renault master II nenastartuje

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Otas43
Sběrač informací
Příspěvky: 43
Registrován: 19 kvě 2016, 03:21

renault master II nenastartuje

Příspěvek od Otas43 »

Ahoj chlapi. Moc potřebuju poradit.
Již poněkolkáté jsem vyměňoval motor R Master II.
Tentokrát ho nemohu a nemohu natočit a to ani na eter nechytne. Diagnostika ukazuje jen chybu v předehřevu, což bylo i před výměnou. Jinak nic jiného. Už jsem vyměnil i čidlo vačky a kliky. Tlak při startu na liště nad 300 barů. Při nabité baterce i 350+-
Nenakopnu ho ani na plyn.
Má jako snahu naskočit, z výfuku se kouří.
Diagostika Delphi. Koukal jsem na synchronizaci v tehle diagnostice, ale je tam : Neprovedeno, pak po několika otáčkách Provedeno a pak zase Neprovedeno a to dokola.
Rozvody jsem překontroloval, také jsou v pohodě.
Imobilizer to také na 100 pro nedělá. Ani ECU.
Dík za radu, jak do toho správně majznout palicí.

Ještě to upřesním :
Výměna byla pal.čerpadla a všeho ostatní do jiného bloku.
Napoprvé to chytlo a jelo jako nové. Pak se roztrhl klín. řemen a přesekl drátky k čidlu vačky. Po opravě a kontrole pojistek atd auto zase jelo v pohodě, ale pak se znenadání snížil výkon. Jakoby turbo zatáhlo až někde na 2500-2700 otáček. Tam, kde mělo turbo zabrat jsem ucítil spíše zadrhnutí ve výkonu. V cca 1800+-
Následně chytlo pouze za studena. A to se ještě musel držet dlouho starter. Za tepla to nešlo.
Nyní už nejde ani za studena.
passion
Přispěvovatel
Příspěvky: 715
Registrován: 03 úno 2006, 08:04

Re: renault master II nenastartuje

Příspěvek od passion »

Fakty:
1.Rozvody píšeš že sú OK
2.Palivo to má - dávaš tomu éter a neozve sa to

-skontroluj či ide vzduch do motora
-a to má kompresné tlaky
-či nie je upchatý výfuk (prípadne DPF)
Pokiaľ to má palivo (start sprej), priechodné vzduchové vedenie, motor má kompresiu a nie je upchatý výfuk, na sprej to musí zbrechnúť.
Fenix9555
Přispěvovatel
Příspěvky: 753
Registrován: 12 dub 2014, 12:18

Re: renault master II nenastartuje

Příspěvek od Fenix9555 »

Vačky zle ústavné Mal som presne toto isté keď som zakladal rozvody tak som prípravky len tak voľne položil na vačky a tu nastal problém prípravky sa musia zakrútiť do hlavy Pretože keď si sadnú na doraz pritiahu
vačky voči ventilom do záberu
Odpovědět

Zpět na „Renault / Dacia“