1,4hdi zatržená špička žhaviče ?

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Názor no je to to co jsi schopen udělat z té žhavičky viz ty moje fota je to trubička se závitem pro vystředění toho vrtáku na těhle autech je to většinou zezadu přístup 0 takže dlouhej vrtak do vrtačky na prd nedostaneš se tam ( na přístupných mám kvalitní prodloužené vrtačky taky a akuvkou a je to hned) tady jsem si navařil T kvůli nepřístupnosti no a vytahovaky budou tvrzený polochinopolsky a až ti tam praskne tak co?? Ten šroub používám jelikož je to blato cejtim že pne tak ho nezalomim ale maximálně “natahnu” a i kdyby přece tak jde lehce odvrtat proto když jsem pátral a u známého podobnou sadu viděl ( půjčit jsem ji nechtěl vím jak to dopadá ) už on měl jeden ten vytahovak zalomenej a pak sundaval hlavu tak jsem se tady ptal jak to děláte vy jelikož přiznávám že já donedávna řešil zalomeny žhaviče v závitu ( kuželu moc utažený) ale tohle ne. Teď tu mám další dvě auta ( a budou přibývat 100% ) tak holt tyhle udělátka si takhle budu vyrábět.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Obrázek


Jinak tady už jsou vyndany ty tři z toho dalšího ( ta za tím čerpadlem dobrej ojeb) ( no a dvě na dalším mě teprve čekají)
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

ešte pár aut a bude z teba odborník na vytahovani zalomených špiček z francúzkych fekálu (noteeth)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

(LOL)
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="hansdob"] já tu sadu nemám jen mě zajímalo jestli by ti byla ku prospěchu nebo v regálu,

uživatel beli mi radil zahřát motor pak ještě na místě ho nechat povařit aby čel ventilátor a špčku nezarveš, dělám to tak a zatím OK
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

slovacek.milos píše:
hansdob píše: já tu sadu nemám jen mě zajímalo jestli by ti byla ku prospěchu nebo v regálu,

uživatel beli mi radil zahřát motor pak ještě na místě ho nechat povařit aby čel ventilátor a špčku nezarveš, dělám to tak a zatím OK
za chvilku du zrovna jednu měnit hláší kontrolka motoru že je KO
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

hansdob píše:(LOL)
já ted měnil tuto BO 0250403009 byla původní 12.9.2015, jízda 8 km pak jsem nechal na místě až do ventilátoru šla lehce v pohodě
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Hansdobe, blahopřeji, takovou úspěsnost mít, tak je třeba pokleknout... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Dělám motor Boxer 2.2Hdi ( Ford Euro5 ), přidřenej ve druhým a čtvrtým válci,ale o to nejde, hlavu že nechám srovnat tak vyndávám žhavky,tři šly krásně malou ráčnou,říkám si paráda,čtvrtá se pohla a ztuhla,tak jsem ji zalil Boltexem a nechal do druhýho dne,ze začátku se zdálo že jde,pak opět ztuhla,tak jsem zabral buď do ní nebo po ní a žhavka praskla hned pod závitem a celý ten já nevím 10cm dlouhý kus zůstal v hlavě...zkoušel jsem všechno možné,ani se to nehne,tak jsem to odvezl hlavařovi no moc se na to netvářil tak jsem zvědavej co s tím vymyslí,žhavky jsou pod úhlem,odvrtávat to i na fréze bude pakec... (wallbash)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

známý, místní uživatel si volal vytahovače zalomených až z trnavy, umí to odvrtat i celé a narvat nějakou vložku, neviděl jsem

za posledních X let ohřeje motor, pak nechá na místě přehřát až do ventilátoru a pak tasí žhavky, problém se zalomenýma zmizel,
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No, leda bych tu sundanou hlavu dal do trouby nebo nevím jak bych ji ohříval (rofl)
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

No přišel čas se věnovat té druhé kde jsou dvě luplý v závitu no takže jednu mám venku a druhá mi zatím nejde. Obrázek
Obrázek
Obrázek
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

No a už jsou venku obě. Jenže příští výměna dle mne dopadne stejně. Ty žhavky jsou zalepený karbonem. Prostě dosedaci plochy 0. Obrázek


Jinak vyřazovací sada würth je dobrá myslím že stojí za to.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Že ti ten vytahovák neroztáhne ten závit na žhavce a jde to ven je v podstatě na hraně mezi štěstím a přesném vyvrtání. Docela jsi mne rozsekl s tím "úhlovrtákem" ,/ taky jej mám doma/ žes to udržel v ose..Kdo by to byl řekl...Dej to na you-tube... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Video nemám na to “nemám čas a ruce”

Vytahovák neroztáhne závit protože to není konus to se navrtá v té sadě jsou i vystřeďováky ale tady použít nešli potom se naklepne tyčka s takovými “hroty” do vyvrtáme díry na přesný rozměr a na tu tyčku se nasadí “matka” co pasuje také na ty hroty a vytočí se to.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“