Audi A3 přizpůsobení klíčů

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
kaad
Aktivista
Příspěvky: 1150
Registrován: 14 říj 2007, 15:52
Odpovědi: 1
Bydliště: okres Přerov

Audi A3 přizpůsobení klíčů

Příspěvek od kaad »

Pánové na Audi A3 2,0TDi 125kW r.v. 2007 se mi sekla spínačka. Sehnal jsem druhou se dvěma klíči a teď je potřebuji přizpůsobit. Ve VISu je to celkem dobře popsáno. problém je ten, že potřebuji pětimístný PIn se štítku ke klíčům. Štítek k původním klíčům samozřejmě mám, ale žádný PIN na něm není. Je tam pouze číslo začínající písmenem ,,A", což je podle mně číslo pro výrobu nové planžety. jaké máte zkušenosti se značkovým servisem? Prozradí PIN na základě VINu?
Fiat Ulysse 2,0JTD a AUDI A3 S-line 125kW
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14265
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Tomu bych moc nedával, oni pokud kódují klíč do auta tak se diagnostika spojí přímo s terminálem fabriky a na základě vozu zjistní pin pro nakódování klíče k vozu.
Nicméně, je to opravdu spínačka - vložka pro klíč kde je snímač pro immo nebo zámek volantu - poměrně častá závada?
kaad
Aktivista
Příspěvky: 1150
Registrován: 14 říj 2007, 15:52
Odpovědi: 1
Bydliště: okres Přerov

Příspěvek od kaad »

Zastavil jsem před obchodem nakoupil a pak už jsem nenastartoval. Respektive nastartoval, ale asi tak po hodině snažení. Klíč jsem si úplně dojebal tím, jak jsem ním vergloval, ale neměl jsem jinou možnost. Je to automat, takže bych to ani neodtáhnul. Naštěstí to zabralo kontrolky se rožly a startnul jsem. Doma jsem to prozměnu nemohl zase vypnout. Nejprve jsem myslel, že je to jen elektrickou vložkou, ale bylo to fabkou. Sehnal jsem kompletní spínačku se dvěma klíči. Můžu udělat ještě to, že předělám planžetu na můj původní klíč a nebo z původního klíče čip do toho nového. Ale ten druhý bude teda nefunkční. Přizpůsobení k centrálu už by snad neměl být problém.
Fiat Ulysse 2,0JTD a AUDI A3 S-line 125kW
gyba
Přispěvovatel
Příspěvky: 401
Registrován: 18 črc 2007, 17:55
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Příspěvek od gyba »

Přehoď planžetu a zámek a jedeš. Nevidím v tom vědu.
(LOL)
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“