Špatně ukazuje rychlost OCT 1.

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

pavska
Přispěvovatel
Příspěvky: 215
Registrován: 26 zář 2014, 22:24

Příspěvek od pavska »

Neřešil někdo na tom padající budíky a nenasadili špatně ručičku?
fettis
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 19 čer 2021, 21:28
Bydliště: Most

Příspěvek od fettis »

pavska píše:Neřešil někdo na tom padající budíky a nenasadili špatně ručičku?
Nene neřekl bych... Dnes zjištěno že i ujetá vzdálenost se měří tak, že je nižší než Skutečné km..... Domnívám se že to asi zřejmě bude mít opravdu souvislost s nastavením budíku na větší kola.... Nevím si s tím už opravdu rady... Kódování je v pořádku.. Netuším co jak kde a jak by se dalo nastavit....
Octavia
fettis
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 19 čer 2021, 21:28
Bydliště: Most

Příspěvek od fettis »

Údajně má jít nastavit velikost kol v jednotce ABS? Nevíte někdo?
Octavia
fettis
Sběrač informací
Příspěvky: 36
Registrován: 19 čer 2021, 21:28
Bydliště: Most

Re: Špatně ukazuje rychlost OCT 1.

Příspěvek od fettis »

Nakonec vyřešeno zjištěním ,že někdo v minulosti osadil auto nesprávnými budíky .
Octavia
ovi164
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 08 říj 2021, 07:30
Bydliště: Znojmo

Re: Špatně ukazuje rychlost OCT 1.

Příspěvek od ovi164 »

Zdravím, mám octávku 1.8t 98rok, po výměně budíků mě trápí stejný problém. Byly tam budíky 1U1919033C dal jsem 1U1919033J (že by to bylo tím ?) a nyní ukazují cca 10-15km/h méně než by měli. Při testu akčních členů se ručičky zastavý tam kde by měli. Za jízdy VCDS ukazují to samé co ručička, v jednotce abs to ukazuje o těch 10-15 více tak jak by mělo. Budíky jsem nakodoval stejně jako ty starý. Nevím jestli to jde nebo to na to má vliv, ale zkoušel jsem ještě v přizpůsobení změnit hodnotu v kanálu 16-17, koeficient vzdálenosti nebo jak se to přesně jmenuje, ale vždy to napíše chyba a nic se nezmění. Při zadání loginu 13861 to stejný.
Né že by mě to nějak extra trápilo, ale když už jsem tam konečně dal funkční budíky tak bych byl rád aby ukazovaly dobře :-D
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“