Bmw e53 3.0d 135kw

Moderátoři: šulda, Moderátoři

fiatfiat
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 06 pro 2017, 23:16

Příspěvek od fiatfiat »

Koukám že je tady někdo podobnej jako já, taky musím vždy všemu přijít na kloub.Tak to s tím dorazem jsem pochopil, ale stejně to toho debila předemnou neomlouvá.Takže asi tak, jak jsem vyndal doraz který byl vyšší tak tam pak žádný nebyl.Jinak pedál šel mačkat zlehka až na pedálovku.Nějakou chvíli jsem jezdil bez dorazu, než jsem si oměřil u známého origo míru a pak jsem ho utočil na soustruhu.No a jelikož s autem občas popojížděl známej hromotluk tak rval pedál až nevím kam tak sem uslyšel škrouchání.A pak mi vše došlo proč to předchozí majitel nebo mechanik udělal.Vono totiž jak byl setrvák(dvouhmota) vymlácenej tak při vyšláplém spojkovém pedálu na origo doraz, drhla vypínací páka spojky o přítlačák.No a to je sakra hnusnej zvuk tak je napadlo co je napadlo, ale přijít na to.Takovej blbej kus gumy mě stál hodně.Já si myslím že ta spojka je prostě vadná, ale určitě udělám kontrolu všeho co jste mi napsali.Všem děkuji za rady a jestli někoho napadne co ještě zkontrolovat tak budu jenom rád.Ještě dodám že je drobet naškublej silentblok na převodovce.Já ho až bude vše rozebrané vyměním.Trošku mě hlodá jestli by to nemohl být on, ale zase si říkám kdyby všechno přenášelo otáčky rovnoměrně tak by nic rezonovat nemělo a to holt ta dvouhmota nedá.Ten horší silentblok to možná jenom zvýrazní.A na závěr projížděl jsem někdy i takové auta kde silentbloky už pomálu nebyly a motor s převodovkou lítal sem a tam a žádný vibrace tam nebyly.Jaký na to máte názor.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Není fer nadávat na auto, které je vlastně babička nebo i na ty, co to předtím měli v ruce..Ničemu to nepomůže, možná že by sis i s babíčkou přes 60 v posteli užil, ale nebude to už zádná hitparáda.Tady je jediná šance, udělat to pořádně, a narvat do toho prachy, ale bude to bez konce a až konečně začne auto fungovat, tak už dojdou nervy a auto se prodá s velkým prodělkem..Ale je to dobrá učební pomůcka, bohužel drahá.. :)
nepropadat panice...
fiatfiat
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 06 pro 2017, 23:16

Příspěvek od fiatfiat »

Amen - jednou na tvá slova dojde, věřím tomu, ale člověk pořád doufá že tahle věc je předposlední a pak už budou běžné věci.No asi si na to musím přijít sám.
Odpovědět

Zpět na „BMW“