Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Land rover RR Sport 4.4 - zvedání na zvedáku

Příspěvek od roman1648 »

Tak a je to tady, včera mi volal že mu to opět spadlo, ale nikde nic nesyčí,já si myslím že ty měchy prostě stojí za hovno, už když jsem to montoval tak se mi nelíbily... :x
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Land rover RR Sport 4.4 - zvedání na zvedáku

Příspěvek od roman1648 »

Kluci nemůžu tam nic najít, nikde to nesyčí,spoje a vše vypadá cajk, jediný co se mi nelíbí je tlakový zásobník - je to takový válec pod pravým prahem,dlouhý já nevím metr,průměr 10cm,je strašně ohnilej ( jak celej spodek auta,asi to stávalo někde v kopřivách )tak leda by to utíkalo tam...nevím :?
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Příspěvek od roman1648 »

Koukal jsem do manuálu a mimo jiné je to jedna z nastavitelných funkcí kvůli snadnějšímu vystupování/nastupování že auto prostě klesne, nepíšou tam za jak dlouho nebo tak ale jde to navolit,mimo jiné i dálkáčem, blbý je že on tam pomačkal co se dalo aniž by tušil co dělá, auto je pravděpodobně doblblý a neví co má dělat....a já taky nevím..
Na displeji to nabízí nějakej "factory reset" tak to asi zkusím a uvídíme co to bude dělat (rofl)
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Re: Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Příspěvek od hansdob »

No Romane my na vzduchu jezdíme s několika vozy a několik jich ke mě jezdí. Arnott je největší šmejd který dnes můžeš koupit i činy z aliexpresu vydrží víc než arnott něco si o tom pohledej. Kvalita arnott je úplně v hajzlu. Kdysi byli top dnes hnůj všech hnojů.


No měl jsem ranče 2 a problémy se vzduchem jsem měl samozřejmě taky ale oni na víc jak 10 let+ starých keplech jsou vždy je jen otázka jak velký. . Únik je třeba hledat minimálně jarovou vodou nejlépe od Würt hledač netěsností. No když jsem nevěděl kudy kam na keplech tak jsem na víc jak 2 h odpojil baterii a učil znovu základní polohu.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Příspěvek od roman1648 »

Aha, OK díky za alespoň nějaké informace, jak se to nastavuje ta základní poloha ?
Mám k tomu i uživatelskou příručku ale nic takového jsem tam nenašel..
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Re: Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Příspěvek od hansdob »

Na trojce nevím ale na Vw group se to dělá metrem od hrany blatniku ke středu kola a s diag každý kolo zvlášť stejně tak na range 2 to bylo jen tam to bylo tuším ke spodní hraně disku nebo tak nějak bylo to malinko jinak ale princip stejný.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Příspěvek od roman1648 »

No jo,diag, ale mám na to jen Delphi nebo Würth WoW a to nevím jestli to dokáže :?
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Příspěvek od roman1648 »

Hele nemám na to nervy, začalo to do toho hlásit další chyby, komunikace s řídícím modulem, něco s ABS, něco z převodovky, já myslím že je to pandořina skříňka....nejraději bych to přehrál někam kde se tomu věnují a znají tyto auta, jen nevím kam...
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Re: Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Příspěvek od hansdob »

Se ti asi nedivím.

Kam stým ….. no v Jihlavě má Rover Roman Hos.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Příspěvek od roman1648 »

Jako kdybys to auto viděl....toho se někdo zbavil za 5 minut 12 a moc dobře věděl proč, spodek komplet ohnilej,zadní lemy shnilý, když se dívám ny ty kabelový spoje ten problém může být defakto kdekoliv, budu se v tom hrabat týden a obávám se že stejně zjistím kulový (noteeth)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Příspěvek od roman1648 »

Tak dávám update, já zkusil co jsem mohl, stejně to blbnulo, třeba za jízdy spadnul zadek a hodilo se to do nouze, prostě kundakára...tak to odvezl k nějakým odborníkům kde už to je taky dobře měsíc a stejně nic... :roll:
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Příspěvek od roman1648 »

Jo ještě jsem zapomněl že jako první mu objednali nové pneu za dvojnásobek toho co bych mu je nechal já, prý tím se musí začít (noteeth) (noteeth)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Land Rover Range III 3.6D - vzduchový podvozek

Příspěvek od roman1648 »

Tak jsem za ním dneska byl, potřebuje něco na pracovní T5, laňdák mu leží na zemi u baráku, to co měl domluvený asi zkolabovalo ( nečekaně ), no asi se na něj prostě vysrali, nějaký keci prý mají rozbitou diagnostiku a já nevím co, se do toho nikomu nechce, je mi ho sice líto ale nemá kupovat takovej zmrd auto... :roll:
Odpovědět

Zpět na „Land Rover/Rover“