Superb 1 - zabudování a kódování VCDS 77 Telefon

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Vojta91
Přispěvovatel
Příspěvky: 59
Registrován: 23 říj 2014, 16:30

Superb 1 - zabudování a kódování VCDS 77 Telefon

Příspěvek od Vojta91 »

Ahoj, aktuálně řeším problém s vestavěným telefonem.

Rozhodl jsem se ho dodělat, sehnal jsem jednotku, držák, tlačíko se symbolem telefonu pro MF volant atd a po zapojení to spíš nedělá co má :? auto je CAN 2003, s DX navi s TMC boxem, a MF volantem.

Vyměnil jsem spínač na MF volantu za verzi se symbolem telefonu, proběhlo nakódování jednotky pro MF volant na 00119 což je telefon+tempomat po CAN.
Jednotka telefonu je zapojená takto přesně podle schematu-napájení, CAN a propoj do zeleného konektoru radia+mikrofon (což jsem x-krát procházel). A stejně na volantu nejde přepnout maxidot na telefon, pouze se zobrazí nápis ,,Radionavigation,, a nejde přehodit na telefon, ostatní tlačítka na volantu nijak na tenhle nápis nereagují. Gateway resetována několikrát.
Podezřívám nakódování jednotky telefonu pokud to má vubec vliv, VCDS mi nezobrazí nápovědu nebo možnosti kódování na co by se dalo změnit :lol2:
Máte někdo zkušenost ? Co by mohlo bejt teoreticky špatně.. už mi zbývá jen nakódování..
Jednotka je 1U0 035 729C což se dle ETKY pro telefon používalo.. ale.. došla mi i s konektorem, ve kterém chybělo vedení CAN, dodělal jsem ho.. není to tahle kravina ? :lol2:
Přílohy
Nakódování volantu
Nakódování volantu
vcds volant.JPG (178.87 KiB) Zobrazeno 892 x
Nakódování jednotky telefonu
Nakódování jednotky telefonu
vcds telefon.JPG (204.5 KiB) Zobrazeno 892 x
Schema zapojení
Schema zapojení
TELEFON.jpg (449.34 KiB) Zobrazeno 892 x
Maxidot
Maxidot
Navi.JPG (49.89 KiB) Zobrazeno 892 x
Source
Aktivista
Příspěvky: 1860
Registrován: 15 lis 2015, 22:43
Odpovědi: 1
Bydliště: Trnava

Re: Superb 1 - zabudování a kódování VCDS 77 Telefon

Příspěvek od Source »

Ako myslíš zobraziť telefon ? Neviem o tom že budíky majú nejaké menu telefónu, a to s tými budíkmi robím už pekne dlho.
Octavia 2003 ASV 81kw
/ FB S764 / "J" čerpadlo / Brzdy 312mm / ASZ vedenie vzduchu / vymenik olej-voda ASZ / DPF ON 1??Kw/3??NM

VW Golf mk5 R32 3.2 VR6 BUB 184Kw 4motion
Vojta91
Přispěvovatel
Příspěvky: 59
Registrován: 23 říj 2014, 16:30

Re: Superb 1 - zabudování a kódování VCDS 77 Telefon

Příspěvek od Vojta91 »

Právě že dokáže.. můžeš si i listovat telefonním seznamem a přes volant si navolíš přes maxidot komu zavolat, a tlačítkem telefonu přímo voláš. Nevím v praxi sem to nikdy neviděl ale v návodu na S1 je to vcelku dobře popsáno. Spíš jestli někdo nemá zkušenosti co by mohlo bejt naprd (wallbash)
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Re: Superb 1 - zabudování a kódování VCDS 77 Telefon

Příspěvek od Ladas »

V S1 jsem to nikdy neviděl
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“