Fiat Stilo benzin 1,6 16 V -řídící jednotka

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Proletovat kontakty napruzit piny a bude to myslím OK a když ne dat mu zimní bundu (LOL) (LOL)
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Hele víš jak jsem na tom s tím letováním atd (noteeth)
Ono to nemusí ani vymrznout přes noc,ráno přijede do práce a když je přes den kolem nuly stačí,odpo už to hlásí chybu takže to asi bude někde studeňák (rofl) ale já vím prd kde to hledat..
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Tak to musíš nějakýho borca s pájkou tam u vás najít když nechceš sám.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
Ferrari1980
Přispěvovatel
Příspěvky: 411
Registrován: 16 kvě 2012, 19:30
Bydliště: Partizánske

Příspěvek od Ferrari1980 »

roman1648 píše:Jo já cinknu borcovi co nám dělá právě immo off jestli to půjde ale myslím že jo
Neviem, aké presne AR to je, ale na 156ke 1,9 jtd aj 159 1,9 jtd imo vypnúť ide. Obe majú Boscha myslím.

Prípadne to tomu majiteľovi nepovedz :-)
Megane I, 2001, 1,9 D
Alfa Romeo 156, 1,9 JTD 85kW
AR 159 SW, 1,9 JTDm, 88kW
Š125L, rv 89, 37kW :-)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

roman1648 píše:Jo já cinknu borcovi co nám dělá právě immo off jestli to půjde ale myslím že jo
Problém je že auto je právě takovýho "katalogovýho" majitele co chce mít všechno lepší jak nový...tak nevím jestli s tím bude souhlasit (rofl)
No, třeba víte co já nevím, bylo mi řečeno, že tyhle ŘJ nejdou opravit-proletovat , že je to jiné než u mojí ŘJ , údajně je vakuovaná atd. a musí být jiná..Povídal mi, pokud chceš jistotu, pošl ijí k .....už nevím to jméno, tam ti jí dají na mašinu a přesně ti řeknou co a jak,. Ale jakmile to dělá tohle, co tohle auto, je v háji..Máš možnost, sehnat jinou funkční a dát to do Fiatu, kde ti to možná předělají na původní budíky a immo.Teď víte, to co já, nechal jsem se přemluvit od kamarádky, a pak se stane tohle. Nemám ve zvyku těm co se tímhle zabývají kecat do kšeftu nebo dokonce něco proletovávat. Tak možná pro sebe, ale ten borec o kterém píšu opravil podobné problémy, s kterými autorizák nehnul , tak se mohu zeptat. Ale až budu mít tu vrakovinu...Už jsem myslel, že tohle nebudu už muset řešit, bohužel..Jinak zastudena to chytá na otočení nekompromisně...Ale má to výhodu, zvyšuje to jen moji lásku k veteránům.... :)
nepropadat panice...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

roman1648 píše:Jo já cinknu borcovi co nám dělá právě immo off jestli to půjde ale myslím že jo
Problém je že auto je právě takovýho "katalogovýho" majitele co chce mít všechno lepší jak nový...tak nevím jestli s tím bude souhlasit (rofl)
No, třeba víte co já nevím, bylo mi řečeno, že tyhle ŘJ nejdou opravit-proletovat , že je to jiné než u mojí ŘJ , údajně je vakuovaná atd. a musí být jiná..Povídal mi, pokud chceš jistotu, pošl ijí k .....už nevím to jméno, tam ti jí dají na mašinu a přesně ti řeknou co a jak,. Ale jakmile to dělá tohle, co tohle auto, je v háji..Máš možnost, sehnat jinou funkční a dát to do Fiatu, kde ti to možná předělají na původní budíky a immo.Teď víte, to co já, nechal jsem se přemluvit od kamarádky, a pak se stane tohle. Nemám ve zvyku těm co se tímhle zabývají kecat do kšeftu nebo dokonce něco proletovávat. Tak možná pro sebe, ale ten borec o kterém píšu opravil podobné problémy, s kterými autorizák nehnul , tak se mohu zeptat. Ale až budu mít tu vrakovinu...Už jsem myslel, že tohle nebudu už muset řešit, bohužel..Jinak zastudena to chytá na otočení nekompromisně...Ale má to výhodu, zvyšuje to jen moji lásku k veteránům.... :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Fiat“