Olej Castrol 5w30 LL

vše o motorových, převodových a podobných olejích - čím se miláčci namažou

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Ajbi
Přispěvovatel
Příspěvky: 255
Registrován: 12 bře 2014, 09:14
Bydliště: Uh. Hradiste

Olej Castrol 5w30 LL

Příspěvek od Ajbi »

Ahoj. Máte někdo zkušenosti s olejem Castrol 5w30 LL. Mám ho předepsaný výrobcem. Zvažuji, zda použít tento nebo Mobil 5w30 ESP Formula. Diky
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Davam zakaznikom do aut obidva. Do svojeho leju ten mobil 1 ale pozri si normu ci splna.
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Já nevím no mám vůči Castrolu nějakou averzi,jednou jsem nalil do moto Castrol RS ( pak ho nahradil R4 Superbike ) a kvalita řazení šla o 100% dolů od tý doby tomu nějak nevěřím :roll:
Standartně berme z APM různé druhy Divinolu,nikdy nebyl problém,když mám lít "lepší" olej tak leju Mobil,Ravenol,Valvoline
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4188
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

problém bude v tom že castrol se nejvíc pančuje :( já dávám edge 5w40 a ted v zimě se mi zdá motor dost hlasitej (wallbash)

ps: on už výrobce nepředepisuje normu ale rovnou olej ? :o
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Ajbi
Přispěvovatel
Příspěvky: 255
Registrován: 12 bře 2014, 09:14
Bydliště: Uh. Hradiste

Příspěvek od Ajbi »

Rozumím. S tím psncovanim je to katastrofa. Člověk neví, kde koupit originál. Jestli máte ověřený e-shop. Znám www.jaknaauto.cz. Jestli věřit, nevim
dany01
Sběrač informací
Příspěvky: 41
Registrován: 06 zář 2015, 09:27
Bydliště: Bratislava

olej

Příspěvek od dany01 »

stačí si najsť ofico zastupenie , kupiť od nich a nemusí sa riešiť pančovanie....
Pepíček
Přispěvovatel
Příspěvky: 848
Registrován: 01 dub 2016, 20:51
Bydliště: Posázaví

Příspěvek od Pepíček »

Ajbi píše:Rozumím. S tím psncovanim je to katastrofa. Člověk neví, kde koupit originál. Jestli máte ověřený e-shop. Znám www.jaknaauto.cz. Jestli věřit, nevim
Těm zrovna jo. Jejich dodavatel je přímo Lubstar, kterej jim dodává Valvoline.
Normálně jsem tenkrát sháněl nějakej krámek v mém okolí, tak jsem se ptal přímo u Lubstaru, jestli mají někde poblíž mně maloobchod s oleji Valvoline. Obratem odpověděli že ne, ale pokud chci, pošlou mi olej v jakémkoliv balení na mou adresu. To jsem čuměl jak péro z gauče, když je distributor ochotný poslat i jen litr oleje, nebo klidně 200l sud koncovému zákazníkovi.
VW Golf IV 85 kW AJM
Mercedes GLK 320 CDi
dany01
Sběrač informací
Příspěvky: 41
Registrován: 06 zář 2015, 09:27
Bydliště: Bratislava

olej

Příspěvek od dany01 »

takto som dopadol aj ja- kontakt priamo na zastúpenie je na webe, telefonát ku ním - na ceny čo mi dali ,sa nechytá žiadny olej web predajca....
pošlú kolko chcem a kam chcem. doba sa zmenila, chcú predať, tak s tym problém vyzerá ze nemajú.
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Posthunting je honění příspěvků. Nesvazuj citace a nepiš naráz více příspěvků pod sebe.
Člověk se pořád učí.
Odpovědět

Zpět na „Mazání a motorové oleje“