Zapojení PTC OIII

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Re: Zapojení PTC OIII

Příspěvek od Tomas6 »

Kluci dráteníci. Prosím kde najdu u trojky oktávka v motorovém prostoru plus po klíčku? V eboxu je spínané, ale i po vypnutí klíče je relé ještě asi 30 sec. sepnuté, což by tomu ptc asi moc nevonělo aby topilo na plný výkon i když by přes něj vzduch nefoukal.
Já už fakt nevím jak to kloudně rozběhat.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Re: Zapojení PTC OIII

Příspěvek od ROMEK »

Nebylo by to dobre zapojit treba na vyhrievanie zadneho skla. Že by sa to predne PTC zaplo spolu ze zadným oknem.

Skusil bych sa podívat u nejakeho TSI co tu budu mjet na opravu a ma PTC kde to má v jednotke zapojene
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Re: Zapojení PTC OIII

Příspěvek od Tomas6 »

Nechci to spínat s něčím, to tam můžu dát jen obyčejný vypínač kterým si to zapnu a vypnu, jenže nejezdím s tím jenom já, navíc můžu zapomenout, vyhřívání zadního skla zapínám třeba i v létě když se zamlží auto ale topení netopí atd... Mám koupený časovač a teplotní spínač který sepne pod 10C a rozepne po nastaveném čase. Chci tam přidat ještě tepelnou pojistku která by rozepla při teplotě vody nad 60C v případě že se to ohřeje dřív než uplyne čas. A nebo si s tím dát ještě práci, vyndat ptc ven, umístit tepelnou pojistku na něj. Ale netuším jakou zvolit teplotu.
Když se podíváš budu rád, mám obavu že nic nenajdeš, páč to asi ty benzínové auta mít z výroby nebudou.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“