Cabstar BD30-ti rok 1998 hučení -kvílení za kabinou

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
michalmox
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 20 srp 2022, 14:10

Cabstar BD30-ti rok 1998 hučení -kvílení za kabinou

Příspěvek od michalmox »

Zdarec, už su marnej... Nissan Cabstar motor BD30-ti rok 1998. Zvuk jak míchačka - hučení, slyšet je v kabině i venku. Nejvíce je slyšet z prostoru mezi skříní a kabinou když vyskočím z auta na straně řidiče. Ale jasně taky vevnitř. Na druhé straně ze stejného místa už to tak silné není. Zdá se mi že je i trochu slyšet tenhle zvuk i zepředu okolo chladiče. Prolezl jsem kladky, pumpu apod. v motorovým prostoru s tyčí u ucha a nic extra jsem nenašel. Stejně tak nic od převodovky, spodku motoru. Pár jízd nahrávání telefonem za jízdy v oblastech diferáku (LSD), převodovka, kladky motor a zdá se z nich to nejde. Poslední nahrávka z prostoru za kabinou a tam to je jasné. Slyším to i na volnoběh, s otáčkami se nijak výrazně zvuk nezesiluje, nemění frekvenci. Prostě občas v nižších umí i houknout i víc. Zdá se mi konstantní, I s rychlostí myslím se moc nemění. Spojka (vyšlápnutí) to ztiší, ale furt to tam je. Už jsem si byl skoro jistý že je to od diferáku a nic. Nejvíc slyšet to je okolo 50km/h. Někdy chvíli nehučí, pak zase houkne a podle nohy na plynu apod. Každopádně ten zvuk je tam stále. Studený, teplý, spojka, bez, na neutral, za jízdy, pod plynem, bez plynu apod. Zkusím hodit odkaz.

https://youtu.be/uPHxbDcn5-Q

Třeba má někdo podobnou zkušenost, nebo poradí?
Naposledy upravil(a) šulda dne 21 srp 2022, 16:38, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Úprava názvu tématu.
Odpovědět

Zpět na „Nissan/Infiniti“