TOYOTA Land Cruise motor nemá výkon!!!

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
kaad
Aktivista
Příspěvky: 1148
Registrován: 14 říj 2007, 15:52
Odpovědi: 1
Bydliště: okres Přerov

TOYOTA Land Cruise motor nemá výkon!!!

Příspěvek od kaad »

Včera mi přijel maník s Toyotou, že nemůže vyjet žádný kopec. Je to Toyota Cruise r.v. 2004 s motorem 3,0 120kW 1KD. Řešil jsem to už na několika japonských autech a sice SCV ventily. Přesto bych někoho poprosil zda nemá chybové kódy Toyoty. Diagnostika mi píše: P1228 - neznámý chybový kód. Chtěl bych tedy zjistit co to znamená. Díky.
Fiat Ulysse 2,0JTD a AUDI A3 S-line 125kW
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

SCV ventil to většinou nechtělo studený startovat
S tím výkonem - mrkni na klapku v sání, nevím jak tady ale třeba 2-2D4D má prostě klapku ne plynule ovládanou ale jeden doraz druhej doraz,prostě magnet,když se to vytelilo ona zůstala tak nějak částečně pootevřená auto nějak jelo ale na prd, řešil jsem to asi třikrát a pokaždý to bylo tím,jednou stačil jen vyčistit,prostě vázla
Nebo pak ještě zkus na zkoušku zaslepit EGR
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Ak píše SCV, tak rieš SCV. Častá chyba a nemá výkon. V prvom rade toto. Potom klasika ako toyota / lexus zasratý egr. Hlavne vyčistiť + sanie. Tieto vozy fungujú.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No ale jemu to SCV nepíše ne? Háže to neznámý chybový kód
Jo, pravda, to jsou auta nezmary
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Ale píše jen o tom neví.Dej si to do vyhledávače je toho tam tuny.Buď je vyměň nebo je dávám čistit do pračky na vstřiky.Je tady ale riziko že tlak mizí přes vstřiky a ty rádi utavěj píst obě práda co knám jezděj délaly ještě ve značce oprava za 200tis.
Odpovědět

Zpět na „Toyota/Lexus“