CORSA C - podivné chování světel ...

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

CORSA C - podivné chování světel ...

Příspěvek od jericho-3 »

Stalo se někomu, že tenhle stroj - tříválec se dostal do stavu, že mu neustále svítí osvětlení přístrojovky a hlavně křížem levá parkovačka a pravé poziční zadní světlo.? .Nejdříve vysazoval motor , padal otáčkoměr a teď tohle..Má to málo najeto, ale bylo opraveno kdysi po ráně na levou stranu. Já chtěl vyměnit snímač otáček, ale stalo se tohle..Díky
nepropadat panice...
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Točí v poriadku?
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jistě, jde o to nesmyslné křížené svícení jako kdyby se spekly dráty. Vše svítí novotou, tak váhám a čekám na schéma. Mate mne ta rána, při které prasklo to umělohmotné kolo v servu..
nepropadat panice...
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Staršie mali podobný problém a často kôli hlavnému ukostreniu. Pozri, či nemá ko kostri, alebo káble, kde dostalo ranu.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To je první, co jsem udělal, auto má 90000km a majitel je pečlivka, což ale v tomto případě je prd platné... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Corsa C no : vypínač světel odpojit?? Budiky?? Odcházeli. Kabely v 3/5 dveřích umí to prazvláštne spojit (svítí různě,nejde chcipnout a podobně pytloviny zatím jsem řešil jen na AG,VeBe,AH) Jednotka kastle pod oknem?? Voda oxid??
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To je právě ono, to jsou ty budíky, kde jsem pátral a kde není ani kontrolka motoru, auto dojelo na zdviž, já vše zkontroloval, zespoda, pak jsem kontroloval pojistky a relé, a najednou koukám , že mi svítí parkovačka na levém světle, a kámoš povídá, hele vpravo svítí pravá pozička, tak jsem zjistil, která pojistka to je a auto nejde nastartovat..Kravilo se to i předtím, kámoš dojel do města , auto cukalo, pak chcíplo , pak spadl otáčkoměr atd. A já jak zatahal za dráty a vytahoval ten celý blok nad krabici, tak se tohle stalo...Je tam někde lapsus, příště chci tu jednotku pod oknem , auto stojí venku, ale vše je poměrně pěkné. Ale teď jsem si díky tobě vzpomněl, že mu natekla dozadu voda a měl hever i rezervu pod vodou...Takže děkuji, že jsi mojí chabou paměť vzbudil....protože tam voda tekla světlem... (rofl) (wallbash)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Opel“