Volvo XC60

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
pozotr
Přispěvovatel
Příspěvky: 266
Registrován: 04 čer 2007, 13:03

Volvo XC60

Příspěvek od pozotr »

Zdravím potreboval by som poradiť s jedným volvom XC60 r.v.2015.
Vozidlo bolo bez čelného skla a do CVM sa dostal voda a jednotka odišla. Zohnal som druhú staršiu ktorá je ok to isté objednávacie číslo. Jednotka teraz už komunikuje ale píše závady.
CVM-U002800 Vehicle Communication Bus A
CVM-U030000 Internal Control Module Software Incompatibility
Mám aj čínu originál volvo program vidu2014d moc síce vnej neviem robiť ale vedel by mi niekto poradiť ako postupovať? alebo mam zbehnuť do volva nech mi nahrajú novy soft.?
Ďakujem všetkým za rady.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jo, to tě asi nemine,dost nový auto už,málem všechno se dělá online jinak s tím nehneš...
kámoš dělá elektrikáře ve Volvu v Brně ( Cardion ) a když kolikrát vykládá co to je za anomálie...nechápu
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Jedno odkazuje na druhé. Máš rozhádzaný sw. Radšej do volva, ako s tým už doma nepohnúť. Tuto je veľa vecí online.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No právě,tohle jak fakt vyšší dívčí,kámoš tuhle nějakýho rok starýho MB napíchnul šéfovi nějakou Delphinou ( nevím co ho to napadlo,auto v záruce atd ) prý tam nějak haploval výkon auto se celý nějak bloknulo a šéfovi prý hned volali od dealera co se děje že kdo do toho lze atd (rofl) a vzápětí od sledovací agentury že kde má auto a co se s ním děje... (crazy)
pozotr
Přispěvovatel
Příspěvky: 266
Registrován: 04 čer 2007, 13:03

Příspěvek od pozotr »

Ďakujem za radi aj som si myslel viem že Volvo má už nový soft a ren funguje online. Pôjdem s tím do volva
Odpovědět

Zpět na „Volvo“