Hyundai Terracan - spojka

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Hyundai Terracan - spojka

Příspěvek od Marek001 »

Ahojte, riešim trochu zvláštnu vec. Mám tu jeden Terracan 2,9 CRdi, na ktorom sa občas stane (hlavne po zahriatí) že nevráti spojkový pedál, resp. vráti ho len tak do štvrť dráhy a musí sa zodvihnúť nohou aby sa zas dala vymačknúť spojka a preradiť rýchlosť. Na začiatku spojka nefungovala vôbec, nebola tam kvapalina a tiekol pomocný valec (je namontovaný zvonku a priamo tlačí na vypínaciu vidlicu spojky, okruh spojky má svoju vlastnú nádobu aj kvapalinu). Vymenil som teda ten valec (pre istotu rovno aj hlavný), asi 10x odvzdušnil, spojka zaberá dobre ale pedál stále sem-tam ostáva na podlahe. Čo je ale zaujímavé, pri vypnutom motore môžem na pedál šliapnuť aj 100x a vždy sa vráti, ale akonáhle naštartujem, začne ostávať na podlahe. V hydraulike evidentne problém nebude, nevracia sa vidlica spojky, akonáhle za ňu trochu zatiahnem vráti sa a tým pádom sa aj pedál vráti hore. Čo to môže robiť? Žeby bol naprd tanier a už dobre nevracal alebo len mrkva na prevodovke bude suchá? Inak spojka nepreklzuje a má to dvojhmotu a SAC prítlačák. Rozobraté to zatiaľ nemám.
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Nieco podobne som riesil na tourane a bol v prdeli pritlacak. Po rozobrati bolo vidno tie packy neboli rovnomerne ale poprepadavane
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

No uvidím, rozoberem to tento týždeň. Stále mi nejde do hlavy prečo sa to prejavuje len keď beží motor. Aj ten pedál je úplne v pohode ale akonáhle to naštartujem akoby som šliapal do hovna.
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Tak nakoniec bol v háji zotrvák, ale tanier tiež nič moc aj keď páčky neboli poprepadané. Zatiaľ som to ale nevyskúšal, lebo auto nejde neštartovať a neviem prečo. V pamäti je chyba P0340-snímač vačky nedôveryhodný signál. Hneď som išiel pozrieť rozvody či to náhodou z nejakého dôvodu neskočilo, ale tie sedia na značky. Osciloskopom som meral indukčný snímač kľuky, signál vyzerá dobre, ale nepodarilo sa mi namerať signál vačky (tam je hall). Referencia 5V aj kostra tam je, ale na výstupe som videl len nejaké nezmysly, zajtra to skúsim pre istotu pozrieť ešte raz. Dúfam že to bude len tým senzorom vačky ale trochu sa obávam aby bolo správne nalisované impulzné koleso na tom novom zotrváku, nenapadlo ma porovnať ho s tým starým. Tlak v raile nabieha pekne, tým to nebude (vstreky a čerpadlo boli komplet robené presne pred rokom). Pri štarte vidím v meraných hodnotách otáčky 20/min, ale točí to normálne. Nemá niekto nejaký nápad? (trochu sa mi nezdá že by ten senzor vačky odišiel z ničoho nič, aj keď to by bol ten najlepší scenár)
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Tak sám si odpoviem - spojka je už OK, asi to bolo tým tanierom a ktovie aký mal na tom všetkom podiel aj zotrvák ten bol ozaj na šrot. Čo sa týka štartu, už to ide. Najskôr som vymenil senzor vačky za Delphi, ale problém bol že jeho signál zodpovedal (fyzicky) impulznému výbežku vačky. Problém vyriešený až OEM snímačom vačky ktorý generuje signál s potrebným posunom.
Odpovědět

Zpět na „Hyundai“