Mondeo III 2.2TDCi umře

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Mondeo III 2.2TDCi umře

Příspěvek od roman1648 »

Kluci zvláštní závada, dělal jsem na tom spojku ale dělalo to i předtím, normálně za jízdy najednou cukanec jak kdybys vypnul klíček, na sekundu, pak se mi nějakou dobu neozval,říkám si asi to dalo pokoj, včera volal že je baterka mrtvá,že ji přes noc nabíjel a nic, tak jsem objednal novej Banner, dal jsem ji tam, zapnul klíček,chvíli vůbec nic....pak najednou se kontrolky rozsvítily a nastartovalo to normálně,odjel jsem, za 2 minuty mě volá že vycouvával od baráku a zdechlo to,spadly ručičky,všechno zhaslo, mrknul jsem narychlo jen na hlavní kabely co jsou od baterky, minus na kastli a na převodovku utažený, plusák na starter taky, kontakty na baterce čistý
Co by to mohlo dělat, spínačka ? Pojistkovnice ? Jako, to auto má svoje za sebou, to jo, ale technická je do podziumu tak aby to ještě vydrželo... :?
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: Mondeo III 2.2TDCi umře

Příspěvek od Marek001 »

Mohlo by to byť elektrickou časťou spínačky, menil som ich viackrát. Je to tam len nacvaknuté tkaže žiadna zložitá operácia.
volvo pan
Přispěvovatel
Příspěvky: 171
Registrován: 14 kvě 2021, 22:29
Bydliště: zapad

Re: Mondeo III 2.2TDCi umře

Příspěvek od volvo pan »

taky dost padaly budiky resp se to všechno vyplo,ale motor teda šel a i treba svetla. Ale stejnym zpusobem,za jizdy na chvilku pak se to zase rozběhlo,po startu taky a pak to zas slo..jesi to treba neni dalsi level tohohle problemu,pac vetsina si nechala menit budiky ,kdyz jim to zaclo..Tohle tada na tu spinacku vypada spis,jen ja se s tim nesetkal,jen s tima budikama..ale teda motor nechcipal,no..
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Mondeo III 2.2TDCi umře

Příspěvek od roman1648 »

Ok diky zkusím tu spínačku, dám vědět
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Mondeo III 2.2TDCi umře

Příspěvek od roman1648 »

Spínačka KO, odplastoval jsem to, vycvakl ten ořech, šroubovákem to celkem fungovalo, za jizdy jsem s ní klepnul a auto viditelně pocuklo, když jsem s ní fláknul víc, porůznu blikaly kontrolky,padaly budíky a pak to zdechlo
Odpovědět

Zpět na „Ford“