megan scénik 1.9 tci

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

megan scénik 1.9 tci

Příspěvek od slovacek.milos »

nejde ventilátor mrknem pod kastl nic, pod stěračema nic,

prej se musí sdělat celá palubka a je na levé straně u řidiče (wallbash) to už je pro mě fakt smrtící (LOL) :roll: ;)
Uživatelský avatar
chosepm
Aktivista
Příspěvky: 1986
Registrován: 27 zář 2007, 18:09
Odpovědi: 1
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chosepm »

Scenic II? Tam bývá vypalenej stekr u reostatu, ten hledej vpravo. Kaslik ven a ten plast pod radickou, šroubek je i pod manžetou... rámeček s rádiem dole jen nadzdvihnes...
***VAG,PSA,Renault***
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

chosepm píše:Scenic II? Tam bývá vypalenej stekr u reostatu, ten hledej vpravo. Kaslik ven a ten plast pod radickou, šroubek je i pod manžetou... rámeček s rádiem dole jen nadzdvihnes...
ježiš dík moc, letos se utopil pavel lachman elektrikář a ten mi to ukazoval jak měnil ventilátor

céééélý traktor rozmontovat kvůli douminutové záležitosti,

zkusím jak píšeš moc ti děkuji miloš ;)
Uživatelský avatar
chosepm
Aktivista
Příspěvky: 1986
Registrován: 27 zář 2007, 18:09
Odpovědi: 1
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chosepm »

Jinak pak ventilátor od pedálů...plyn určitě ven. Častěji však byl problém u reostatu.
***VAG,PSA,Renault***
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

chosepm píše:Scenic II? Tam bývá vypalenej stekr u reostatu, ten hledej vpravo. Kaslik ven a ten plast pod radickou, šroubek je i pod manžetou... rámeček s rádiem dole jen nadzdvihnes...
ježiš dík moc, letos se utopil pavel lachman elektrikář a ten mi to ukazoval jak měnil ventilátor

céééélý traktor rozmontovat kvůli douminutové záležitosti,

zkusím jak píšeš moc ti děkuji miloš ;)
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Často stačí prepájkovať odpor. Tam je elektronický. Studené spoje pri tranzistore.
Uživatelský avatar
chosepm
Aktivista
Příspěvky: 1986
Registrován: 27 zář 2007, 18:09
Odpovědi: 1
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chosepm »

JozefC píše:Často stačí prepájkovať odpor. Tam je elektronický. Studené spoje pri tranzistore.
Buď, a nebo při vypáleným konektoru už jsem letoval z tišťáku i bypass a byl klid.
***VAG,PSA,Renault***
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

chosepm píše:Scenic II? Tam bývá vypalenej stekr u reostatu, ten hledej vpravo. Kaslik ven a ten plast pod radickou, šroubek je i pod manžetou... rámeček s rádiem dole jen nadzdvihnes...
cdelýýýý traktor rozmontovaný a z prabvé strny je asi servomotorek na klapku, pět drátů, ale u pedálů tlusté dráty, vypadá to jak předřadný odpor je to smrtící ;)
Uživatelský avatar
chosepm
Aktivista
Příspěvky: 1986
Registrován: 27 zář 2007, 18:09
Odpovědi: 1
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chosepm »

no klapka je nízko...nad ní je výdech z topení, plastová roura (ten vyhodíš) a až nahoře nad tim pak ta krabice co hledáš...pokud je to tedy scenic II s digiklima, pokud to má klasiku odpory, což jsem u dvojky scenica ještě nevidě, jen u megana l, může to byt vlevo u ventilatoru jak řikáš.
***VAG,PSA,Renault***
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

tady je náš konec, ten odpor je před pedálem plynu a dráty vedou pod přístrojovku a tam je určitě ventilátor, mi to ukazoval pavel lachman z radějova, celý traktor rozmontovaný kvůli ventilátoru to je už smrtící (LOL) on se stím jebal snad dva dny, tak jsem mu řekl až mě to potká tak dovezu a on se před dvěma měsíci utopil :(
Uživatelský avatar
chosepm
Aktivista
Příspěvky: 1986
Registrován: 27 zář 2007, 18:09
Odpovědi: 1
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chosepm »

Tak to je hnus velebnosti, to je tedy fakt nahoře pod palubkou (wallbash)
***VAG,PSA,Renault***
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Isto je to scénic? Takto to ma klasika megane. Scenic z vrchu. Inak málo kedy odíde ventilátor na megane, skôr svorkovnica k odporu, alebo odpor, ale to vymeníš aj bez demontu palubky, akurát problém vopchať ruky a na slepo.
Odpovědět

Zpět na „Renault / Dacia“