přepis na úřadě já už to nedávám

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

přepis na úřadě já už to nedávám

Příspěvek od slovacek.milos »

paní svobodová sdědila po manželovi vozík za auto který už neexistuje, aby to šlo na ni přepsat a zrušit musí doložit evidenční kontrolu, udělat přepis a pak zrušit vozík, což nejde provést pak tam byly podruhé s opatrovnicí zas nepochodili a došlo to ke mně

napíšu na úřad který nefunguje jen na objednávku
RE: zánik vozidla

Dobrý den,

Nejdříve se musí vůz přepsat na dědice a potom se teprve může zapsat zánik.

Pro přepis na dědice je potřeba doložit usnesení o dědictví (originál) s nabitím právní moci, pojištění vozidla (zelenou kartu), velký a malý tech.průkaz a evidenční prohlídku (ve Vašem případě místo evidenčky, potvrzení ze šrotiště, že jste odevzdal železo). Poté provedeme přepis na dědice. Přepis na dědice je zdarma.

Po přepisu se teprve může provést zánik vozíku. Pro zápis zániku je potřeba doložit velký, malý tech.průkaz a značku.

Pokud budete dědice zastupovat je nutné mít plnou moc na přepis (s úředně ověřeným podpisem) a plnou moc na zánik (ta nemusí být s úředně potvrzeným podpisem).

S pozdravem,



Jiřina Kadubcová, DiS.

evidence vozidel



musel jsem nashromáždit asi 150 kilo železa abych měl ten papír, pak získat ověřenou plnou moč na přepis, věexhno jsem schromáždil, objednal se dnes hned ráno na první možný termín ve veselí který byl asi za měsíc,
a přepis nejde udělat udělat, zelená karta platí až od 1.1.2021 tak na pojištovnu generali, tam karta nejde vytisknou protože se tam musí zadat kod z mobilu a já neměl mobil protože mi furt někdo volá a nic bych nevyřídil tak dom, zas nový kod příklad DFGR a tiskárna vyblula kartu, na úřad už jsem nebyl v termítu tak tam čekej jak debil, přepis nejde udělat, v dědickém řízení je jen datum narození a chybí rodné číslo a bez rodného čísla nejde v systému udělat přepis,
kamarádka která se dopustila trestného činu a bude sedět sto let v gulagu mi ho tam dopsala a ten pojebaný úřad ve veselí vozík odhlásil, hurá na pojiětovnu, nemáte plnou moč, tu mi sebrali na evidenci vozidel, dojedu s plnou mocí, pojistka nejde odhlásít potřebujem rodné číslo paní svobodové a to :sick: už sem prostě nedal a jel dom

lana v piči já už s tímto státem končím
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Mě propadl řidičák a díky kovidu jsem nahraný, kancelářské krysy se střídají, objednání je nacpané požadavky občanů..Až mě zastaví, pošlu je doprdele..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše:Mě propadl řidičák a díky kovidu jsem nahraný, kancelářské krysy se střídají, objednání je nacpané požadavky občanů..Až mě zastaví, pošlu je doprdele..
mám propadlý řidičák od října, občanku ještě na tři roky pak mi nedají důchod, já to mrdám, su fakt nasraný, to co sem dneska zažil :roll: 4 hodiny něco odhlašovat co neexixtuje, a ještě to není u konce

lana v piči ;)
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Mě když umřel tatík, kterej na všechno jebal, tak za to že sem se postaral a zaplatil pohřeb, mi po klasickým papírování dali jeden "důchod" na kterej měl ještě nárok. Pohoda? Omyl, k tomu sem ještě dostal od soudruha notáře jako dar za starosti automobil po tatíkovi. Samozřejmě šrot kterej už neexistuje a není úředně sešrotovanej a teď patří mě, tak se o to postarej. Auto samo nedohledali tak to krypl přehodil na mě. Do usnesení si ještě kkt napsal že se proti tomuto rozhodnutí nelze odvolat. Neteř je právník tak sem volal. To co udělal soudruh notář je velmi nestandardní postup. Tak co s tím, ptám se. Povídá mi, nech to vyhnít, takovýho bordelu jsou na úřadech tuny :D Tak už to pár let hnije a já sem v klidu (noteeth)
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
váha
Aktivista
Příspěvky: 3873
Registrován: 09 bře 2006, 14:34
Bydliště: královehradecký kraj

Příspěvek od váha »

Stavební povolení a případně dodatečné to je peklo (LOL)
Escalade EXT 6.2 AWD flexfuel
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

šulda píše:Mě když umřel tatík,

tak stím mám bohaté zkušenosti, něco de vyhnít, něco musíš depozit, pak proti tobě zhájí sprívní řízení žes tam zas po roce nepřišel, klidně ti přijde taková pálka z kanceláře že nechápeš, kdysi se podařil mezipřevod,

no já su dneska tak nasraný že bych někoho zabil, věc která mít vyřízena za 15 minut, vše domluveno nikoliv telefonicky ale černé na bílém jedu ráno o osmi a dojedu na oběd do prostě už nedávám
váha píše:Stavební povolení a případně dodatečné to je peklo (LOL)
to ani nevzpomínej já to mrdám, jsem si postavil i na černo, dneska mají na KN dostupné fotky co máš v KN ohraniřené a co máš na černo, zdědil jsem pozemek mám papír z dědickéhoi řízení, půl hetkaru a ztratil se v KN nemám nic zapsané, pak mám pozemek vytýčený, ty žluté nivelační pičovinky a před dvěma lety zjistím že 100 m2 není moje to už nemá cenu řešit, časem zjistím že už nic nemám ;)
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4641
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

A co ten vozík ekologicky sešrotovat " přes známého " a pak na úřad.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

martinsidlo píše:A co ten vozík ekologicky sešrotovat " přes známého " a pak na úřad.
jaký vozík oni ho nemají,

sem musel najít asi 150 kilo železa a dát do šrotu, to zas naší vládě jebe, pokud auto obsahuje jen měd a chceš se ho zbavit tak je to nebezpečný odpat podle zákona a musíš ho nechat odborně zlikvidovat, ty nemůžeš jakoukoliv součástku z auta dát ani do kovošrotu,

i ten největší blbec na zeměkouli ví že každý vozík má vzadu lampy a tu elektriku tam dopravuje asi železo :roll:
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

šulda- notář tě má seznámit , že jsi dědic a ty si můžeš rozmyslel, zda děditctví přijmeš nebo ne..Pokud jej přijmeš, musíš zaplatit i všechny pohledávky a průsery. Pokud bys to odmítl, vše přejde na stát , pokud nebudou jiní dědicové..Samozřejmě je to dilema...Oni tehdy po revoluci záměrně vyvolali paniku, že budou zpětně dohledávat ty, kteří třeba měli něco napsaného na sebe ,prodali to a nepřevedli , popřípadě když kupec se už neozval a nešlo to..Na ůřadě stály fronty a odhlašovali vše, co měli doma a pěkně se to vyčistilo...Já tam stál také, v ruce papíry na T 603 první model, bývalého manžela své ženy a nabízel je předem, že je daruji za převod...Nikdo a dnes by mi utrhli ruce.
P.S. Miloši já mám vlek po majiteli kterého jsem nikdy neviděl a nemám problém..Používám ho normálně..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše:P.S. Miloši já mám vlek po majiteli kterého jsem nikdy neviděl a nemám problém..Používám ho normálně..
tak takový vlek mám taky, koupil jsem ho tuším za dvojku kvůi tomu že mám vlek na dvě motorky, ten jsem koupil bez papírů, nebo jezdím s VIII chrysler 2.5 td ten je v exekuci a nejde přepsat, já to mrdám :)
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

jericho-3 píše:šulda- notář tě má seznámit , že jsi dědic a ty si můžeš rozmyslel, zda děditctví přijmeš nebo ne..Pokud jej přijmeš, musíš zaplatit i všechny pohledávky a průsery. Pokud bys to odmítl, vše přejde na stát , pokud nebudou jiní dědicové.
Jak sem psal, neteř je právník a dobrej + to samozřejmě probírala se známým notářem. Tohle není dědictví, s ním sem byl seznámen, a to sem samozřejmě odmítl, je to ale usnesení kde se mi vydává onen důchod, Škoda 105 S + SPZ a staré šatstvo. To za to, jak sem psal, že sem se postaral o pohřeb. Je to jako "kompenzace" nákladů. Veškerej bordel co po sobě nechal + dluhy bylo to dědictví a je to věc státu. To auto nedohledali tak to jednoduše "slušně" hodil na mě a dal tomu cejch Poučení: Proti tomuto usnesení není odvolání přípustné. Samozřejmě by se to dalo řešit, ale jak píše miloš = lana v piči já už s tímto státem končím :D Takže jsme s neteří a jiným notářem dospěli přesně k tomu sloganu od miloše. Nejjednodušší řešení, mám to v piči, ať to hnije ;)
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
johnyd1
Přispěvovatel
Příspěvky: 638
Registrován: 25 dub 2010, 11:35
Bydliště: Slovensko okr.NM

Příspěvek od johnyd1 »

slovacek.milos píše:jaký vozík oni ho nemají,

sem musel najít asi 150 kilo železa a dát do šrotu, to zas naší vládě jebe, pokud auto obsahuje jen měd a chceš se ho zbavit tak je to nebezpečný odpat podle zákona a musíš ho nechat odborně zlikvidovat, ty nemůžeš jakoukoliv součástku z auta dát ani do kovošrotu,

i ten největší blbec na zeměkouli ví že každý vozík má vzadu lampy a tu elektriku tam dopravuje asi železo :roll:
nahlásit krádež a máš v piči tak to funguje u nás SK
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4
-Can-clip,Vag-VCDS-OP-com-Fiat EcuScanKts 540 Esi2 Bmw ista-d
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

johnyd1 píše:nahlásit krádež a máš v piči tak to funguje u nás SK

to přesně napiš kde máš v piči na lehátku, tady to nefunguje, už sem to udělal, a nikdy jsem nic podobného neviděl,


na štědrý den sem si udělal pořádek před barákem a jeden vrak sem odtahl do šrotu traktorem RS O9

průser

nikdo nic neviděl ale majitel musel nahlísit krádež, na policajty ti nechápu oni si dali fakt práci a vyšetřovali barák od baraku jestli někdo něco viděl a nic
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Hromadu trubek par prken dvě kola ve správném rozměru na jednu trubku namontovat čubu a na tutéž nabouchat číslo a na ev kontrolu se slovy že “děda” začal rekonstrukci kterou chudák nedokončil a my to potřebujeme přepsat.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4641
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

Psal jsem " přes známého " zlikvidovat. To musíš taky pustit tu flašku ze svojí ruky a dát ji jinému,důležitějšímu. To tě za komoušů táta nenaučil?
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“