Peugeot 307 1,6 benzin toci, ale nechyta

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
xazy
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 13 zář 2015, 17:14

Peugeot 307 1,6 benzin toci, ale nechyta

Příspěvek od xazy »

Zdravim,

mam bolehlav a prosim o radu. Vcera vecer prisel tatik, ze mu nechyta peugeot. Rano k tomu prijdu a na drc bez problemu. Tak ok, ale divny. Dali jsme si kafe a pak jsem s tim chtel popojet. Uz nechytl. Zacal jsem od benzinu - v rampe 3 bary. Cidlo na klice ma odpor 440 ohm. Byla par dni zkurvena mlha, tak jsem do toho vseho funel horkovzduskou, aby to poschlo a stejne nic. Na displeji pise economy mode active - to asi nebude mit spojitost. Baterka asi tyden nova, v klicku taky. Dalkovy ovladani bez problemu. Mam podezreni na immo, ale to by nenatlakovalo cerpadlo, nebo se pletu? Ted mam odpojenou baterku, pujdu to zapojit a nekde jsem se docetl, nechat 10 minut zapnutej klicek. Zkusim a dam vedet.

Diky za nazor a kazdou radu.

X.
xazy
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 13 zář 2015, 17:14

Příspěvek od xazy »

Tak nic, furt mrtvy... Jdu do hokny, ale nevim, co s tim budu zitra dopol delat 😀
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Čo taká sprostosť ako iskra je? :-D
xazy
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 13 zář 2015, 17:14

Příspěvek od xazy »

Nezkousel jsem, ale myslim, ze kdyby byla, tak to bezi... Je tam rampa v celku a kratky gable, ale rano to zkusim snad to nejak pujde. Vsadim si, ze jiskra nebude :)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Hele ty cívky tam občas odchází ale to by jelo aspoň na 3
Vyndej svíčky a zkus změřit tlaky ať víš že je to mechanicky OK
Svíce jsou jak starý taky ale opět, to by jelo na 3,hádalo se ale jelo
Chtělo by to vědět jestli podávačka tlačí palivo i když to nechytá?
Viděl bych to spíš na problém v BSM - napájení jednotky
Chce to načíst PPO nebo Diagboxem
xazy
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 13 zář 2015, 17:14

Příspěvek od xazy »

Dekuju,

ale ted jsem k tomu dosel a zase chyta na drc, kurva jedna :) Otec to jel protahnout, uvidm s cim se vrati. Pujcil jsem si diag, tak to zkusim nacist. Pred problemem zadny naznaky, masina tahala, necukala, pravidelna... Pravda, svicky jsem nedelal, ale jak pises, kaslala by aspon na tri valce.

Zatim diky, pak napisu.

X.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Podívej se na to BSM - pojistkovka v motorovém prostoru, jak jsi říkal že byly ty mlhy,vlhko,tak jestli není "mokrá"
xazy
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 13 zář 2015, 17:14

Příspěvek od xazy »

Tak vim, ze nic nevim. Auto startuje v pohode na drc, chod plynuly, tahne, necuka. Nacteno diag, vse ok.

Tu vlhkost jsem resil uz vcera, vsude to bylo na pohled v pohode, i tak jsem do toho funel horkovzduskou a stavkovalo to. Dnes rano zase mlha jak prase a chytla na drc. Nevim...

Jestli to klekne, zase napisu :)

Diky Romane.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

OK tak to sleduj no, ale aby nebyla chyby teda někde v kabeláži,tady nahnilej drátek dokáže zázraky - kdyžtak omrkni ty svazky co vedou do BSM, to fakt vypadá že to občas kontakt má občas ne,odizolovat a tahat za dráty,snad něco najdeš
xazy
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 13 zář 2015, 17:14

Příspěvek od xazy »

Jen pro info...

Peugeot zase stavkoval, ale sel jsem na neho od lesa. Kdyz se podarilo nastartovat, tak jsem sel kroutit kablama a zasuvkama k BSM. No a chcip!o to. Tak na zkousku znova, zlehka a chod motoru se menil na nepravidelny. By!a to ta cerna, prvni od motoru a vzadu. Rozpojil jsem vsechno, sprejem na kontakty postrikal, opakovane zapojil, odpojil a vsechno v cajku. Uz se mne to kroucenim chcipnout nepodarilo, takze asi JSME to nasli. Uvidim casem.

Romane, jeste jednou dik.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Omrkni všechny ty jehličkový piny v BSM jesti není některej uhnilej a není zalomnej ve štekru,to už jsem taky viděl, když jsi na štekr zatlačil,auto jelo,pustil,zdechlo (noteeth) ale mohlo to být fakt jen lehce zaoxidovaný a vyčištění a prostříkání pomohlo, tak dobrý ;)
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Bude hniloba v kábeláži. Onedlho skape opäť. Spreje sú dobré na 2 veci, nehovoriac o tom, ako to tam nastriekaš na oxidáciu bude sa jej dariť viac.
xazy
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 13 zář 2015, 17:14

Příspěvek od xazy »

roman1648 píše:Omrkni všechny ty jehličkový piny v BSM jesti není některej uhnilej a není zalomnej ve štekru,to už jsem taky viděl, když jsi na štekr zatlačil,auto jelo,pustil,zdechlo (noteeth) ale mohlo to být fakt jen lehce zaoxidovaný a vyčištění a prostříkání pomohlo, tak dobrý ;)

Jj, to znam, takhle jsem dopadl pred lety s Renaultem. Vim, udelal jsem to prasacky, ale jezdil jsem s tim dalsi 4 roky... 😁
Obrázek
RAPIDmen
Přispěvovatel
Příspěvky: 563
Registrován: 18 lis 2013, 22:01
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od RAPIDmen »

ahojte p 307 HDI .... nejdu el okna... nejde startovat s ničoho nič ...na roztlačenie na drc chytlo okna išli ... vypol som a zase nešlo...niekto tip ,,na spinačku to nereaguje otočim kluč na start a všade ticho... obavam sa že či to neni BSI jednotka OFF...skušal som prekostrit motor a nič ...zajtra to dotahnemem na jamu pomerame či tam ide štava na cievku alebo čo poitsky atd...ked mate niekto tip od PSA ludia tak pomože hadam dakujem VAm
BMW E36 316 limo
BMW E36 316 Coupe
BMW E36 316 Compact
BMW E36 318IS limo
BMW E34 520i limo
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“