Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Potřebujete něco prodat? Tak sem. Před přispíváním SI PŘEČTĚTE PRAVIDLA!

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
bobik007
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 06 srp 2019, 06:16

Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od bobik007 »

Ahoj, mám opět další kusy signalizace stavu DPF a vypalování VW, Seat, Škoda, Audi TDI během jízdy. Nově podpora dalších jednotek + novějších motorů Dxxx

Pracuje plně samostatně, netřeba nic nikam instalovat nebo navíc připojovat. Stačí jen zasunout do OBD2 konektoru v kabině.
- zařízení pro signalizaci zaplnění filtru DPF sazemi a upozornění na vypalování během jízdy
- pro motory Common rail (začínající písmenem C a D, např. CFFB, CFGB, DFCA, DFHA a podobně...)
- opticky signalizuje zaplnění
- tónem (na začátku, v průběhu a na konci) i opticky signalizuje počátek, průběh i konec vypalování
- zobrazuje měřené/spočtené zaplnění (to, které je vyšší)

Cena 1290 Kč za verzi Cxxx, 1490 Kč za verzi Dxxx. Cena včetně poštovného.

Konkrétní info klidně do zprávy, děkuji.
Přílohy
1CD.JPG
1CD.JPG (864.92 KiB) Zobrazeno 5532 x
2.JPG
2.JPG (688.63 KiB) Zobrazeno 5532 x
3.JPG
3.JPG (679.08 KiB) Zobrazeno 5532 x
ladynn
Přispěvovatel
Příspěvky: 57
Registrován: 06 čer 2012, 11:20

Re: Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od ladynn »

Zdravím, máte něco takového i na BLS? Díky za odpověď
bobik007
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 06 srp 2019, 06:16

Re: Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od bobik007 »

BLS a podobně jsou už hodně zastaralé. Do toho se bohužel pouštět nebudu. DPF v té době začínalo a není žádný alespoň trochu sjednocený systém ze strany RJ..
superb10
Přispěvovatel
Příspěvky: 806
Registrován: 01 říj 2007, 20:42

Re: Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od superb10 »

Ahoj máš aj na CXHA ak áno aká je cena ....Dík
bobik007
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 06 srp 2019, 06:16

Re: Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od bobik007 »

Ahoj, CXH bohužel není plně podporované a zatím ho proto nenabízím.
Mirek Berger
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 07 kvě 2009, 11:03
Bydliště: Wenclovice u FM

Re: Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od Mirek Berger »

Pánové - tak zkušenost s kouzelnou krabičkou - nad očekávání na JEDNIČKU ! Použil jsem na Seatu Alhambra DFM 135kw a nic lepšího jsem ještě neviděl. Jediný nedostatek je nutnost dokoupení prodlužovacího kabelu - umístění malé krabičky přímo do zásuvky je sice jednoduché , ale zásuvky obd jsou umístěny mimo oční dosah . K té spotřebě oleje : Jsem starý pes - smrdim celý život přepáleným olejem , naftou a benzínem ( v mládí hermetikem) a v tomto případě bych pustil oddych motoru např na 1000km do pet flašky a díru do sání pro odvzdušnění blindnul.Jestli spotřeba oleje klesne , zařadil bych mezi oddych motoru a sání filtrační odkalovač (čína jich nabízí hafo) . Tímto taky děkuji bobikovi007 za rychlé vyřízení mé prosby o prototip a seriozní jednání - Mirek Wenclovice
Mirek Wenclovice
bobik007
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 06 srp 2019, 06:16

Re: Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od bobik007 »

Děkuji za kladnou referenci. Co se týče prodlužovacího kabelu - původní funkce zařízení byla jen zvukové upozornění na probíhající vypalování, zobrazení pomocí stupnice je spíše funkce navíc.
Ale je pravda, že poměrně dost zákazníků to používá opravdu i s prodlužovacím kabelem.
Trigger
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 09 dub 2022, 15:17

Re: Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od Trigger »

Cau, funguje na audi a4 b8 caga?
bobik007
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 06 srp 2019, 06:16

Re: Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od bobik007 »

CAGA zatím nepodporuji.
bobik007
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 06 srp 2019, 06:16

Re: Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od bobik007 »

Tak jsme zprovoznili web, děkuji za podporu:
https://www.dpfkapi.cz/
Přílohy
logo fb.png
logo fb.png (417.16 KiB) Zobrazeno 4913 x
bobik007
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 06 srp 2019, 06:16

Re: Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od bobik007 »

Nyní nově podpora dalších motorů:

DDYx (DDY, DDYA, ...)
CUSx (CUS, CUSA, CUSB, ...)
CUTx (CUT, CUTA, ...)
CXFx (CXF, CXFA, ...)
CXXx (CXX, CXXA, CXXB, ...)

https://www.dpfkapi.cz/novinky
Přílohy
501-B.png
501-B.png (293.78 KiB) Zobrazeno 4560 x
RayPro
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 29 pro 2022, 21:56

Re: Signalizace stavu a vypalování DPF VW, Škoda, Audi, Seat během jízdy nyní i na Dxxx motory

Příspěvek od RayPro »

Tuto krabičku mám již nějaký ten pátek a musím potvrdit, že funguje najedničku. Jen jsem musel k tomu přihodit prodlužovačku. Vyvedl jsem to nad volant, takže na to pěkně vidím. Začátek regenerace určitě nepřeslechnete a konec taky ne. Přiznám se, že jsem trochu změnil styl jízdy. Jak pípne regenerace, tak se jdu projet, abych pěkně vypálil. Díky této krabičce jsem také přišel na to, že mám DPF už špatné. Regenerace probíhala i častěji jak po 200 km.
Jen pro info mám motor CFFB.
Odpovědět

Zpět na „Prodám“