Scala - sound system

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Andy-CZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 397
Registrován: 22 dub 2008, 18:31
Bydliště: Kolín a Kutná Hora

Scala - sound system

Příspěvek od Andy-CZ »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, mám objednanou Scalu a chtěl jsem tam objednat origo sound systém podle katalogu. Z nějakého důvodu tam už objednat nelze. Můj dotaz je - lze to udelal dodatečně tak, že by se ty komponenty objednaly jako náhradní díly a kdo a kde ný to případně uměl?

Díky za odpověď.
Škoda Fabia 1.9 TDI RS 96kW 5,7l/100km
Source
Aktivista
Příspěvky: 1860
Registrován: 15 lis 2015, 22:43
Odpovědi: 1
Bydliště: Trnava

Re: Scala - sound system

Příspěvek od Source »

Všetko ide spraviť, ale samozrejme si to vyžaduje veľa €€€. Robil som už párkrát origo soundsystemý do auta. Je to celkom zdĺhavá práca. Robil som už aj napríklad Dynaudio do golfa 5, kde to továrensky nikdy nebolo a samozrejme všetko funguje tak ako má. Ale je to náročné na čas, inak podľa schémy sa to ľahko zapojí. V podstate zosilovač funguje na CAN-BUS, takže, vyriešíš napájanie, kostru, CAN-BUS, a výstupy na repro premiestníš z rádia na zosilovač, ale bacha väčšinou soundsystemy mali viac repro, takže pravdepodobne iné tapacíre, dverné kabeláže atď, ale ako vravím, všetko sa dá. Sám mám vo svojom gofle 5 spravené dynaudio :)
Octavia 2003 ASV 81kw
/ FB S764 / "J" čerpadlo / Brzdy 312mm / ASZ vedenie vzduchu / vymenik olej-voda ASZ / DPF ON 1??Kw/3??NM

VW Golf mk5 R32 3.2 VR6 BUB 184Kw 4motion
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“