Kovové plotové dílce

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 708
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Kovové plotové dílce

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Stavěl jste někdo plot s využitím kovových dílců? Něco jako kovaný, nebo svařovaný...Kde jste byli spokojeni s kvalitou, cenou? Jde o rovné dílce (možná oblouk ) o výšce okolo 1m a délky 2m. Mezi plotové betonové kostky ,,,,,,30 Ks.
Poradíte , kde se zeptat?
To je situace!
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8925
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Stavěl jsem už podruhé - život 😂😂 no poprvé jsem použil plotové dílce nevím nějakého údajně dobrého výrobce a stalo to granát. Po třech letech rezatý jak liška a to uváděli že to má antikorozni vnější úpravu a kdesi cosi. Materiál byl asi OK něco to vážilo a tam kde byla vidět stěna byl tam materiál.

Teď podruhé ( tuším 3 nebo 4 roky zpět ) jsem jen pro ženy spokojenost dal bránu,branku a tři obloukové pole do předního plotu ze štipaných cihel a zbytek mám betonový desky ať mi tam nikdo nečumí a jsem spokojenej. No k tomu kovu. Po předchozí zkušenosti jsem říkal kašlu na to budu šetřit stejně to tehda stalo za hovinko koupil jsem baumax “zadarmo” ty tři pole brána branka stali asi 2500 a bylo tam varování ze je to bez úpravy ven že je to jen černá základovka no a je tam furt Ani jsem to nenatíral z půl metru nepoznáš nic zblízka už to rezne ale tak divně neteče z toho rez nějak brutálně pod tyčkama mi to betonový malinko flíčkuje plot ( ten kvalitní to dělal víc asi měl víc železa) a jestli ještě 2 roky dá je to to nejlepší co jsem mohl koupit. Je to pěkný ( mě je to jedno ženě sousedkam atd se to líbí ženuška je spokojená) víc neřeším. Ještě je to lehký nic to neváží. Obrázek
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19312
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Rodičům dělal plot a bránu podobnou obrázku výše kamoš zámečník, něco vyráběl,něco jsou nakupované díly, dovezl to celé v surovém stavu,namontoval,dodělal detaily, pak to odvezl celé do zinkovny a následně nechal nalakovat černou matnou barvou přímo na to určenou, prý to tak vydrží min. 20 let...
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

Já bral kdysi tady: www.unitradeweb.cz dělal jsem tenktrát zábradlí na balkon a celkem drží. po 12 letech to bude chtít natřít, je to orezlý ale drží.
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Zo zinku farba po čase vie opadnúť treba ho nechať chvíľku vyzriet ,doporučujem skôr zinkovy základ a na to práškovú farbu a do pece .
BMW 330 ix
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 708
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Nechci nic složitého, také musím řešit cenu...
To je situace!
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“