Transit mk7 nárazník

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fugo
Sběrač informací
Příspěvky: 37
Registrován: 05 říj 2020, 15:28
Bydliště: Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Transit mk7 nárazník

Příspěvek od Fugo »

Nárazník z Kelly...

Tak jsem 22.12 svezl jelena, KO kapota, lampy, mlhovka, horní příčka, chladiče, sahara, držáky světel (ty plechy), airbox, ventildekl - ta prodlužka na olej upálila hrdlo na ventildeklu, plastové sání za IC s MAP senzorem, pravý plast vedle chladiče, trubka saní před airboxem...

No přes svátky jsem to poskládal, kapota sedí s blatníky a světly, dávám replikový nárazník z Kelly a nesedí mě úplně přesně na horní příčku, ty čůra co jsou do příčky jsou o pár mm blíž k sobě takže to tam musím narvat (to je řešitelné to čůro si upravím) ale také nesedí ty šrouby vedle těch čůr, je třeba díru posunout pár mm k čůru - na obou stranách. Když potom zavřu kapotu tak mám horní rohy nárazníků utopený pod kapotou, tzn proti původnímu originálu je třeba ty čůra ještě podložit aby to ladilo s kapotou...

Měl jste někdo stejný problém, výrobce nárazníku je DNT Tong Yang Taiwan, předpokládám, že když se vyměnili panty, kapota, lampy, držáky světel, horní příčka, lampy, kapota jsou sladěný, zavírat to jde lehce, spáry jsou ca stejné, že plechařina je OK, nezdá se mě, že bych měl o ca cm vraženou dovnitř příčku, vždyť by to pak nesedělo všechno do sebe ne?

Je tedy fakt, že ten nárazník už když jsem do něj instaloval mřížku tak neseděl čudlama na díry mřížky úplně přesně a bylo třeba horní příčku krapet nahnout.

Když nárazník nasadím na auto, přišroubuju ho všude kromě horní příčky tak ladí hezky i ty rohy s kapotou...
Odpovědět

Zpět na „Ford“