Felicia VR6

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Felicia VR6

Příspěvek od sniper-- »

Jak již z názvu vyplývá o co mi jde, tedy jde o to že jsem si koupil z nostalgie Felicii sport line 1.6, kterou jsem kdysy míval jako novou. Je na ní halda práce ( prahy, lemy, pak půjde do lakovny na celokak) vím, někdo řekne felda ale já do toho ty peníze dám protože chci aby byla jak zbBoleslavi. Nicméně už tenkrát jsem snil o tom jaké by to bylo kdyby v ní byla vr6 a teď jsem se rozhodl to i zrealizovat, plán je takovej že do měsíce bych měl mít dárce v podobě Golfa3 vr6. Brzdy a takové věci už jsou vymyšlený ale Byl by někdo kdo by dokázal poradit s elektrikou? [/code]
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Nebude ti to fungovat veruna je hrozně těžká a budeš se trápit s převodovkou
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

Nebude fungovat je myšleno jak? Jako že jízdní vlastnosti když je těžká? Převodovku bych použil z toho golfa, tak že by šlo jen o to přehodit to i s kulisou problém by nastal " jen" vyřešit nějak poloosy
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3461
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Zkus se zaregistrovat na Feliciaklub. A tam hledat člověka s nickem Škury. Ten něco podobného lákal do Funky. Už nevím jestli verunku nebo něco jiného, nicméně taky motor z 3 Golfa a tady ty elektrické věci taky řešil. Třeba poradí.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

Ten tam myslím dával 1.8T. Me osobně nejde ani tak o výkon, ten je v tomhle případě nepodstatny, spíš jde o ten zvuk a udělat z toho takový ten..... No jak to nazvat 😅

Co jsem našel tak na YouTube je nejakej Polák co to tam dostal a nějaká žlutá v Anglii že to tenkrát udělali nějak se škodovku.
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Source
Aktivista
Příspěvky: 1860
Registrován: 15 lis 2015, 22:43
Odpovědi: 1
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Source »

Akože keď ti nejde o jazdné vlastnosti tak prečo nie. Ale naozaj veverica je hrozne ťažký motor a vo felde by to asi v zákrutách nerobilo dobrotu. Každopádne ak máš na to čas a chuť určite do toho choď. Môže to byť zaujímavý projekt a sám jednu VR6 mám a ten zvuk je proste nezameniteľný :)
Octavia 2003 ASV 81kw
/ FB S764 / "J" čerpadlo / Brzdy 312mm / ASZ vedenie vzduchu / vymenik olej-voda ASZ / DPF ON 1??Kw/3??NM

VW Golf mk5 R32 3.2 VR6 BUB 184Kw 4motion
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3461
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Jo asi 1.8t. Už si to moc nepamatuju.Ale to je asi v podstatě jedno. Určitě to tam lákal s komplet elektrikou z toho Golfa, či z čeho,zrovna tak jak máš určitě představu ty. Vím že nějak bojoval s immo, tuším že dával i budíky,ale to už fakt jen tak tápu v paměti. Kdysi jsem to celkem sledoval,ale už je to kotel let. Ani nevím jestli to dotáhl do nějakého konce.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

Ono je to asi i drobet jinak, vzpomínám že tenkrát koupil od někoho (Luke jeep ) nebo tak nějak, nedodelanou feldu s 1.8 t takovou zelenou a asi to přecházel do toho Funu a dodělal to. Už si to taky nepamatuji. Immo by šlo případně vypnout v jednotce, to zas tak problém není
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4191
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

trojka golf je elektricky "hloupá" proti oktě (LOL) zrovna immo krabičku má golf i felicia "stejnou" (noteeth)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 561
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

sice fačko ale ved fela je podstate to stejne :)
https://skoda-virt.cz/cz/auta/favorit-a ... -fajt-vr6/
BMW E36 316 limo
BMW E36 316 Coupe
BMW E36 316 Compact
BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

Jarda S. píše:trojka golf je elektricky "hloupá" proti oktě (LOL) zrovna immo krabičku má golf i felicia "stejnou" (noteeth)
To je vlastně fakt, já jednou kdysy dávno rouboval do G3 TD TDI
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

No a to si ještě lamu hlavu nad tím, že bych moc rád zanechal ty originální budíky z feldy protože ten sportline je má žlutý, ale to je asi nereálný (LOL)
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

RAPIDmen píše:sice fačko ale ved fela je podstate to stejne :)
https://skoda-virt.cz/cz/auta/favorit-a ... -fajt-vr6/
No vida, další. Koukám rozteč 5x100
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

sniper-- píše:
RAPIDmen píše:sice fačko ale ved fela je podstate to stejne :)
https://skoda-virt.cz/cz/auta/favorit-a ... -fajt-vr6/
No vida, další. Koukám rozteč 5x100
nech se vyšetřit u psychiatra a nedělej žádné úchylárny, felda 1,6 + cimbu je asi nejlepší auto na světě, spotřeba pět litrů a co chceš komu dokazovat jak to jezdí?

já měl 97 1.6 cimbu, šlapala jak hodinky, bohužel jen stála na parkovišti nikdo sní nechtěl jezdit, pak ji vykradli, ukradli značky, tak jsem ji prodal za 15.000 kč, je to škoda bohu žel kroze byla stablizovaná konkornem to auto přežije věčnost ;)
Uživatelský avatar
sniper--
Aktivista
Příspěvky: 2867
Registrován: 17 led 2009, 12:53
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od sniper-- »

slovacek.milos píše:
sniper-- píše:
RAPIDmen píše:sice fačko ale ved fela je podstate to stejne :)
https://skoda-virt.cz/cz/auta/favorit-a ... -fajt-vr6/
No vida, další. Koukám rozteč 5x100
nech se vyšetřit u psychiatra a nedělej žádné úchylárny, felda 1,6 + cimbu je asi nejlepší auto na světě, spotřeba pět litrů a co chceš komu dokazovat jak to jezdí?

já měl 97 1.6 cimbu, šlapala jak hodinky, bohužel jen stála na parkovišti nikdo sní nechtěl jezdit, pak ji vykradli, ukradli značky, tak jsem ji prodal za 15.000 kč, je to škoda bohu žel kroze byla stablizovaná konkornem to auto přežije věčnost ;)
Možná psychiatr pomůže i tobě, je rok 20 a já rozhodně Felicii nebudu používat k ježdění a už vůbec ne někomu něco dokazovat, je to auto který jsem měl v tom roce nový a mám na něj krásné vzpomínky, proto jsem ji koupil a ten motor tam chci abych se stim jednou do roka svezl na nějaký škoda sraz a otevřel kapotu 😁 nic víc v tom není, a jestli mi to cestou na ten sraz sežere 5 nebo 30 litru v tom nehraje vůbec žádnou roli.
autoservis pneuservis.
Tel.774 225538
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“