zkušennosti s firmou

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

zkušennosti s firmou

Příspěvek od Jarda S. »

Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Je to kamošova firma, robia hlavy dlhé roky, PD hlavy majú aj skladom na výmenu, odporúčam.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Vypadá to bezvadně, ale od Pejska taky, těsně po opravě. Docela bych rád slyšel názor z firmy, jak dlouhou životnost ta oprava má , zda také i jednu hlavu dělají opakovaně a zda proměřují souosost uložení vačky. Můj soukromý možná špatný názor je ten, že hlavu ničí dlouhodobé podtáčení motoru, prostě kvedláci. Protože vstřik sám vytváří vibraci, což je už z podstaty funkce normální , a když se k tomu přidá vibrace celého agregátu, převodoky náprav apod. Tak ty dvě vibrace se "mezi sebou perou " až uložení zničí.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

taky mi přijde že jsem hlavu dělal spíš těm co to hudlají a najedou k tomu za rok prd a za studena jedou skoro na volnoběh prvních 5km.
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Samozřejmě je to subjektivní, protože mechán většinou nemá možnost sledovat tohle a tamto auto.Ale auto u kterého po opravě té hlavy šel motor tak UTAŽENĚ , pravidelně a nebojím se říci ohraničeně to člověka potěší..Dalšímu kdo s tím jezdil jsem říkal a dávej tomu sem tam čoud, když jsem mu to půjčil poprvé tak on se rozjel a cpal tam pořád rychle kvalty až k šestce,tak jsem mu vysvětlil že nemusí pořád jezdit na ten poslední kvalt. Vypadalo to , že to pak docela dodržoval, bohužel to předal manželce, která jako žena a ještě s lehkým postižením nohy jezdila přesně tímto stylem , nacpala tam rychle šestku a dokud to necukalo a neskákalo, tak nepřeřadila. Párkrát mne vezla i jinými vozy a vstávala mi čepice na hlavě. A po nějaké době auto přijelo a už to byl takový rozplizlý, neohraničený chod, motor změknul a tak jsem si říkal..co se mu to stalo.A najednou telefon, auto nemůže chytit a resumé -vymlácené šachty....Je to v lidech..
nepropadat panice...
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

Biimbo píše:taky mi přijde že jsem hlavu dělal spíš těm co to hudlají a najedou k tomu za rok prd a za studena jedou skoro na volnoběh prvních 5km.
nemám problém se šachtama, ale odešlo těsnění tak chci mít hlavu komplet hotovou at už na to do konce života nemusím sáhnout ;)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

jericho-3 píše: zda také i jednu hlavu dělají opakovaně a zda proměřují souosost uložení vačky
to mi připomíná že když kouknu na inzeráty tak dobrá polovina prodejců nemá k hlavě klemy na vačku :o :o takovou hlavu už pak můžou jen vzít a zahodit (wallbash)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já nezapomenu, když kolega sháněl blok a borec na vraku jej chtěl prodat také bez těch klem..že si je nechá... :?
nepropadat panice...
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Re: zkušennosti s firmou

Příspěvek od Jarda S. »

https://auto.bazos.cz/inzerat/142476985 ... -19-20.php a s tímhle má někdo zkušennost ?
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“