alfa 156

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

alfa 156

Příspěvek od slovacek.milos »

měnila se baterka rádio a dálka KO, rádio jsem už sprovoznil ale dálku neumím, je tam dvoutlačítko na ovladači jedno otvírá kufr druhé auto, ovladač je ani ne rok starý

poradte dík
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Veškeré vzbuzení např. po výměně baterky se dělá, zapne se klíček a nechá -se tak 3-5 minut zapnutý, pak klíček vypni, nech to zase chvíli a pak to nastartuj a nech tak přes 5 minut běhat na volnoběh.. Mělo by se vše obnovit..Já s tím nikdy ani problémy neměl, ani jsem to nemusel resetovat..Dal jsem tomu kládu a vše se rozjelo..
Ale taky jde o to, co je tam za motor..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="jericho-3"]Veškeré vzbuzení např. po výměně baterky se dělá,

všechno už jsem zkoušel zkusím ještě jak píšeš delší dobu, možná je problém že i maitel je kokot, dycky dojede chce něco řešit ničemu, nerozumí, hledá v mobilu to se nedá, a navíc z něj vyzařuje asi špatná energie, (LOL) (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Můj soused , která má 3 ALFY,/ V6 motor 2X, jinak 2,4 JTD/ odpojoval baterky, pro jistotu, aby mu to třeba náhodou nechytlo a baterie se třeba nevybíjela. A nikdy když ji zapojil neměl problém. Můj kámoš se stejně chová k autům co má, z Corwetty pasuje baterka do JEEPA, z Mercedesu do T3 atd. Má doma baterkárnu, pořád jen dobíjí, kontroluje, v motorkách má jak 12V, tak 6 V , normální baterky, gelovky atd..Ale je pravda, že má děs z těch moderních sráčů, které by tohle neumožňovali..Já mu říkám, baterku tam nech, a dej tam konzervátor a máš klid. Ale on je právě čenžuje.. :)
nepropadat panice...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Můj soused , který má 3 ALFY,/ V6 motor 2X, jinak 2,4 JTD/ odpojoval baterky, pro jistotu, aby mu to třeba náhodou nechytlo a baterie se třeba nevybíjela. A nikdy když ji zapojil neměl problém. Můj kámoš se stejně chová k autům co má, z Corwetty pasuje baterka do JEEPA, z Mercedesu do T3 atd. Má doma baterkárnu, pořád jen dobíjí, kontroluje, v motorkách má jak 12V, tak 6 V , normální baterky, gelovky atd..Ale je pravda, že má děs z těch moderních sráčů, které by tohle neumožňovali..Já mu říkám, baterku tam nech, a dej tam konzervátor a máš klid. Ale on je právě čenžuje.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="jericho-3"] majitel alfy ještě říkal že po připojeni baterky mu dálka ještě otevřela kufr a pak KO

máš těžko jestli si chceš udělat obrázek tak vlétě se mu propadla miska zadního tlumiče, panika jak prase, taxi ke mě do dílny, obvolával odtahovky a po bazarech goglil další alfu, dojedu do hodonína, uhnilá miska drhla o gumu, dal jsem tam úzkou rezervu, dojel dom, v kel objednal tlumič přehodil a jel dál, ;) tak asi tak

nepropadat panice...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ano, jinak by se člověk zbláznil..Mě přivezli v tom velkým sněhu Stilo, volali , že to asi málo dobíjí..Oni přišli vyplivaní, celí od sněhu, že auto kousek ode mne chcíplo a tak to zatlačili vedle. Samozřejmě do té největší závěje, stěžovali si, že nejde řízení. Bodeˇt by jo, když to nedobíjelo vůbec a jeli na baterku..Nabiji druhý den baterku, jen tak narychlo na 12,4 V, motor chytl a samozřemě na displeyi kecy, které pozná i blb. ŘJ mě nepustila ani přidat plyn, auto stálo ve vjezdu a soused píčoval.. Tak jsem nabil baterku na 14V a auto mohlo vyjet, samozřejmě bez posilovače řízení.. Ten blb měl nejen letní gumy, jednu téměř prázdnou , ale i prázdnou nádrž.. Lidská blbost a neslušnost je nezměrná.. Proto nechci ty nové sráče, mě moje hydraulika půjde pořád, hlavně že někdo zatočí čerpadlem a její fuk, že to nedobíjí..Kdyby šlo o život, tak díky elektronice člověk chcípne..ale říkej to novodobým trubkám ... :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Alfa romeo“