termostat 2.0 FSI

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Mildo odkad bereš originale? Ja sem braval od kamoše z obchodu čidla snímače " origa" na koncern len všetko postupne odešlo tak mi potom vozil kamoš z Vistacaru a tam problem žadny nikdy nebyl. Asi neni origo jak origo
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Source
Aktivista
Příspěvky: 1860
Registrován: 15 lis 2015, 22:43
Odpovědi: 1
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Source »

No tak teda to je pravda že neni origo jak origo, ja beriem cez kamaráta priamo z VW origo diely a nikdy žiadny problém
Octavia 2003 ASV 81kw
/ FB S764 / "J" čerpadlo / Brzdy 312mm / ASZ vedenie vzduchu / vymenik olej-voda ASZ / DPF ON 1??Kw/3??NM

VW Golf mk5 R32 3.2 VR6 BUB 184Kw 4motion
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="ROMEK"]Mildo odkad bereš originale?

beru všechno v kelly, už tak nějak vím co koupit nekoupit, ten 100% orginál koupíš ve vistakáru v hodoníně ulice brněnská jedeš jakoby ke mně pak na hodonín, na most doprava a po levé straně, co jsem tam kdy koupil bylo v pořádku
Source
Aktivista
Příspěvky: 1860
Registrován: 15 lis 2015, 22:43
Odpovědi: 1
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Source »

Pokiaľ sú to veci pri ktorých nemusíš rozoberať pol auta tak akože kľudne dávajte hoc čo, ale pri veciach kde musíš 15 hodín stráviť len skladaním a rozoberaním asi ti nestojí za to dať tam niečo čo ti vydrží možno pol roka aby si to o pol roka menil znova. Tiež teraz na svojej VR6 keď už to mám rozobrané mením všetko po ceste čo sa dá vymeniť aby som mal pokoj a dlho to už nemusel rozoberať
Octavia 2003 ASV 81kw
/ FB S764 / "J" čerpadlo / Brzdy 312mm / ASZ vedenie vzduchu / vymenik olej-voda ASZ / DPF ON 1??Kw/3??NM

VW Golf mk5 R32 3.2 VR6 BUB 184Kw 4motion
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No jo ale zase jsme u toho...někomu řekneš cenu origo dílu a každej druhej kolabuje... :roll:
Jinak origo beru normálně v Brně třeba Porsche Brno ( dělám na řípské tak to mám přes silnici ) a nebo třeba Elit
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To je právě to dnešní dilema a obměňování dílů jako prevence. A jak to bude dál? V 50.tých letech dodávala anglická firma k vozu Ford Anglia náhradní polomotor v ceně. /Samozřejmě soudruzi si ten motor nechávali na prodej jako ND , místo aby jej dostal majitel/ Takže nastane také situace, že koncern a spol. dodá ještě jeden motor navíc..pro jistotu? :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“