Peugeot 307 2.0 hdi 66kw Siemens

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
cinomt
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14 říj 2021, 17:43
Bydliště: Martin

Peugeot 307 2.0 hdi 66kw Siemens

Příspěvek od cinomt »

Zdravím chlapi, potreboval by som radu lebo som už v koncoch s touto francúzskou pomstou, auto bolo dlho nepojazdne podarilo sa mi ho oživiť, len nejde tak ako ma.
Viac vo videu tu https://youtu.be/VY_yT8gpl0s
Neviem už od čoho sa odraziť tak by bodla nejaká rada co to môže spôsobovať.

Co bolo spravené :
Repasovane vstreky
Výmene čerpadlo
Egr v poriadku
Rozvody sú správne nastavene
Čidlo na kluke v poriadku
Čidlo vačky taktiež ok

Diagnostika nevyhadzuje nejakú konkrétnu chybu, ale kolíše tlak paliva.
Diky za rady
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8914
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Kolíše tlak doopravdy nebo jen v diagnostice?
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Hele držím palce ale to asi nevyřešíš, měli jsme dva podobné případy Berlingo a P307 se Siemensem,narvaly se do toho mraky peněz za vstřiky,čerpadla a vše okolo, stejně to nebylo ono,nikdo neví dodnes proč
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Pri vyšších otáčkach to ide ako, dá sa vôbec pridať? Evidentne tu je problém s tlakom, otázka či skáče preto že to RJ tak chce (snímač tlaku) alebo preto že to nevie uregulovať (X ostatných možností). Ideálne by bolo fyzicky zmerať tlak v raile. Prípadne by som teda overil či nekecá snímač tlaku (pri vypnutom motore by mal mať 0,5V), resp. aká je hodnota v diagnostike? Prívod paliva OK, zavzdušnené to nie je? Ak je šanca tak ešte osciloskopom zmerať prúdovo regulátor tlaku či náhodou neseká a či sa správa podľa striedy z RJ.
cinomt
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14 říj 2021, 17:43
Bydliště: Martin

Příspěvek od cinomt »

Marek001 píše:Pri vyšších otáčkach to ide ako, dá sa vôbec pridať? Evidentne tu je problém s tlakom, otázka či skáče preto že to RJ tak chce (snímač tlaku) alebo preto že to nevie uregulovať (X ostatných možností). Ideálne by bolo fyzicky zmerať tlak v raile. Prípadne by som teda overil či nekecá snímač tlaku (pri vypnutom motore by mal mať 0,5V), resp. aká je hodnota v diagnostike? Prívod paliva OK, zavzdušnené to nie je? Ak je šanca tak ešte osciloskopom zmerať prúdovo regulátor tlaku či náhodou neseká a či sa správa podľa striedy z RJ.

Keď sa pridá a drží plyn v otáčkach tak ide pekne, akurát toto robu na voľnobehu
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“