Citroen C3 nenastartoval baterkou to asi nebylo

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Citroen C3 nenastartoval baterkou to asi nebylo

Příspěvek od hansdob »

Ahoj všem. Před časem jsem si koupil citroen C3 1,4hdi 50kw na dojíždění do zaměstnání. Od koupě pozoruji že pohasinaji světla a kolísá ventilátor když je na polohu 3 a 4 říkal jsem si regulátor. Kašlu na to až se to pokazí. No přišli mrazy a už tuhle se mi stalo že se mu nechtělo ( točil málo) chytil ale zůstali svítit airbagy (další start zhasli) startér je tam údajně novej ( nevím nekoukal jsem) no tak jsem si říkal couracky se svetlama,ofukem Atd dam to nabít nabídl jsem jezdím a dnes odjezd z noční přijdu délkou odemknu vše OK sednu otočím klíčem nic cvaknuti ( dle mne ale ne cívky startéru) ale jakoby relé ?? Zhasli kontrolky konec ( toto jsem opakoval ještě asi 10x) říkám no paráda odešla baterka teď kosa zamrzlé 6 ráno no což začínám se pocit kdo je po mě v práci ze by mě pomohl. Jen tak ( sehnání auto na půjčenou ) no a ze zoufalství vezmu za klíček ejhle vše OK start a vše funguje jen zase svítí airbagy dojezdu domu auto startuje normálně airbagy opět zhasli. Má relé na startér??? Nebo spinačka?? Jednotka karoserie?? Kostry?? ..... odchází na těhle C3 něco co by toto způsobovalo??

No a k divnejm věcem ještě to auto vypne displej budiku a rádio až po půl minutě -minutě po zamknuti a po odemknuti či otevření dveří začne zase hrát a svítí displej budiku je to normální??
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Asi vyřešeny všechny popisované problémy.

Obrázek
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

A teraz sa priznaj kedy ti tam spadel.
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Kdybych to věděl .........
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

No servisoval jsem to. No poslední servisní úkon byl ten startér ještě s bývalým majitelem někde ve “světě” kde ho nechal moravský Budějovice tuším říkal . Pak byla nehoda na levý bok a zadní roh dle pojišťovny totalni škoda tak jsem to od nej koupil udělal plecharinu a jezdil. Poblikaval od začátku...... ale čert nikdy nespí a dokonalej nejsem.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jo, tohle je "průser", já takhle dostal zadání vyměnit převodovku a pak koukám , mezi táhly byly kombinované kleště...Jinak je štěstí, že ten šroub pořádně nezašlusoval ...
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

No ale na šlus aby nestartoval jen cvakl a komplet zhasl to stačilo Obrázek
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Odpovědět

Zpět na „Citroën“