přepis na úřadě já už to nedávám

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

martinsidlo píše:Psal jsem " přes známého " zlikvidovat. To musíš taky pustit tu flašku ze svojí ruky a dát ji jinému,důležitějšímu. To tě za komoušů táta nenaučil?
nééé slovo zlikvidovat to nejde, to sem zkusil před dvěma lety, vyšlo to pak za měsíc jsem se dopustil asi trestného stíhání, protože sem nezatrhl křížek u tří vozidel zánik, ale vyřsazení z provozu, na auta s dokladem o likvidaci jsem označil místo zániku odhlášení,


máš v ruce doklad o ekolikvidaci aut z vrakecu máš papíry ovšem špatně označené, zakřížkuju odhlášení auta a až mě vyhodil tak tam musí být zánik vozidla, a zas znova, tři žádosti zakřížkovaný zánik vozidla, a zas lana v piči běž dom, pokud chceš odhlásit ve veselí tři auta musíš si vytrhnout tři papírky které padají na zem, deš kurva na poštu mám pět složenek a musím si zadat pět v terminálu to už nedávám, vím přesně komu jebe, že prej sametová revoluce, kdo byl někdó kdy komusista, do gulaga a vylouřit z verejného života, dyt je tu zákon že komunismus a fašismus je trestným čnem a komunisti jsou u vesla, to ste fakt tak všichni na hlavlu? zachrání vás jakási rouška na tlamě a očkování :? běžte do piče (LOL) ;)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5468
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

mildo ja bych tady mohel písat eseje na 4 strany ohladne "dedictva aneb..." až po 8rokoch sem dal všetko doporádku a možu dat za tým bodku.

Chce to proste pevne nervy (crazy)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Je to daň za nebývalý rozkvět byrokracie, kterou potřebuje dnešní vláda jako křoví. Ale všeobecně je dědictví zkouška charakteru podle hesla, pokud nejde o nic jde hlavně o peníze. Sourozenci se často tak rozhádají, že se to už nespraví. Já než bych šel se svou sestrou do banky, kde měla ona vybrat konto a rozdělit se mnou a s bratrem, tak jsem to oželel.Nestálo mi to zato.
nepropadat panice...
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

mě třeba bytostně sere ekolikvidace, nejen že musím někomu darovat svůj majetek ale když si budu chtít nechat třeba baterii tak musím ještě doplácet :o
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Pepíček
Přispěvovatel
Příspěvky: 848
Registrován: 01 dub 2016, 20:51
Bydliště: Posázaví

Příspěvek od Pepíček »

Když jsem dával dvě svoje auta na likvidaci, tak jsem je alespoň pořádně rozflákal a to tak, že z nich nešlo použít nic. 12ti tunovým bagrem jsem je řádně pocuchal ze všech stran a pořádně šahnul i do motorovýho prostoru. Ti šašci z likvidace prskali jak křečci ale odvezli to.
VW Golf IV 85 kW AJM
Mercedes GLK 320 CDi
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8929
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Vozík a motocykl přece nepotřebuje ekolikvidaci ne??
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

hansdob píše:Vozík a motocykl přece nepotřebuje ekolikvidaci ne??
tam je trochu paradox, tam si ani úředník neví rady, přešti si zákon o odpadech, pokud se chceš něčeho zbavit je to odpad, pokud odpad obsahuje jen cu tak je to nebezpečný odpad, a je potřeba odborné likvidace, to úředník neví, že má vozík vzadu světla a oni svítí, to víme jen ? že tam je kurva 4 metry drátu 7 pramenů :roll:

zde stačí jen když miloš vybere z vlečky 150 kilo železa kterí se nepodobá součástce z auta a odveze do šrotu a zas lana v piči, ve šrotě ti nemúže vystavit doklad protože ti nemůže dát peníze, zas dom, dovést číslo účtu, :roll: peníze 450 korun na účet a ziskal jsem doklad ;)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

ROMEK píše:mildo ja bych tady mohel písat eseje na 4 strany ohladne "dedictva aneb..." až po 8rokoch sem dal všetko doporádku a možu dat za tým bodku.

Chce to proste pevne nervy (crazy)
romane já jen napíšeš krávě na úřad co chce, všechno ji doneseš, objednáš se na termín, vyjedeš ráno o osmi a dojedeš dom je 12.00
Uživatelský avatar
titan0306
Aktivista
Příspěvky: 4302
Registrován: 10 bře 2006, 21:47
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od titan0306 »

jericho-3 píše:Mě propadl řidičák a díky kovidu jsem nahraný, kancelářské krysy se střídají, objednání je nacpané požadavky občanů..Až mě zastaví, pošlu je doprdele..
Propadlé řidičáky tento rok, platí do konce roku, já ho mám propadlý od června.
Tel:776005385 Nový Bor
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

Pepíček píše:Když jsem dával dvě svoje auta na likvidaci, tak jsem je alespoň pořádně rozflákal a to tak, že z nich nešlo použít nic. 12ti tunovým bagrem jsem je řádně pocuchal ze všech stran a pořádně šahnul i do motorovýho prostoru. Ti šašci z likvidace prskali jak křečci ale odvezli to.
to mi nevadí, at to klidně použijou, co mi ale vadí je že si musim znovu koupit svuj majetek který už jsem jednou zaplatil (wallbash)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Jarda S. píše: co mi ale vadí je že si musim znovu koupit svuj majetek který už jsem jednou zaplatil (wallbash)
jaroušku jaroušku , ty blbe jeden, když máš problém napiš milošovi,

chceš mít auto doma, musí mít platnou technickou, deš na úřad a uděláš přepis vozidla lojza demeter, holíč snp 3 SK, dostaneš takovou převozku s červeným okrajem a když si za deset let zmyslíš auto přihlásit uděláš evedenčku a stk prodej se nekonal a jedeš dál,

náš stát umí vymyslet neskutečný problém, ale je blbý jak pumpa na saně, k lesu vchod k ivanovi zády (LOL)
burton.b22

Příspěvek od burton.b22 »

Nedávno jsem řešil likvidaci rozebraného twinga. Nikde mi to nechtěli vzít jedině kdybych zaplatil minimálně 1500kč. Musí to mít baterku, katalyzátor, motor, nejlépe ještě stk a plnou nádrž (crazy) . Nechápu proč se to pak jmenuje likvidace autovraků když nechtějí likvidovat vraky.
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

to je ono, prostě to musíš někomu darovat a ještě si "koupit" chybějící věci (wallbash) (wallbash)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3461
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Tak tady nám to řeší metalšrot v Tlumačově a nikdy ho nezajímalo jestli tam.je nebo není baterka nebo kat. Aj bez motoru mi auto normálně vzali. Přijede borec s kontejnerem,hodí to rukou dovnitř, párkrát to pobouchá aby mu tam vlezlo ještě něco jiného, vypíše papír a je vyřešeno. Akce na 5 min i se zametením střepů.
A kolikrát to auto bylo obrané že to byl pomalu jen skelet a nikdo nic nenamítal.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32865
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Jarda S. píše:to je ono, prostě to musíš někomu darovat a ještě si "koupit" chybějící věci (wallbash) (wallbash)
v tom zákoně to tak je když něco chybí, mohou požadovat náhradu, já si na to zvykl, musí tam být, baterka, kat, starter a altík,

pokud toauto chceš jak jsem ti psal, pokud má auto platnou technickou, 450 korun zaplatíš za ty značky a máš ho doma,

na slovensku to tak nejde, prodáš auto do rwandy, až ten kluk černý to auto příhlásí pošle ti veliký techničák, a pak ti sk kokot auto odhlásí :roll:
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“