PP dvere v safelocku - Fabia I

Pro zákazníky, kteří hledají dobrý servis. Pište sem poptávku, někdo se Vám snad z Vašeo okolí ozve

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
_Lubos01_
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 20 čer 2012, 08:59

PP dvere v safelocku - Fabia I

Příspěvek od _Lubos01_ »

Je tu nekdo, kdo by umel vyresit zavrene/zamcene PP dvere v safelocku na Fabii I ? Odesel zamek, bohuzel dvere ani neotevru. Klidne i doporuceni na firmu, co to zvladne. Idelane okoli Prostejov, popr. Brno.
Diky
Fabia I 1.4 TDI 51 KW
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Vyřešil jsi to ?
To che prostě hrubé násilí, jinak to nejde....
_Lubos01_
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 20 čer 2012, 08:59

Příspěvek od _Lubos01_ »

Zatim nevyresil. Pry se to da odblokovat i bez nasili, ale chce to nekoho, kdo s tim ma zkusenosti.
Fabia I 1.4 TDI 51 KW
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jo slyšel jsem o tom nějaký fámy že se tam pustí proud a nějak se to odemkne ale nikdy jsem to neviděl úspěšně provést, jednou u nás byl borec pouštěl tam přes baterku výboje,v zámku sice cvakalo ale neotevřel se stejně takže nastoupil plán B (rofl)
On na to prostě oficiální postup neexistuje a nikdo moc to nechce dělat
Ono je tam totiž riziko že to odnese ještě stahovačka ( +1000 ) protože ono sundat ji když ti zavazí sedadlo není nic moc, lepší je ho povolit z podlahy a hodit dozadu :D
Pak standartně povolit šrouby pod madlem na tapecu,na boční se nedostaneš ale tapec to přežije,přes ty šroubky se to přetáhne,pak se modlit aby plech se stahovačkou nebyl nýtovaný na dveřích ale byly tam šrouby,jinak ovrtat nýty,sklo odjistit a zalepit pořádně páskou zvenku ke dveřím ( jednou jsem ho takto rozbil, opět +500 (noteeth) )
Vyndat stahovačku a už vidíš na zámek,zkusit ho nejprve pobouchat šroubovákem a kladívkem,do toho zkoušet tahat za lano a kliku,někdy se to odemkne jako by nic a je vyhráno,někdy je zapotřebí dlouhej majzl a zámek rozsekat na atomy, dělal jsem to mockrát ( OI,FI,GIV) a pokaždý to takto šlo
Lepší než mudrovat a jezdit s trvale zavřenýma dveřma
;)
misumi
Přispěvovatel
Příspěvky: 121
Registrován: 11 lis 2007, 16:51
Bydliště: spáňov

Příspěvek od misumi »

Běžně otevírám zasejfované koncernové zámky. 777227503
Odpovědět

Zpět na „Poptávka - hledám servis/zaměstnance“