Chrysler VIII 2.5 TD

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Chrysler VIII 2.5 TD

Příspěvek od slovacek.milos »

jedná se o 2.5 TD imobilizer to nemá, dojel jsem z dovolené odstavil auto na parkovišti, nechal jsem blbec klíček v zapalování, ale vyplý baterka KO ruším jmenuje se garážní poloha dělá to i jeep, nabiju baterku motor chytne a za dvě vteřinys zdechne, imobilizer klíček nemá, dělá to i když motor tahám na laně, prostě chtne a zdechne a múžeš ho táhnout i kilometr mrtvho musíš vypnout klíček a zas chytne na dvě vteřiny, spirálka nebliká a diagnostika elm, čtečka ani delphi se stím nespojí jen KTS a borec co ji má je na dovolené 14 dnů děkuji za každou radu Přidat obrázek Propagovat

Více na: https://www.chrysler-club.net/forum-tem ... hne-171833
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Musíš zatvoriť a otvoriť auto s dialkovým, inak to nechytí, takto je u nich nastavené immo.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

otvírám zavírán šipkou a nic furt chytne a zdechne , já měl vypínání motoru auto zdechlo a blikala spirálka, nevím jaká byla závada, po vyčistění kostry na levém podběhu problém zmizel, od té doby byl pokoj
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Ak máš manuál k autu, pozrel by som synchronizáciu kľúča, na niektorých fórach som ešte čítal, že im pomohlo nechať zapnuté zapaľovanie na hodinu (s nabíjačkou), niektorým už aj po 20-ich minútach prestala blikať kontrolka a synchronizácia bola hotová.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jozef to zkusím, já zas četl borce v trenčíně že dal jen + na stopventil a jezdí dál, tak hurá že by jen stopventil a není to pravda stopro imo zablokuje řj motoru, vytáhl jsem i pístek ze stopventilu a pořád stejné

už to tam du mastit nabíječku tam mám jen zapnu dík
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Ešte som našiel toto, je to pre r.v. 95-01.

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

mám problém že mi nic nebliká, auto mělo mnoho lidí přede mnou,

měl jsem to tři hodiny na nabíječce start chytlo zdechlo, ted hodinu struhým klíčkem zaplé zap., start a je to stejné, zkoušel kde co mi radili na chrysler a zatím nic,

zkoušel jsem i ten postup ale jen odhadem taky nic, mám borce co mi to zpojízdní ale musím ještě počkat tak zkouším kde co
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Miloši, je nějaká změna?Ten motor je VM nebo jiný?Já tady mám u souseda Voyagera skoro s půl mega, baterka se vyndávala, nandávala špatná, soused to roztahoval a pořád vše v pohodě.. Akorát jednou to bylo hluché a při nandavání baterky se nezapojil ten přídavný kabel u svorky plus a motor byl hluchý... Na první pohled nic vidět nebylo, ale když jsem přišel, koukám , že je nějaký kabel skříplý za baterkou... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

typ motoru je M00 2.5 TD 85 kW řídící jednotka bosch 0 281 001 333, imobilizer je tam čtečka, na spínačce, signál na dálkovém a mozek v přístrojovce,

to co popisuješ jsem dělal několikrát, nikdy se nic nestalo, taky se blížím k půl mega,

vybil jsem baterku i zapomenutým klíčkem, no a ted toto, borec mi to spraví ale má ještě týden dovolené tak prostě zkouším a hledám znáš to

nějakým drátkem to určitě nebude jeto pravidelnost zablokování řídící jednotky imobilizerem, chytne zdechne pořád dokola
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="jericho-3"]Miloši, je nějaká změna?

vypnutí immo a je klid
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“