Nesplněné sny..

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ale tady jde přeci o to, že je to podle počtu obyvatel, takže pokud velká část se fláká, tak ten zbytek to nemůže vytrhnout. Podle statistik je u nás jedna z nejmenších produktivit u kancelářských krys -byrokratů. Máme jich na počet obyvatel neůměrně moc, jen za Babiše se jich nabralo téměř 60000 a když odečteme počty učitelů , policistů apod. tak ta armáda povalečů za státní prachy produktivitu snižuje. Největší perlička je to, že od revoluce se naše univerzity rozjely na plné obrátky spolu se soukromým vzděláváním populace již od ranného věku v ovládání moderních komunikačních přístrojů, kdy již malí kloučci a holčičky ovládají základy digitalizace a škola je jen doladí..Statisíce ajťáků v populaci jsou ale prd platná když stát v digitalizaci pokročil tak, že právě přibral ty tisíce úředníků , aby ji" dokončil". A dodnes člověk běhá od úřadu k úřadu, aby jim sdělil ůdaje, které lze sdílet jedním kliknutím. Takže člověk v soukromí klidně pošle email na jižní pol, ale úřad ob ulici vedle to nedokáže. Vždy jsem si myslel, že vzdělání populace vše požene vpřed, bohužel statisíce baků a magistrů je jen vstupenka k vyššímu platu../samozřejmě je to nadsázka, ale její gro je pravdivé/..
A ty mi řekneš nepropadej panice.., jsem divný čehůn , neoplývám moc lhostejností, která je u nás něco jako právo na práci v minulosti.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jediná přímá demokracie u nás v praxi je zvolení našeho dnešního "prezidenta", které přesně ukázalo, jakou moudrostí oplývá tento národ. Není vůbec svéprávný a až stará/ moje/ generace skončí v urnách a bude rozsypána v okolí, bude to na mladé generaci..Bohužel genetiku nevyčůráš... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Jasně, já volil Zemana proto, protože když jsem viděl Švancbergra tak se mi chtělo zvracet a zároveň se mi otvírala kudla v kpase.

Sorry jako, najdi si lepšího kandidáta, kterej nemá místo mozku plesnivou sračku a pak začni mluvit o tom, že máme koho volit. Volili jsme menší zlo, sorry jako.
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ty jsi klasický zastydlý levičák, který vidí někoho, jejichž rod dlouhodobě spravoval a vytvářel svůj majetek, díky kterému se vytvářely hodnoty státu, který založil první školu lesnictví, pravidla udržování přírody v jeji ochraně a rozvoji a dáš přednost primitivovi, který podobnými jako jsi ty pohrdá/odtud je jeho komentář o češích , primitivních to zdegenerovaných debilů/, a který moc dobře věděl, jak na ně. On to prostě s touto cháskou umí, já jej pamatuji od revoluce jak moudře promlouval z kaváren o tom, jak by zavedl zaměstnanecké akcie, vyzkoušený to nesmysl a poté se pasoval za demokrata vskutku lidového a táhnul za sebou dav rudých pitomců minulosti a dal jim nové šance za jejich podporu své osoby. Dělal samé podrazy, sháněl za slib funkcí pofiderní prachy a všude okolo bylo svinsvo, a neštítil se ničeho. Jelikož českým trubkám vždy chyběl zdravý úsudek, tak jim ani nevadilo, že poté také vyznamenával právě ty, kvůli kterým se revoluce 1989 dělala. Vyznamenal například agenty a udavače STB -HELENU, FRANTU, MIRKA, RONYHO, HUDEBNÍKA, KOMIKA , KADETA, OBLAKA, A HOUFA.A to vedle válečných hrdinů, kteří mu dnes ty metály vrací .. Ještě bude veselo, až natáhne brka a vše vyleze ven..To se ti poté bude zvracet..chápu, že neinformovaný člověk jej může zvolit jednou, ale dvakrát to už je tuplovaná demence. Samozřejmě pro ty, kteří sotva umí číst, je to hvězda..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
toby66kw
Aktivista
Příspěvky: 2353
Registrován: 16 bře 2008, 10:35
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od toby66kw »

Jo přesně , (wallbash)

Ale aktuální průser je že další soudruh má jistech 2,7 mega voličů ,

Se divím že to nekopíroval Lukašenko (LOL)
G5 TDI - 66KW - 3X OFF + VB + čip a Plusko jede líp

G5+ko TDI -77KW + 3X OFF + Oleg Hybrid = 142 MAHA kw Mvolessoft
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:Ty jsi klasický zastydlý levičák, který vidí někoho, jejichž rod dlouhodobě spravoval a vytvářel svůj majetek, díky kterému se vytvářely hodnoty státu, který založil první školu lesnictví, pravidla udržování přírody v jeji ochraně a rozvoji a dáš přednost primitivovi, který podobnými jako jsi ty pohrdá/odtud je jeho komentář o češích , primitivních to zdegenerovaných debilů/, a který moc dobře věděl, jak na ně. On to prostě s touto cháskou umí, já jej pamatuji od revoluce jak moudře promlouval z kaváren o tom, jak by zavedl zaměstnanecké akcie, vyzkoušený to nesmysl a poté se pasoval za demokrata vskutku lidového a táhnul za sebou dav rudých pitomců minulosti a dal jim nové šance za jejich podporu své osoby. Dělal samé podrazy, sháněl za slib funkcí pofiderní prachy a všude okolo bylo svinsvo, a neštítil se ničeho. Jelikož českým trubkám vždy chyběl zdravý úsudek, tak jim ani nevadilo, že poté také vyznamenával právě ty, kvůli kterým se revoluce 1989 dělala. Vyznamenal například agenty a udavače STB -HELENU, FRANTU, MIRKA, RONYHO, HUDEBNÍKA, KOMIKA , KADETA, OBLAKA, A HOUFA.A to vedle válečných hrdinů, kteří mu dnes ty metály vrací .. Ještě bude veselo, až natáhne brka a vše vyleze ven..To se ti poté bude zvracet..chápu, že neinformovaný člověk jej může zvolit jednou, ale dvakrát to už je tuplovaná demence. Samozřejmě pro ty, kteří sotva umí číst, je to hvězda..
Kde bereš jistotu, že tvůj názor je ten nejlepší?? Zemana volila většina národa, tak to respektuj a zalez se svým trautenberkem ještě hlouběji do evropské potažmo německé řiti. Každý toto po historických zkušenostech nechce, chápeš nebo jsi nejchytřejší na zeměkouli? Tvoje neůspěchy v životě mi napovídají, že zase takovej bourák nejsi, tak tu každýho neurážej ty zoufalej krachlíku ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tady nejde o mě, ale o fakta, ta německá řiť nás zachránila a umožnila ti se zrcadlovkami jezdit v tom tvém výtvoru z koncernu. Většina národa dokázala, kam patříme a brzo se nám to splní. Že patříme na zápád je prostě nesmysl, my patříme na východ ,do sféry vlivu ruské sebranky, a plně souzní s naším naturelem lokaje. Já si užiji ještě ten zbytek blahobytu ala západ a doufám, že po změně kurzu zaznamenám úsměvy na tvářích právě té většiny, která vždy vše zkurvila ..Škoda, že neuvidím tvůj ksichtík, jak se tetelí blahem, až nám na hradě zase povlaje naše profláknutá vlajka a vedle ní vlajka barvy krve...A pod ní nesmyslný český odkaz PRAVDA VÍTĚZÍ. Morální stoka to je pro tu většinu to pravé, po čem touží..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Německá řiť nás zachránila, ty krávo, mám dost tohle číst dál nemíním.

Jako podnikatel jsem pravičák jako člověk jsem v některých otázkách levičák v některých pravičák, takže ve skutečnosti budu něco uprostřed. Ale ty jsi zaseklej v pravěku, dneska už je jiná doba, internet a globalizace změnila výchozí hodnoty. Dnes už se nebojuje o území válkou, která by poničila dobyté území a dobyté území by tak nemělo žádnou cenu. Dneska se bojuje byrokraticky, obchodně a plíživě, aby cennost dobytého území nebyla snížena.

Dneska neplatí, že pravicová firma z německa příjde a levicově pomahá česku aby se tady lidem žilo líp. To naopak ty se zde chytáš na lep švancenegrům a pražským kavárenským povalečům. Moderní pravicové firmy jsou na západě těžce v mínusu a dotují levicovou politiku a u nás se chovají dravě s tím vykořistit nás na dřeň aby mateřská firma v německu měla na levicové programy pro chudáčky migráčky a nefachčenka, které si tam pěstuje místo toho aby je nahnali do továren k pásu. To by se totiž dotklo jejich náboženství a tak posílají k pásu východní otroky z česka, ukrajiny a bulharska. Se vzpamatuj. EU nás těžce destabilizuje, vytváří podmínky pro to aby jsme se zadlužili EU a stali se tak věčnými vazaly EU bez možnosti dluh splatit a rozhodovat o svém osudu. Prakticky se staneme další spolkovou zemí Německa a budeme poslouchat. Kdo bude vykřikovat něco proti bude umlčen. Viz cenzura na facebooku, youtube apod... Nechci domýšlet až ti banka zablokuje přístup k penězům, protože jsi někde napsal na internetu, že Mohamed byl pedofil. To bude sranda.

Podívej se na Británii, jak jí každej připisuje bankrot, a pak si přečtu dvě zprávy za poslední dny. Kdy Merklová řve na Britanií, že smlouva kterou chce uzavřít není o rybolovu ale o tom, aby Velká Británie netěžila z toho že je samostatným státem. Chápeš to? Chápeš to, že Merklová chce uzavřít takovou dohodu aby Británie byla věčný vazal EU a nesměla být nikdy úspěšnější než EU. Tím řekla, že být v EU je vždy horší než bez ní a potvrdila obavu, že se lidé budou mít v Britanii líp bez EU.

A co to potvrzeuje je dnešní zpráva o tom že v přístavišti Caleis stojí kamiony fronty 17km, protože firmy se předzásobují dopředu a dováží do Británie zboží pro případ, že by neměli s Britanií uzavřenou dohodu. Jo pro přažskou kavárnu to je znamení toho že Britové na tom budou špatně.
Ale ve skutečnosti je důkaz toho ty firmy chtějí vytěžit co nejvíc z posledních sil a vidí že Británie je super trh a odbitiště. A jakmile budou z trhu vytlačeni, tak se najdou jiní obchodníci, kteří jim budou moci dodávat své výrobky místo těch z Evropy.

Jo a ještě mám jednu zprávu, Británie si schválila nový protimigrační zákon, který už podepsala i Alžběta a v něm píšou, že proti nelegálním migrantům budou použity záchytné sítě, staré lodě a umělé vlnobytí a chycení migráčci budou vracení do zemí odkud pochází a pokud si nevzpomenou, budou odevezni na speciální ostrov anglie, kde budou drženi tak dlouhou dokud si nevpomenou odkud pochází a tam je navrátí. Pro EU naprosto nemyslitelný zákon, to by Merklová dřív dostala infarkt než aby takový zákon v EU zavedla.

Jo a jinak jak tu obhajuješ demoblok,pražskou kavárnu a švancberga tak se podívej napřed na tohle video ve kterém muslimský voják podřezává křestanského dědu v náhorním karbachu. Jen se podívej jak dopadneme když půjdeme cestou západního vitačství.
Muslimové ná s přišli obsadit a zlikvidovat. Nic víc. A koronavirus není, je to jen obyčejná chřipka, ale maskování ekonomické krize, protože mezi sebou vedou válku muslimové a židé.

Tady máš odkaz na to VIDEO, podívej se jak na stará kolena dopadneš TY !!!
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Němci nás nikdy nezachránili a jestli někoho přece, tak jen škodovku a ta zato nyní platí a né málo.
Pro němce jsme vždy byli a vždy budem jen podřadná rasa a levná pracovní síla, protože naší politici jsou jen prodejný děvky co pro hrst eur či dolarů prodají i vlastní matku.
Schwarzenberga jsem nemohl volit už jen proto, že by se nejraději omluvil sudetským němcům zato, že jsme je vyhnali z jejich domovů, ale kdy se fašisti omluví nám a nahradí škody co tu při okupaci způsobili ?
Navíc by v úřadu jen chrápal a to byl důvod proč jsem volil Zemana, stejně jako jiní, jako menší zlo, ale pozdě jsem pochopil že i menší zlo je pořád zlo a ani ve snu by mě nenapadlo co se Zemanem udělá stáří a ty kurvy co si kolem sebe vydržuje. Možná se nám mstí zato, že když prezidentem zvolili Klause tak on se urazil odešel objímat stromy na Vysočinu a nejspíš mu tam z toho hráblo, protože dle mého se chová jako vlastizrádce a hraje si na něco co není. Potom všem co jsme tu 40 roků zažívali pod nátlakem Ruska, jim leze do prdele a ještě k tomu přidá i Čínu, která tu jen krade, škodí a vyhrožuje a lidská práva pro ní nic neznamenají a lidský život taky ne.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

My se totiž pořád tak chováme, nemáme ani ůctu k hrobům. Jako správní hrdinové jsme se dali do boje až těsně po válce a pustili jsme se hlavně do těch nejnebezpečnějších, což jdou děti a kojenci včetně dědků a babiček. Vyhnali jsme všechny, dá se to chápat, ale kolektivní vina je nástroj, který používal právě Stalin -Hitler a komunistická pakáž všeobecně. A pak se česká "chátra" nastěhovala do jejích bývalých domovů, vyrabovala je a zničila. Podívej se dnes do měst, která kdysi byla okrasou nejen Sudet, jak je to vybydlené po cikánech a veškeré chamradě, která se tam stáhla z celé Evropy..Nadáváme na Němce a z jejich výrobků se můžeme posrat.Na stát , který prošel válkou nepoškozen , a měl neskutečnou výhodu před všemi, a mohl všechny předběhnout, tak skončil na bubnu s neskutečným vnitřním dluhem , nekonkurenceschopný to paskvil.Ale pořád jen sliníme a požíráme dotace hlavně od těch zpropadených Němců.. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5464
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

to je všetko pravda co tu píšete alebo jakým smerem ist? společnost moralne rozpadla, mladým sa nechce makat remeslníka poradne ani nesezenes všetci zadlužený a do teho nam chcu natlačit imigrantu. Každý rozumny človek vidí kam to speje a nedajbože povíš pravdu si označený za rasistu xenofoba atd.... a nikdo sa stebu nebaví.

Vystup z EU? to by tady vznikli hladove doliny a prestal by tok penez z dotacii a politici by nemali co rozkrádat. Proste je jeden hlavný mainstream a bohužel z neho nejde vybočit alebo hrozne tažko
:(
Británii držím palce tam maju tej verbeži nastehovanej plno
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Co tady meleš, němci si nechali Turkama postavit znova svojí zem a teď ji rozdají té svoloči z afriky tak jak my to poskytujeme té svoloči z indie.
Kdo se z Německých výrobků může posrat? Doba kdy 1,9TD byl nezničitelný motor jsou dávno pryč. Teď je to jeden pelech vedle druhýho. A co pro nás ještě Německo výrábí, nějak si nemůžu vzpomenout, na všechno na co se doma podívám je made in china i když to koupíám v českým obchodě.

Ano taky mě sere že tu není kandidát co by se vysral na východ i na západ a udělal česko konečně pro sebe a těžil z toho že jsme uprostřed evropy. Ale bohužél není kde brát. Ale že bych orientaci na čínu Zemanovi vyčítal to zas né, přece jen je to země s giganticky rostoucí životní úrovní. Z Pekingu je dneska NewYork Asie. A potlačují práva muslimů. Je jich tam jedna a půl miliardy a v klidu tam mají omezení porodnosti, protože jinak by nás přemrdali jak nic. Podle mě my maločeši naprosto nemůžeme kafrat zemi jakou je čína. Chtěl bych vidět nás evropy kdyby nás byla miliarda a půl jak by jsme se na něčem domluvili. V životě by jsme se nedomluvili a hádali by jsme se věky.

Budíček, USA se rozpadá před očima. (hm)
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jde o to, že se pořád vymlouváme, a hlavně ať je situace jakákoliv je třeba se poučit z minulosti , to je zadarmo a přesně to může ukázat kam ano a kam ne. Ale lidé se nepoučí, mladé minulost nezajímá, mají představu že až oni na to teprve přijdou , což je v podstatě logické, to mládí přináší ale je třeba být připraven. Jak někdo začne mlít národnostní kecy, nic než národ, tak od toho couvat, vždy to vedlo k průseru, stejně jako rychlá řešení, my to vyřešíme..A také kdo to říká, protože v minulosti jsme naskočili na ty největší lemply, protože šikovný a vyrovnaný člověk nebude dělat revoluci, vždy jen lempl, který chce víc než má..Možná nastane situace, že budeme muset ubrat, nerozhazovat, uskrovnit se, ale to bude řevu..Je málo lidí, kteří jakkoliv málo jsou schopni ustoupit od toho, co mají teď..Je mnoho lidí, kteří mluví jen ve výkřicích, Němcům blahobyt udělali Turci, Čína to dělá dobře, jen ty muslimy ničí...USA se bortí, atd. atd. Chce to se vzdělávat sám , aby člověk mohl posuzovat co je správné a co ne. Jinak si s ním každý vytře zadek, protože mazaný parchant si snadno zjistí, co chtějí podobní slyšet a nalákají je tam, odkud nebude návratu... :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Jsme v hajzlu a je jen otázkou času kdy někdo spláchne.
Jsem jen toho názoru, že Čína ať je podle Vás jaká chce, tak hájí pouze a jen svoje zájmy, ostatní je zajímají jen do té doby, dokud je od nich co brát. A my jako Evropa už nemáme co nabídnout co by si už od nás dávno nevzali svými chytrými investicemi do čehokoliv co je zajímalo a nebo tím, že jsme jim svoje know how nenaservirovali na stříbrným podnosu, protože jsem si myslel jak to bude super, když oni nám to budou za hrst rýže vyrábět a my to budeme za evropské ceny prodávat.
A když je Čína tak super, kdepak jsou ty slibované miliardové investicce do České republiky, jak nám Zeman sliboval ? Neproběhla ani jedna jediná, ale otvírat si tady hubu a vyhrožovat všem co chtěji na Thaiwan to by jim šlo. Kubera by mohl vyprávět, kdyby ho to nestálo život.
A lézt jim do prdele jen proto, že to jednou bude velmoc číslo 1, to už tu bylo mockrát a nikdy to pro nás nebylo dobrý, vždy jen pro pár vyvolených. Šanci uspět máme pouze jako jednotná Evropa, ale když tu birokraticky bojujeme sami se sebou, tak jednoty nikdy nedosáhnem, takže.... viz začátek textu.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“