Kodiaq 110kw vs 140kw

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
mecKo
Přispěvovatel
Příspěvky: 265
Registrován: 09 pro 2014, 15:39

Příspěvek od mecKo »

marfan píše:Je to také príjemnejšie vozenie ale zasa 140kw verzia keď sa upravy tak je to zasa iná liga.

Doma jazdim na dvoch RS jedna upravená jedna nie a je to proste cítiť, že tá upravená tých koní má viac pod kapotou.

A CRLB by mal mať tak isto vyvažováky ako DFGA, CUNA, CUPA čiže kultivovanosť oproti CFKC je lepšia.
Kde má CUNA aké vyvažováky prosím?..
http://mmotor.sk/ - Autoservis, chiptuning, úpravy vozidiel Trnava
Uživatelský avatar
Kendys_TDI
Přispěvovatel
Příspěvky: 190
Registrován: 23 zář 2018, 10:39
Bydliště: Střední Čechy Slánsko/Žatecko

Re: Kodiaq 110kw vs 140kw

Příspěvek od Kendys_TDI »

Za mě nejlepší volbou Kodiaq VRS BiTDi, protože tolik uhýbajících aut na dálnici, když jí otevřeš jsem v životě ještě neviděl a je to velké stabilní auto, takže úplně jinej pocit ze svezení (noteeth)
Octavia 1 TDI AGR, GOLF IV 2.8 V6 4motion
a ještě je tu manželky Fóbia 1.4 16V BKY hatch (LOL)
Uživatelský avatar
toefuk
Aktivista
Příspěvky: 2863
Registrován: 15 úno 2011, 16:00
Bydliště: Čadca

Re: Kodiaq 110kw vs 140kw

Příspěvek od toefuk »

Motory EA288 su uplne ina liga a hlavne ak maju adblue, tak by som do toho softom nerypal (teda pokial sa chces dlho a bez problemov vozit). Mozno v zapanej EU maju viac skusenosti s tymito motormi ale u nas by som bol trochu skepticky. To ze 110 ide pocitovo rovnako ako 140 mozem potvrdit a je jedno v akom aute je ten motor.
Vyvazovaky maju tusim uz vsetky verziea su pohanane ozubenym klesom. Olejove cerpadlo je chutovka. Pohanane remenom v oleji a ecu si prepina dva tlaky oleja podla zatazi. Dva okruhy EGR s chladenim a integrovany vodny intercooler je tiez paradicka, ...pokial nepraskne...
A4 B5 1Z, A4 AVANT AHH, Touran 5T1 2.0TDi 110kW, G5+ BXF
Seidl
Přispěvovatel
Příspěvky: 421
Registrován: 02 úno 2006, 06:37
Bydliště: Vysoké M.

Re: Kodiaq 110kw vs 140kw

Příspěvek od Seidl »

Jel jsem s Kodiaqem 110kw Ad blue a Touranem 140 kw Ad blue a řekl bych, že od 2500ot ta 140 kw jede lépe.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“