Tempomat Sharan 2014

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Tempomat Sharan 2014

Příspěvek od roman1648 »

Kluci tempomat zapínanej malou páčkou pod páčkou blinkrů,když jdu s páčkou k sobě tak na maxidotu dole skočí symbol tempomatu a vedle něj tři čárky,musím s páčkou rumplovat nahoru dolu aby tam skočila nějaká hodnota třeba 30,40,50 dám SET a nic asi na jeden z deseti pokusů když jsem to páčkou vypínal zapínal tak se zozsvítila zelená ikonka tempomatu na tachometru,opakovat to nedokážu,je to spíš náhodné - problém v té páčce??
Ani za jízdy když dám SET tak nic,nereaguje to
V motorovce byla nějaká závada ohledně hlídání rychlosti a vedle ikonky na maxidotu svítil místo tří čárek vykřičník,po vymazání už ne
Jinak jsem zdiagnostikoval kulový,nevím kde to hledat pořádně...
díky za nějakou radu
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Definuj nám asi “nějakou závadu ohledně hlídání rychlosti” jelikož jinak je to na věšteckou kouli nejlépe VCDS,VAS ty krásný delphi atd to je dost nesmerodatný
Full výpis auta ti hodí jaké chyby??

Potom nějaké měřené hodnoty.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jojo mám VCDS 2020 odpo to zkusím načíst četl jsem mu to narychlo jen u baráku... Víš jak no každej si myslí že to napichnes a je opraveno (noteeth)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Na načtení jsem se nedostal ale bude to v té páčce si myslím,včera jsem to projížděl a když s páčkou zarumpluju tak se rozsvítí zelená ikonka a normálně to funguje,páčkou to přidává i ubírá rychlost,vypne se při posunutí páčky dopředu jak to má být, při sešlápnutí spojky nebo brzdy kontrolka zhasne takže systém je funkční vypadá to
Koukal jsem na ty páčky a je toho milion druhů, takže nejlíp asi rozebrat a podle toho sehnat jiný ?
JENDA T4
Aktivista
Příspěvky: 2904
Registrován: 30 led 2006, 18:30
Bydliště: praha 9

Příspěvek od JENDA T4 »

pošli vin kod juknu se a případně i nabídnu páčku pokud budu mít skladem
NÁKUP A PRODEJ DÍLŮ ŠKODA 775668906,!sz-ne!
Veškeré dotazy pouze na email. Protranscar@email.cz díky
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jendo zjistil jsem že to je předkládané Angličan... asi od toho utéct?
Kurva já snad dělám samý v mrdy... Už fakt nevím (LOL)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

JENDA T4 píše:pošli vin kod juknu se a případně i nabídnu páčku pokud budu mít skladem
Dneska jsem byl u vás pro dveře na toho sharana a na tu packu jsem jaksi taksi zapomněl...
VIN je wwwzzz7nzev029088 ale jak jsem říkal je to preskladana Anglie tak kdo ví co tam je
Jako když s tou páčkou pořádně zavaklu tak se ten tempomat zapne takže problém v ní asi bude
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“