3.2 FSI škube (servisy už mě odmítají)

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Source
Aktivista
Příspěvky: 1860
Registrován: 15 lis 2015, 22:43
Odpovědi: 1
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Source »

A samozrejme nezabudni si kúpiť fiat z 76 :)
Octavia 2003 ASV 81kw
/ FB S764 / "J" čerpadlo / Brzdy 312mm / ASZ vedenie vzduchu / vymenik olej-voda ASZ / DPF ON 1??Kw/3??NM

VW Golf mk5 R32 3.2 VR6 BUB 184Kw 4motion
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

:)
Naposledy upravil(a) jericho-3 dne 10 zář 2020, 11:46, celkem upraveno 4 x.
nepropadat panice...
Source
Aktivista
Příspěvky: 1860
Registrován: 15 lis 2015, 22:43
Odpovědi: 1
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Source »

Prosimťa nezajebávaj každú jednu tému na tomto fóre tým istým, niekto chce poradiť a nie tú počúvať dokola to isté. Dík
Octavia 2003 ASV 81kw
/ FB S764 / "J" čerpadlo / Brzdy 312mm / ASZ vedenie vzduchu / vymenik olej-voda ASZ / DPF ON 1??Kw/3??NM

VW Golf mk5 R32 3.2 VR6 BUB 184Kw 4motion
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Budu jen poslouchat ty neomylné..
Naposledy upravil(a) jericho-3 dne 10 zář 2020, 11:48, celkem upraveno 1 x.
nepropadat panice...
DafiBoos
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 26 srp 2013, 19:49
Bydliště: Šumava

Příspěvek od DafiBoos »

Rozhodně nechci aby tady docházelo k nějakým konfliktům.
Auta jsou dobrá a špatná. Nikdy nevíte co se v nem vy....

Každopádně auto jezdilo normálně. Pak z ničeho nic začalo škubání. S lambdama se nehejbalo tak počítám ze v tech problém neni ale když už to budu dávat na diag. Tak poprosím ať to zkouknou. Na tu karbonizaci se ještě podívám ale když měnili těsnění pod víkem tak to prej bylo v rámci i možností čisté.
Každopádně zatím mam tyto dva tipy tak kdyby někoho ještě něco napadlo budu jedině rád.

Když se vrátím k názoru ať se auta zbavím. Jelikož se na autě měnili čidla, svíčky VT. čerpadlo a kdo ví co ještě tak popravdě jen za díly jsem dal víc než bych dostal za auto které nejede tak jak by melo nemyslíš? To to raději dojezdím s tím škubáním.
Ale díky i tento názor má svou váhu
V případě potřeby jsem k zastižení na tel. čísle 728562288.
Uživatelský avatar
chosepm
Aktivista
Příspěvky: 1986
Registrován: 27 zář 2007, 18:09
Odpovědi: 1
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chosepm »

Ty Lambdy bych prověřil, za to nic nedáš...mrkni v live datech a jednu vytáhni. Pak se tam rovnou podívej jak se chová tlak paliva a omrkni regulátor tlaku. Svíce jsi snad dál nový a komprese prověřil...
***VAG,PSA,Renault***
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Není nad to nepolemizovat a čekat, až co ostatní.,.
Naposledy upravil(a) jericho-3 dne 10 zář 2020, 11:50, celkem upraveno 1 x.
nepropadat panice...
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Jericho, běž už někam s těmi povídkami, jenom to plevelíš a ke konkrétnímu motoru tohoto vlákna žádný přínos ...
Kašli na karbon, ten není zdrojem těch zapsaných chyb, pochop to ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Už jsem to pochopil, na co nějaký názor, nobo příklad, když je tabulka..
Naposledy upravil(a) jericho-3 dne 10 zář 2020, 11:54, celkem upraveno 1 x.
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5471
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Chlape ty si vážne duševne chorý človek. (crazy)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Romku, a tvůj názor je jaký?
Naposledy upravil(a) jericho-3 dne 10 zář 2020, 11:56, celkem upraveno 1 x.
nepropadat panice...
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Tak tak Jericho. Dnešná doba diagnostík a čidiel vychovala bandu hňupov a nie diagnostikov. Pre základ a správnu diagnostiku človek potrebuje vedieť základy mechaniky a to už vie málo kto. Základom je vedieť čo a ako funguje po mechanickej stránke a až potom sa spoliehať na diagnostiku. Častejšie použivam manometer a skúšačku , ako pc a položím do vrecka ľudí z autorizáku. Mal som šťastie na starých majstrov kedysi a zvyšok bol už len o samouke a laborovaní v garáži. Nie o pokusoch z fóra a podobne. Napojíš pc, hodnoty lietajú , menia čidla od A do Z až po jednotky. Popritom je problémom falošný vzduch. Volajú ma testovať auto, kde sú výpadky valcov, pomenené cievky, sviečky a základ nepretestujú. Skúsený človek dá ruku ku výfuku a cíti, ako má spätný ťach plynov. Odhalený podpálený ventil priložením ruky, bez pc a tlakovej sondy na motortester. O japoncoch a ich hadičkách ani nepíšem, ako posrali Landcruiser v Toyote, alebo vymenil motor v autorizáku kôli vadnej podtlakovej hadičke. Je to boj.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jsem rád, že někdo uvažuje komplexně, protože u hledání závad musí být v první řadě jistota, že motor je mechanicky v pořádku a na vině je právě jen regulace tohoto motoru. Jít obrácenou cestou odpovídá dnešní době, kdy místo zvednuté kapoty se řeší DRÁT.. Mechán-dráteník je čistej, za nehty nemá špínu a často má i pravdu, na závadu přijde..Ale co když ne? Tak to potom nechá na těch s těmi špinavými za nehty.. .:)
nepropadat panice...
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Jsi vocas ... Kdo tady řeší jenom DRÁT jsi Ty ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jsme v Čechách, ale je tady pravidlo, že si lidé nerozumí..Někdy mi připadá, že neumí pořádně číst, ale umí nadávat. Já nezpochybnil drát jako takový, ale mám prostě jiný názor na přístup k opravě. Ty máš také jiný, bohužel na rozdíl ode mě ti to vadí. Patrně jsi jen klouček jedináček, nebo jsi sotva vykoukl z bavlnky a nejsi zvyklý na jiný názor, možná u toho i dupeš nožičkou.. Měl bys vědět, že i špatný názor může člověka posunout vpřed, protože mu ukáže zdánlivě slepou cestu..Ale na to hold ještě potřebuješ čas... :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“