octavia 2 brzdy

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
OťasTDi
Aktivista
Příspěvky: 4314
Registrován: 22 led 2010, 17:22
Bydliště: Děčín

Příspěvek od OťasTDi »

A to nemluvím o tom, že při té repasi samozřejmě se jeden z odvzdušňováků utrhl, takže ještě odvrtat a přeříznout závit a sehnat větší....nic já při prvním problému do budoucna rovnou nový TRW a prdím na to...
Škoda Octavia 3 Combi 1,6 TDi CR 81kw CXXB, r.v. 2015 + Škoda Fabia 1,2 12V BME, rv 2006...VCDS MAX, VIS 6.5, Delphi 2015.R3
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="OťasTDi"]A to nemluvím o tom, že při té repasi samozřejmě se jeden z odvzdušňováků utrhl,


nebo se ti chytne kus hliníku na začátek závitu, po tříhodinovém boji dvacetkrát švajcem do červena ho dostaneš ven, skurvíš závit, prořežeš a ba piču protočíš, když vyřežeš větší tak se sekneš a netěsní prolíná, dopoledne v piči,


takže ještě

zkušenosti tě donutí k tomu co jsi závěrem napsal

pokud si někdo koupí zadní desky a myslí že mu je vymění za nějakou stovku ihned informují o tom že výměna může stát klidně 8000 korun, nechceš běž jinam ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tak proto tolik zákazníků pobíhá a shánějí servis... :)
nepropadat panice...
marian.marcin
Přispěvovatel
Příspěvky: 502
Registrován: 29 pro 2012, 18:00

Příspěvek od marian.marcin »

Odvzdušňovák povolujem ako prvú vec ,ak nejde jebnem to rovno do koša
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

velmi rozumné, před povolením klepu stříkám hřeju

přijde den kdy uděláš všechno možné správně a si v piči (LOL) ;) ani jebat nepomože dostaneš se zas do propadajícího se nebo měkého pedálu, paskal v prdeli ,

to tě musí bavit ;)
marian.marcin
Přispěvovatel
Příspěvky: 502
Registrován: 29 pro 2012, 18:00

Příspěvek od marian.marcin »

velmi rozumné, před povolením klepu stříkám hřeju

přijde den kdy uděláš všechno možné správně a si v piči (LOL) ;) ani jebat nepomože dostaneš se zas do propadajícího se nebo měkého pedálu, paskal v prdeli ,

to tě musí bavit ;)[/quote]
Presne tak nedávno na G 6 výmena zadných strmeňov ,hadičky zaistene ,namontujem,odvzdušním a idem skúšať no a pedál jak bláto a bolo po rýchlej oprave.Neviem kde som spravil chybu.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

marian.marcin píše: a bolo po rýchlej oprave.Neviem kde som spravil chybu.
to je co? taky mám kleště na hadičku a vypustím přes odvzdušnovák, desetkrát nic a po jedenácté si v piči na celý den,

chyba
odříkej otče náš, zdrávas pana maria, někdy zabere milošův mazec, někdy vcds ve dvou, nebo naprosto nelogické když máš kleště na hadici odprskne s některí ze šesti trubek na kostce, už jsem zkoušel i kropit svěcenou vodou (LOL)

kdo si myslí že výměna desek je na prosto v pohodě je vlastně veselý paroháč ;)
Uživatelský avatar
Jirka.
Aktivista
Příspěvky: 1937
Registrován: 23 zář 2008, 22:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jirka. »

Ale hovno, jenom to neumíte odvzdušnit, dělám tohle pravidelně hlavně teda el ručky a nestane se mi že by byl problém to odvzdušnit. Kouzlo je neodvzušnovat s přidělaným třmenem a při odvzdušnování s ním zaverglovat, jinak v něm zůstává vzduch, hlavně když ještě to auto má někdo na heveru zvedlý jen jednu stranu. Předek stačí vyrejdovat, tam je to jednodušší.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="Jirka."]Ale hovno, jenom to neumíte odvzdušnit, dělám tohle pravidelně hlavně teda el ručky a nestane se mi že by byl

a co chceš jirko teoreticky odvzdušnovat, spešl kleště na hadičku vypusíš kapalinu přes odvzdušnovák a si v prdeli propadá se pedál nebo je měký,

přesně co jsi napsal mi vyprávěl borec auta dělá 30 let a nikdy neměl problém pujčoval mi ate mačinu kde tlačíš jednu nebo dvě atm přes víčko nebo naopak přes odvzdušnovák nikdy neměl problém a měl mě za blba tak jsem u zavolal a



(wallbash) a změnil názor tlačil přes nádobku 2 atm pak naopak nikde ani bublinka a pedál na podlaze, zbalil mašinu a jel domů nechápal, milošův mazec nepomohl, nakonec trubka u kostky pro zadek z hbv prskla a ok, jak se tam dostal vzduch když náš hadičku zaseklou to ví jen ten nahoře, nádob kiu samoška když něco začnu dělat naleju na kopec
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

slovacek.milos píše: já tě chápu, ale věř tomu že přijde den kdy budeš čumět, je to den kde i pan paskal by doplnoval své teorie
Čumím už teď. Asi si potřebujete pokecat tak tu řešíte to co dávno znáte. Že zůstávaj viset desky poznáte i bez teploměru, když to měříš ůchylkoměrem, tak stačí počítat místo padesáti setin pět desetin a s odvzdusněním sem taky problémy neměl, postupoval sem při odvzdušnění vždy podle rad zkušenějších tady z fóra, už se tu o tom psalo vícekrát, tady to zmiňuje Jirka.
marian.marcin>> Když chceš citovat, ta cituj, ale zapřemejšlej co to citace vlastně je a k čemu slouží. Tu tvou svázanou sem odstranil.
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="šulda"]
Čumím už teď. u

jednou prostě přijde den blbec a ten tě proškoli, taky sem byl chytrý jako ty
, mám co tě napadne

tčeba vcds šaran sem si myslel jaký jsem borec a v piči, ted nevím přesně kecám začíná to pravým předním vychcala kapalina doleješ a další kolo nešlo prostě program nepokračoval, najels přesně podle internátu na program brzdy šlápl čerpadlo natlačilo kapalina vychcala a dál nic (wallbash)

pod sebou jsem měl dva mechaniky tonda ted 70 let a hříbek 50 hafl zkušeností a byli vedle

tak proto nečumím už ted a hltám každou zkušenost, měl jsem třeba dva litry v nádobce a nebly schopné přetlačit bublinku v hadičce pod nádržkou to tak obudit paskala at se de se svýma zákonama podívat hadičku jsem vyrovnal a benzin tekl (wallbash)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="marian.marcin"]

to tě musí bavit

asi i baví když mi bylo deset let, podával jsem klíče do jámy a mama mě pak zmlátila praklem protože jsem byl špinavý jak prase, miloval jsem zvuk kyslíku když stichne a hořák měl správnou výhřevnost, ceočko tehdy nebylo,
dnes už to není žádná hitparáda naštěstí mám už pomalu po sezoně ;)
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“