměr, šířka vozidla, a vpředu na štítě jsou samolepky, cosi atav a swift, to prej čemusi vadí,

piča 30 let chodím po stk před třiceti lety mi nedal stk protože jsem nenosil trikoloru, tak jsem si muse kopit odznáček s trikolorou zavěsit na monterky a dostal jsem na měštanské v hodoníně stk na dva roky (LOL) prostě kde se postaví stát to je jeden čurák větší jak druhý nebo první (wallbash)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5463
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Mildo mne chodi lidi z STK že zadne okno ide trhano dole (LOL) vyhazov a STK len na 30dni na odstranení závady (crazy)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Ano ja som už tiež mal jedného s oknom čo ho vyhodili. Najnovšie nesmie mať auto puklice (ak nemá elektróny) lebo kontrolujú či sú dosť pritiahnuté kolesá :)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32834
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

marku romane včera na stk s afrikou, kde sou prej kufry, posledně je fotka s kuframa, když tam ty kufry jsou tak překračují povolené rozměry, když tam nejsou zas špatně, boční držáky prej není homologace,
a všichni to víme kde se postaví státní čurák chce jen bokem peníze prezident komunista premiár estébkt a tak to prostě smrdí od hlavy (LOL)
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8915
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Poklice a krytky a to i na Alu ( krytky) nesmí být ne kvůli dotažení ale kvůli počtu šroubů.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Odpovědět

Zpět na „BMW“