Mercedes R 320 CDI - zaseknutá převodovka na "P"

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Roman1111
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 13 srp 2021, 06:44
Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Roman1111 »

Tak jsem tam psal a tyhle typy jednotky nedělají, nemáte prosím někdo jinej tip??
Na Allegru jsem našel tuhle repasovanou, ale raději bych to nechal nějakýmu odborníkovi. https://allegro.pl/oferta/modul-wybiera ... 0724137770

Na anglickejch stránkách si to borci dělají i sami, údajně mění motorek, to už ale na mě je moc velká improvizace.
https://youtu.be/zphrxMJCy-o
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Pozri ešte do SAM modulu, či tam nie je zelenina :D
Roman1111
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 13 srp 2021, 06:44
Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Roman1111 »

Zeleninu mám naštěstí jenom ve skleníku SAM, modul je OK :)

Sehnal jsem starší ISM modul na bazoši, není tady prosím Vás někdo kdo by mě ji dokázal spárovat s autem u mě doma, nejlepší z okresu Blansko?
volvo pan
Přispěvovatel
Příspěvky: 171
Registrován: 14 kvě 2021, 22:29
Bydliště: zapad

Příspěvek od volvo pan »

co ten doli,jak sem psal vejš? doli tišnov myslim
Roman1111
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 13 srp 2021, 06:44
Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Roman1111 »

Dolimu jsem volal, ozval se záznamník že má do 30.8. dovolenou, nezbyde mě asi než počkat.
Jinak jsem teď ve stavu že jsem vlezl pod auto, odmontoval starou jednotku a nechal si na drátořezu vyřezat klíč, který pasuje na hřídelku vedoucí z převodovky. Tím jsem nachystanej na ruční vyřazení do neutrálu pro případný převoz. Doufám že se Dolimu dovolám a jednotku s autem spáruje, nerad bych to řešil přes oficiální Mercedes.
Roman1111
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 13 srp 2021, 06:44
Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Roman1111 »

Ještě mě poradil borec na Mercedes fóru tuhle firmu: www.autoelektroinstalace.cz Když jim pošlu starou a novou jednotku, tak dokáží udělat z nové klon staré a stačí ji pouze namontovat do auta. Ale nevím, nezdá se mě že by to k tomu nebylo potřeba auto na spárování. Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

ked ti spraví klon prehraje ti všetky dáta z starej do novej jednotky a nemusíš nic párovat
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Roman1111
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 13 srp 2021, 06:44
Bydliště: Boskovice

Příspěvek od Roman1111 »

VYŘEŠENO ..... Děkuji všem za pomoc, hlavně Dolimu, který mě ISM namontoval a spároval.
Odpovědět

Zpět na „Mercedes-Benz“