Montaz TZ

Pro zákazníky, kteří hledají dobrý servis. Pište sem poptávku, někdo se Vám snad z Vašeo okolí ozve

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Thopr
Aktivista
Příspěvky: 1648
Registrován: 08 srp 2007, 17:51
Bydliště: Bruntál

Montaz TZ

Příspěvek od Thopr »

Aloha. Shanim nekoho, kdo by mi namontil tazne na auto v podpisu. Obyc na 2 srouby pevne, k tomu eletro nejakou tu lepsi az nejlepsi. Koukal jsem na SVC a tam to vychazi na cca 6200kc. Bud bych koupil a dovezl a zaplatil montaz nebo klidne at je to komplet od toho, kdo by to montil. V okoli nemam nikoho.pouze naslibuji a howno. Dojedu klidne do cca 150km od Bruntalu.
Octavia 3 SCOUT 2.0 TDi 4x4, 135KW, DSG, FULL palba a vyroba 9/2020... :tyc:
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Skoda, ze jsi z takove lokality/dalky.. jinak bych ti rad pomohl. Drzim palce, at se ti brzo nekdo ozve. Elektriku urcite neber z SVC.
Uživatelský avatar
zizuzidan
Aktivista
Příspěvky: 2406
Registrován: 10 zář 2007, 11:32
Bydliště: Sedlčansko

Příspěvek od zizuzidan »

Taky by nebyl problém,ale pro tebe daleko. Elektriku originál nebo Erich Jaeger
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4188
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

namontuj sám, pak za dvě stovky kontrola na stk a hurá na úřad (noteeth)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
Thopr
Aktivista
Příspěvky: 1648
Registrován: 08 srp 2007, 17:51
Bydliště: Bruntál

Příspěvek od Thopr »

Taky jsem nad tim premyslel. Nasel jsem fa v Ol., za 9550kc namontuji komplet. Ja koupim matros i s el. za cca 5500kc, mechanicky neni problem namontit, problem mam s el, kdyby to bylo na koncovky, ok, ale kuwa nekde tam hledat can bus, napojovat, rozdelavat pojistkovku, dodat piny a pojistku, no, popravde, jebat se mi s tim nechce. Zapojoval jsem tchanovi na SII a stacilo ;)
Octavia 3 SCOUT 2.0 TDi 4x4, 135KW, DSG, FULL palba a vyroba 9/2020... :tyc:
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Záleží aj od typu elektroinštalácie. Máš systémy plug and play , kde napojíš elektriku medzi kábeláž svetiel , v podstate také Ypsilón a pripojíš už len + a -. Robí ich asi Jaeger. Ale sú drahšie. Na druhej strane ušetríš čas na montáži.
Uživatelský avatar
leonardino
Přispěvovatel
Příspěvky: 545
Registrován: 27 říj 2009, 14:36
Bydliště: Brno, Kutná Hora

Příspěvek od leonardino »

Klidne vezmi elektriku na SVC, ale doporucoval bych jedine ECS, erich nas uz parkrat vypek, pokud bys nepochodil a Brno by bylo pro tebe prijatelne, neni problem.
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Je to 2018 pokud máš front asist tak jedině typovou do can nic na světla nevěsit cesta do pekel.
Odpovědět

Zpět na „Poptávka - hledám servis/zaměstnance“