Chrysler Sebring 2008, střecha odmíta poslušnost

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Petttr
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2017, 16:30
Bydliště: praha

Chrysler Sebring 2008, střecha odmíta poslušnost

Příspěvek od Petttr »

Pomoc při pokusu o vytažení střechy se otevřelo víko kufru a tím proces skončil, když opakovaně stisknu zavírání jen to vrčí a chce to pořád tlačit kufr ale ten už je na dorazu, na druhou stranu to nedělá nic. (LOL) (wallbash)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Nevím, jak je to tady, je to ovládáno hydraulicky nebo elektricky? Sral jsem se s tím u Jaguara a ten pantograf se zkřížil a systém to nemohl utáhnout. Musel jsem to odpojit od automatiky a uvolnit a pak řešit hydrauliku..
nepropadat panice...
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Najhoršia práca na autách je oprava strechy . Pár som ich robil a už nikdy a to sa práce nebojím. Radšej vytiahnem prevodovku na hrudi po ležiačky, ako strechu. Nie (hm)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Samozřejmě, mě čeká vyndání komplet pantografu na mém autě , a oprava střechy . Naštěstí tady není automatika a samozřejmě profíci co tohle mají v náplni si za to řeknou pěkné řachy a také bych raději dělal motor, ale nedá se nic dělat..
nepropadat panice...
Petttr
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2017, 16:30
Bydliště: praha

Příspěvek od Petttr »

Děkuji ,za snahu. Závada vyřešena.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A čím to bylo? Já řešil Jaguara XJS, u kterého se střecha v půli zastavila . Tak jsem zjistil, že je málo oleje v hydraulice, zlepšilo se to, ale nakonec se křížil pantograf a hydraulika už na to neměla. Ale už to funguje..
nepropadat panice...
Petttr
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2017, 16:30
Bydliště: praha

Příspěvek od Petttr »

Zatunul mechanizmus zamků střechy a motorek to nezvladal, teda zvladal ale plastova kolečka ne a v jeden zoubek se odlomil a v určitem stadiu zavírání střechy se dostal mezi zuby a nedojelo to do konce takže mozek nedovolil další krok. Nicméně momentálně jsem na tento typ střechy naprostý odborník.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To se hodí, je to obdobné a mě čeká vyndat střechu z pantografu u MX-5 , hrom aby do toho praštil..Tyhle práce "miluju".. :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“