Rapid - kotuče+dosky

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

šulda píše:
Marten99 píše:A akú značku kotúčov a dosiek by ste mi odporucali???
Ne jenom tady na fóru, ale na celém širém netu najdeš těchto témat mraky. Vždy mají stejný průběh, stejně jako o olejích, palivu, pneu. atd. :D

podle mě prdlajs žádné mraky

kdykoliv něco vychytáš přijde problém který s tebou totálně vyjebe, važ si toho že tu můžeš něco moderovat a važ si lidí kteří tu umí cokoliv napsat, je to kolikrát chaoz ale kdo tomu rozumí to jsou neskutečně cenné informace

;)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

passion píše: už dám len origo.
že prej origo :roll: tak piču s rýžú


borec doveze forda třepou brzdy dal origo motorkraft :roll:
stojím v řadě v motortexu za mnou baba z autorizáku a kupuje origo škoda za pár stovek, skladník zpětinásobí cenu a zákazník má to origo k ničemu pět tisíc a třepe ;)

se omlouvám že sem se odvázal ale přeju všem mnoho štěstí při výběru brzd ;) ;)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Origo kupuju v autorizaku se slevou a vychází to celkem dobře ale je to jednou za čas nikdo to moc nechce... Každej chce málem to nejlevnější a pak picuje že je po tom hovno, týden mlha, kotouče ztmavnou a už se nikdy nerozsviti...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše:Origo kupuju v autorizaku se slevou a vychází to celkem dobře ale je to jednou za čas nikdo to moc nechce... Každej chce málem to nejlevnější a pak picuje že je po tom hovno, týden mlha, kotouče ztmavnou a už se nikdy nerozsviti...
romane je super že se podělíš o pravdu, já, přijede ti debil a chce ti rozhodit sandál, zornice jak pětikoruny, netrefí se protože jsem se leta věnoval bojovým uměním, pak přijede s deseti ukrajincema co mi prej srovnají barák se zemí,

dojede další blbec a napíše na tebe takové udání že sem jezdí policajti a vyšetřuje tě hospodářská kriminálka, podle mě přišla doba kdy lidi dostávají auta zadarmo nebo za pár tisíc a podle toho hodnotí opravy, dostanu naftovou merivu zadarmo ochladí se nenastartuju, a vstřik stojí 11.000 co si to ten blbec na mě vymyslel to nedám

a já už to taky nedávám asi se na všechny vyprdnu (wallbash) ;)
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14265
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

roman1648 píše:Origo kupuju v autorizaku se slevou a vychází to celkem dobře ale je to jednou za čas nikdo to moc nechce... Každej chce málem to nejlevnější a pak picuje že je po tom hovno, týden mlha, kotouče ztmavnou a už se nikdy nerozsviti...
Jenom odbočím, kluk s Fabií 1.2TSi, jezdí celkem svižně, že má spodní dekl pod motorem opálený od výfuku a vzadu koncovka výfuku je zevnitř zbarvená do cihlova.

S běžnýma aftermarketovýma destičkama na přední ose / 256mm / problém, nějak je spálil, že brzdy při brzdění hučely a nic moc účinek.
Dal jsem mu tedy o.e. díly, jednak destičky a teda i kotouče a spokojenost i při jeho režimu jízdy.

A jinak stejná zkušenost, kdysi jsem měnil brzdy na Audi A4, taky to mělo být nějak ekonomicky a pak řeči že to občas pískne apod.
Nebo jeden strejko s Transitem chtěl laciný výfuk a pak píčoval že to nějak hůře táhne apod.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="Tomas.cz"] tome viš že si tě vážím, ale prosímtě když napíšeš žes klukovi dal origo brzdy napiš také kde si je koupil

to je třeba pro mě důležití, že někdo nacpe sklady spohlivým dílem s prokazatelným atestem a pak blb s aušusem a dělají z tebe blba s nábojem, a nechcu ani dál psat :roll:

nechci nikomu dělat reklamu ale auto kelly starline + RH, před tím to byl icer nikdy se nic nevrátilo ale icer mizí a v kel ho nahrazuje routhause asi stejná španělská firma
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14265
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

JJ to je ono když to vezmu přes APM tak to vyjde na 1287,- což není žádná tragédie no, ale když jiny kotouč stojí 500 (noteeth)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

cena necena, je tomu tak 17 let bral jsem bošky žhaviče a za pár měsíců odešlly, nebyly laciné, nakonec se zjistilo že když má lesklý obal je to podvod a s matným obalem fachčí, :roll:
jofa
Přispěvovatel
Příspěvky: 699
Registrován: 21 led 2016, 17:26
Bydliště: Senica

Příspěvek od jofa »

Jedine Textar komplet kotuce+oblozenie,nikdy ziadny problem...
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“