525 tds úprava softu (pájka)

diskutujte o diagnostických prostředcích pro různé značky vozidel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
MadMatt
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 02 dub 2021, 19:38
Bydliště: Hanušovice
Kontaktovat uživatele:

525 tds úprava softu (pájka)

Příspěvek od MadMatt »

Čau lidi, prosim potřeboval bych pomoct mam ted projekt 525tds a potřeboval bych upravit soft jelikož je to pajka tak stím nemam takové zkušenosti proto se chci zeptat jestli je tu někdo nejlépe Olomoucký kraj kdo by to zvládl nebo někdo kdo by mi poradil jaký programator a jaký patice se konkrétně na tenhle model používají co koupit, nebo jestli se dají někde sehnat už upravené chipy.
Díky.
BMW E39 525 tds - GT2260v, stage 1, motor po GO, HDS lamela, nerez vedení vzduchu, velký IC, KAT off, EGR off, vyfuk z AMG V8
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Musíš otvoriť jednotku (MSA11), mali by tam byť 2 eeprom pamäte, 28 alebo 32 pinové a potom podľa toho čo tam máš postupovať ďalej.
mareak
Přispěvovatel
Příspěvky: 204
Registrován: 19 srp 2011, 10:51

Příspěvek od mareak »

Mam ji na stole jsou tam 2x 27C256 v paticich je to origo. Pokud mas letovane, tak patice precizni, urcite ne obycejne. Pameti bych dal jednorazovky OTP za parkorun. Pameti ti muzu nahrat jakekoliv, neni problem. Mas to kousek jsem z Jesu.
MadMatt
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 02 dub 2021, 19:38
Bydliště: Hanušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 525 tds úprava softu (pájka)

Příspěvek od MadMatt »

Ahoj, díky za rady. Tak jsem jednotku rodzdělal a jsou tam patice sehnal jsem si programator a flashovatelne šváby takže mužu přehravat do nekonečna. zatím mám nějake upravene mapy ale do budoucna chci zkusit něco v ECM titanium.
BMW E39 525 tds - GT2260v, stage 1, motor po GO, HDS lamela, nerez vedení vzduchu, velký IC, KAT off, EGR off, vyfuk z AMG V8
Odpovědět

Zpět na „Autodiagnostika - Software - Elektro svět“