Zvuk z motora

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Willmond
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 28 zář 2021, 15:38
Bydliště: Utópia

Zvuk z motora

Příspěvek od Willmond »

Zdravím, chcem sa opýtať mám Fabiu combi 1,6 TDI a keď vypnem motor ozve sa mi ako keby plechové tikanie , mám pocit že to ide zo strany rozvodov ....tie boli menené cca pred 20tisc km. Pozná niekto ten zvuk že čo by to mohlo byť? Nižšie prikladám súbor so zvukom. Diky za každú radu.

https://sndup.net/6cbh
Naposledy upravil(a) Willmond dne 28 zář 2021, 21:30, celkem upraveno 1 x.
IvanHrozny
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 04 kvě 2021, 21:23
Bydliště: SK

Příspěvek od IvanHrozny »

Hmm zvlastne ze by vyfuk alebo plechy okolo dpf , kedysi na skode 120l co som mal tak vyfuk praskal aj polhodinu po jazde (rofl)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Normální jak chladne kat...neřešit kraviny
Willmond
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 28 zář 2021, 15:38
Bydliště: Utópia

Příspěvek od Willmond »

IvanHrozny píše:Hmm zvlastne ze by vyfuk alebo plechy okolo dpf , kedysi na skode 120l co som mal tak vyfuk praskal aj polhodinu po jazde (rofl)
áno o tom výfuku už som niečo čítal ...len že možno to isté už niekto počul alebo stretol sa s tým ...takže škoda si zachovala asi tradíciu v prasaní výfuku a plechov ...kto vie možno mám výfuk zo 120 🙃😁
Uživatelský avatar
wendyf
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 29 říj 2011, 19:37
Bydliště: Most

Příspěvek od wendyf »

Zdravím, mám Yetiho 2011 a dělá přesně to samé, nemám potřebu to řešit, asi je to vlastnost, ale od výfuku to určitě nebude
Yeti 125kW CFJA rv. 2011
rami
Aktivista
Příspěvky: 1619
Registrován: 28 zář 2006, 16:17
Bydliště: karvinsko

Příspěvek od rami »

Bych spis rekl ze to dela klapa nebo egr,jak si zkousi dorazy.
Okta combi Tdi 66Kw Elegance, MR 02, ALH, 297 614 km
Willmond
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 28 zář 2021, 15:38
Bydliště: Utópia

Příspěvek od Willmond »

wendyf píše:Zdravím, mám Yetiho 2011 a dělá přesně to samé, nemám potřebu to řešit, asi je to vlastnost, ale od výfuku to určitě nebude
A ako dlho ti to robí ? Ja mám pocit že to ide od rozvodov, ale nepociťujem iné zmeny, na výfuk mi to príde moc ďaleko lebo to je dobre počuť pri blatníku. Neviem ale je to také tajomné ale chcel by som to identifikovať pre lepší spánok.
Uživatelský avatar
wendyf
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: 29 říj 2011, 19:37
Bydliště: Most

Příspěvek od wendyf »

Jak dlouho to dělá opravdu nevím, auto má najeto 238tkm, já ho kupoval ve 190tkm a párkrát jsem to zaslech při staženém okně a vypínání motoru, ale vůbec jsem se tomu nevěnoval
Yeti 125kW CFJA rv. 2011
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

wendyf píše:Jak dlouho to dělá opravdu nevím, auto má najeto 238tkm, já ho kupoval ve 190tkm a párkrát jsem to zaslech při staženém okně a vypínání motoru, ale vůbec jsem se tomu nevěnoval
tak se tomu nevěnuj pust si traktor nebo kabáty ;)
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“