Po vymenne hlavy a zdvihatok ich zodralo

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Fenix9555
Přispěvovatel
Příspěvky: 753
Registrován: 12 dub 2014, 12:18

Příspěvek od Fenix9555 »

Ospravedlnujem sa za odmlčanie zaruku neriesim chcem len predísť opätovnému kolapsu, nie ze založia nove a zasa to vydrží 20 k km a zasa dookola v servise povedali ze nekvalitné diely ale kupoval som znacku ruwile a zdvihadka ina plus origo sroby vw olej pouzivam 10w40 total.

Jeden chlap mi povedal ze mohli vypadnúť nejake spunty a potom sa vrch poriadne nemaže ze veľmi častá zavada na 1.9 tdi spunty by mali byt umiestnene na vahadlach niekde na boku a ked vypadnú tak nieje dostatocny tlak ma vrchu motora :?
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ale pokud je to tak, tak by to v servisu měli vědět a opravit to, To, že díly byly dodány a servis tím pádem odmítá záruku na práci, by mělo být na zakázce napsáno..Hledat chyby není sranda, protože každý má svou pravdu, bohužel oba mají stejný výsledek, což je zkurvená práce.... :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

To jo máš recht, ty zaslepky měli zkontrolovat a popř opravit, zavařit
Ale svoje díky, svoje díly, my třeba žádný zakázky nepiseme vše je na verbální domluvě, dedinska dílna no
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já to taky většinou měl jen ůstně, jenže tehdy jako dneska neměl každý vocas za prdelí právníka.Já jednou naivně řekl pravdu při výslechu z průseru v hospodě a stálo mě to 100 táců a to ještě byla půlka z toho co chtěli.. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14271
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Fenix9555 píše:Ospravedlnujem sa za odmlčanie zaruku neriesim chcem len predísť opätovnému kolapsu, nie ze založia nove a zasa to vydrží 20 k km a zasa dookola v servise povedali ze nekvalitné diely ale kupoval som znacku ruwile a zdvihadka ina plus origo sroby vw olej pouzivam 10w40 total.

Jeden chlap mi povedal ze mohli vypadnúť nejake spunty a potom sa vrch poriadne nemaže ze veľmi častá zavada na 1.9 tdi spunty by mali byt umiestnene na vahadlach niekde na boku a ked vypadnú tak nieje dostatocny tlak ma vrchu motora :?
Záslepky vahadel určitě zkontrolovat, jsou z boku tubusů vahadel jak je přepákování vstřikovačů, nicméně ale olej 10w40 v PD motoru nemá co dělat.
Uživatelský avatar
Čert
Přispěvovatel
Příspěvky: 861
Registrován: 26 led 2006, 11:32
Bydliště: Prágl

Příspěvek od Čert »

Myslím že ani tak nepůjde o 10W-40 ale o normu VW 505.01, kde jsou v oleji protiotěrová aditiva, mj.
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

Za 7 tis km neodrovnáš hydra díky 10w40 pokud je vše ostatní v pořádku jak má být. Troufnu si říct že vydrží pár let jezdit na obyč 10w40 když se bude včas měnit.
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Otazka co to bylo za material... tezko mu nekdo bude drzet zaruku na to co si nekde sam koupil...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19329
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Přesně tak, to je co jsem psal na začátku...koukal jsem na jeden nejmenovaný eshop a vačku tam mají za necelých 2700 a k tomu "heavy duty" hydra za 95 korun kus, no složit to z tohoto tak možná na prodej do áček nebo na ukrajinu,to prostě z logiky věci nemůže být žádná kvalita :roll:
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

A jsme u jádra pudla, pokud někdo opravuje auto s tím, že musí ušetřit za každou ceu, tak to končí takto.
Taky na dílech šetřím, ale tak že se rozhodnu že chci pneu Michelin Pilot Sport a hledám eshop kde mi je prodají za nejlepší cenu. Rozdíly jsou až 2000,- na pneumatice.
Díly do motoru to stejný, chci hydra Ina, tak koukám kde je mají za nejlepší cenu, nekoukám po levnější značce nebo neznačce. Nedávno jsme takto kupoval i šály Glyco. Prostě jedni na tom chtějí zbohatnout a jiným stačí pár procent zisku.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ono je to těžké, mě kdysi přivezl majitel vačku na 6 válec BMW benzin a já se zhrozil, byla tam dokonce černá místa místo cementace, tak jsem ho s tím vyhodil a on přivezl jinou, opticky lepší ale evidentně taky nějaký fejk. A teď máš dilema, rozebraný vršek motoru a jiné věci, auto na zdviži a majitel dovozce aut s plackou u ucha a chytrý jako je dnes většina "autařů" , lžou na požádání a okradou koho uvidí..Tak jsem mu jí tam dal, ale pořád jsem musel smlouvat , protože vše byly fejky ty nejlevnější..Bohužel pak tě samozřejmě pomluví a VŽDY to hodí na mechána, ten přeci měl auto v dílně. Jsem nevýslovně šťasten, že jsem z toho vystoupil a nemusím obdobné týpky , kteří v podstatě nic neví,nic neumí , jen sliní "obsluhovat". Tohle není kapitalismus, ale mrdárna, nic nemá cenu, vše je ojeb kdoví odkud a hlavně je to v lidech...Dneska podat někomu ruku , což je v podstatě smlouva je k smíchu...Nemyslím nikoho osobně, ale lituji poctivé mechány, mají to veelmi těžké.. :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“