Budíky OI předface nefungují

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše:Díky, ale dělat to nebudu, mám tam dvě T5ky na hlavy, Master na, motor a mrdu další práce, radši se budu věnovat jim než se mu vrtat v budikach s výsledkem nejistým... (noteeth) proto hledám max řešení že mu to prehodim za jiné a zdar
jsme na tom naprosto stejně mi se to co popisuješ naposledy povedlo někdy před létem na voyager, piny ke konektorům a ok, dělám to jen v sobotu dopoledne stará je v práci a mám v kuchyni klid, práce to moc nedá skládat je nemusíš stačéí tišták připojit a když se rožnou kontrolky víš, přístrojovku měnit neumím zavezu 4 km a borec z autorizáku to pořeší
Wencour
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 04 čer 2020, 15:26
Bydliště: Brno

Re: Budíky OI předface nefungují

Příspěvek od Wencour »

Zdravím, hledám kde můžu něco jsem našel, ale nic konkrétního. Tak se pokusím využít nitě tady.

Dnes jsem si všiml, že mi v octavii 1 rok 2004, 1.9tdi 96kw, přestaly svítit ručičky Rychlost a Otáčky :bang: , palivo a teplota normálně svítí. Budíky tam mám červeně podsvícené (už jsem auto tak koupil, nevím jestli jsou z jiného modelu nebo nějaký aftermarket???)

Jaké jsou možnosti co s tím můžu udělat?

Díky moc za jakoukoliv odpověď :help:
Škoda Octavia 1.9tdi 96kw ASZ
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Budíky OI předface nefungují

Příspěvek od slovacek.milos »

vag adresa 17 a kontrola akčních členů :)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Budíky OI předface nefungují

Příspěvek od roman1648 »

Někdo si přeletoval ledky které dělají podsvícení, kdysi si to kámoš dělal tak vím že se to dělávalo, ledky odešly, sežeň si jiný budíky a je to..
Uživatelský avatar
Kendys_TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 190
Registrován: 23 zář 2018, 10:39
Bydliště: Střední Čechy Slánsko/Žatecko

Re: Budíky OI předface nefungují

Příspěvek od Kendys_TDI »

Nevím jestli už není pozdě, ale mě to za pár kaček opravili tady: http://www.zbynekpavlicek.cz/index.php?str=kontakt .
Lze i poslat poštou a po opravě se stejnou cestou vrátí na dobírku ;)
Octavia 1 TDI AGR, GOLF IV 2.8 V6 4motion
a ještě je tu manželky Fóbia 1.4 16V BKY hatch (LOL)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Budíky OI předface nefungují

Příspěvek od slovacek.milos »

Kendys_TDI píše: 05 črc 2022, 19:21 Nevím jestli už není pozdě, ale mě to za pár kaček opravili tady: http://www.zbynekpavlicek.cz/index.php?str=kontakt .
Lze i poslat poštou a po opravě se stejnou cestou vrátí na dobírku ;)
nebo to v sobotu v klidu rozděláš a podle návodu na netu přepájíš hrotovkou, mně to zatím vždy, ale místní elektrikáři psali že tomu tak vždy není,

mně se pojebali i v chrysleru, tam jsou dva hlavní konektory a v tom konektoru přepájet,
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“