vito VIN ?

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

vito VIN ?

Příspěvek od slovacek.milos »

problém s vinem,

jedem na stk už po několikáté vito nemá problém ale ted vyrezlo půl vinu dírka, u spolujezdce, a na emisích to vyfotil, že prej žádný problém nechte si vyrazit náhradní vin,

volám borcovi co viny razí a že už to nedělá a musí to udělat mercedes a stojí to barák

máte stím někdo zkušenosti?

mám tu ještě jedno vito dovoz, že bych udělal výměnu karoserie?
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Naposledy a už po několikáté před 2 lety stk pak zadost na úřad povolení vyklepl jsem doma kontrola stk na úřad zapsání a konečně znovu stk na 2 roky
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

ve veselí nad moravou to fachčí tak že si musíš zažádat výrobce o obnovu vin, ten ale čechovi a polákovi nedá, je to u audi, mercedes, i opel, pokud máš něco s vin tak zánik vozidla a vrakec, neuděláš nic,

majitel tlačil hońem honem jedu do madarska, a mladý šulín na emisích ten vyrezlý vin vfotil že to je v pohodě jen se musí vyrazit náhradní a sme v pi..

mám tu ještě další kastlu kde je vin ok a postup je stejný pokud bych ji chtěl měnit musí to výrobce povolit a čechovi to nepovolí,

taaaaková pičovina tě zas bude školit, auto které nemá žádnou závadu tak prorezne dírečka u konce vin v podlaze :roll:
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="hansdob"]Naposledy

u nás to chodí tak že pokud náhodou dostaneš povolená výrobce tak stojí cca 6000 korun pokud víš komu je dád dostaneš papír na to číslo jinak ti ho úřad nevydá, lítám v tom skoro víc ja třicet let a dávám úplatek a když ani to de kosa na kamen, zatím jsem vždy vyhrál, nebo prostě pár stovek změnilo názor debila, v zemi kde alkoholik a průserář komunista dělá prezidenta, estébák vrah mrázka premier a ten ocas sme fakt blbci že si to necháme líbit mám v piči (LOL)
Odpovědět

Zpět na „Mercedes-Benz“