Ford transit 2.4

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Rendolfek
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 08 úno 2013, 08:07

Ford transit 2.4

Příspěvek od Rendolfek »

zdravím mam problém s transitem 2.4 tde.92 kw. občas mě nechce nastartovat. rano vyjedu třeba z domu přijedu k obchodu a starter točí a motor nenaskočí.tak to roztahnem prijedu domu a chyta pěkně,nechám teda na nabíječku rano to krasně chyta, cely den jezdím chytá to parádně.druhy den rano o5 nenastartuju.startér točí a nic. myslíte, že by to mohl byt nějaky žhavič?dělá to teda spíše když je venku kolem 0. ještě mě napadá třeba kostřící kabel. jinak opravdu nevím od čeho se odpíchnout.čerpadlo bylo v létě na opravě kvuli přesuvníku.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Ford transit 2.4

Příspěvek od roman1648 »

Pokud to chytne na roztažení tak startér málo točí si myslím
Rendolfek
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 08 úno 2013, 08:07

Re: Ford transit 2.4

Příspěvek od Rendolfek »

Startér jsem opravoval nedavno, ale je pravda že to občas točí pomaleji.jeste jedna věc trochu to kouří černý dým a spotřeba 14-15 l, čerpadlo se po výměně musí nějak doseridit?třeba na těch šroubech na rozvod.kole?čerpadlo jsem měnil ale nic nenastavoval. jen rozvody byly na značkách
Rendolfek
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 08 úno 2013, 08:07

Re: Ford transit 2.4

Příspěvek od Rendolfek »

Takže teď v -6 stupních motor nenaskočil.myslite že zhavice budou k.o. auto bylo na nabíječce přes noc a točilo pěkně.jen nenastartovalo.
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Re: Ford transit 2.4

Příspěvek od JozefC »

Príliš málo informácií a parametre. Toto je oprava pokus omyl. Tlak paliva, odber prúdu pri točení, štartovacie otáčky ... ? Ak nevieš merať, čo treba ...
Odpovědět

Zpět na „Ford“