Nestartuje za studena rav III2.2D

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
gulik
Přispěvovatel
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2016, 09:53

Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od gulik »

Chlapi ak stojí cez noc ráno zle štartuje potom chytí ide už normálne akoby padala nafta diagnostika nič jetam ťa ručná pumpa filter je nový zhavice ok nemáte podobnu skúsenosť načo sa zamerať dik
gulik
Přispěvovatel
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2016, 09:53

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od gulik »

Neviete aký má byť štartovací tlak na rampe cca
gulik
Přispěvovatel
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2016, 09:53

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od gulik »

Takže pri startovani tlak cca 4400 psi
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od roman1648 »

SCV ventil na CR čerpadle
gulik
Přispěvovatel
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2016, 09:53

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od gulik »

Scv ventil som vymenil auto síce chytá na brnk ale jednotka vypína motor diagnostika vypísala vysoký tlak v systéme ak vrátim starý zle štartuje mám podozrenie na vstreky a si púšťa do prepadu takže von a otestovať
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od roman1648 »

SCV ventil origo Denso ?
Vysoký tlak v systému to by neukazovalo asi na KO vstřiky
gulik
Přispěvovatel
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2016, 09:53

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od gulik »

Denso denso ale či je originál lebo s dielami je to v pi.. niekedy chcel som dať prepad.test tam je to pod vikom cez noc sa stratí tlak a rano to odpaluje potom naskočí ide celý deň ráno to isté inak motor ide ok
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od slovacek.milos »

gulik píše: 17 říj 2023, 13:17 Denso denso ale či je originál lebo s dielami je to v pi.. niekedy chcel som dať prepad.test tam je to pod vikom

me by zajimalo? kdyz byl v lete hic po ranu tak ti to startovalo? predpokladam jak se ochladilo motor toci lehce skocit nechce prepadovy test sdeas viko, odsroubujes prepad, k prepadu das papir nebo karton a startujes pokud je papir hned zaflusany od nafty vstrik je v pi.., repasovat tusim nejde jen financne vykrvacet za novy, ja to uz mrdam vecne tu nekoho krisit, hrat divadloa vymyslet kokotiny to uz nemusim ;)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od roman1648 »

D4-D 100 a 110kw repasovat jdou ale je lepší dát nové protože dneska jsou za cenu repasu:

https://mlparts.cz/autodily/toyota/rav- ... tId=397492

D-CAT 130kw repasovat nejdou, jen nový asi 13tis. kus :roll:
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od slovacek.milos »

romane co sem tu mel tak machrovat v ravce to jo, ale vrazit do ni vic jak desitku problem, posedni rav se vstrikama me borec vyhrozoval soudem, na teranu jsem vymenil kola a prej jak sem auto zvedl tak jsem kola moc provesii a od te doby kape posilovac at koupim novy a dam to doporadku, pred vymenou kol nic neteklo, , na opel monterej sem delal stk,prej sem dva dny jezdil nekde v terenu videlo me hodne lidi a skurvil jsem hlavu, kdyz sem dal hlavu pavlickovi na stul rekl doslovne: to si strc do prdele, prasklina je vyrezla a je tam tak 5let, to ja varit nebudu, to bya posedni kapka, od te doby na ofroudu nedolevam ani vodu do ostikovacu, porotoze od te doby ........................ :roll:
gulik
Přispěvovatel
Příspěvky: 281
Registrován: 03 čer 2016, 09:53

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od gulik »

Ani cez leto to nestartovalo to isté asi ich dám pozrieť alebo to vyskúšam cez ten prepad dik
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od slovacek.milos »

gulik píše: 19 říj 2023, 07:29 Ani cez leto to nestartovalo to isté asi ich dám pozrieť alebo to vyskúšam cez ten prepad dik
pokud ti ten tlak paliva nekde tece ven zjistis treba diagnostikou delphi ze zadas tlak paliva a pokud pri startu hned neprekroci tlak paliva 150 atm tece, sravidla tlak roste pomalu, dlouhy start a rj neda pokyn ke startu, fachci i diagnostika vag co je na skodovky, ale je tam toho malo
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše: 19 říj 2023, 06:17

D-CAT 130kw repasovat nejdou, jen nový asi 13tis. kus :roll:
jeste romane chodil mi casto do dilny hobyautomechnik vykecavat, koupil si pajero CR a odeslo cerpadlo, vymontoval donesl, no bohuzel, to niko neumel, rj v cerpadle, jen chomutov a 50.000 kc, tak jo, spravili namontovalo se, ok, pak sem se dovedel ze su kurva zlodejska, zmrd, borec uz do dilny nechodi, prehlizi me nezdravi, :) mam jenom pinina schnily, majitel vdecny za kazdou opravu
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od roman1648 »

Máme tam teď to samé auto, 2009 a D4-D 110kw, najeto skoro 400tis,v Auto ZM Brno Bosonohy řekli ať vytasíme čerpadlo i vstřiky že to na českou naftu prostě bude už opotřebovaný ;) ale auto je pěkný relativně,není zhnilý tak se pořád vyplatí něco do toho dát, když to bude i na repas drahé, nové čerpadlo origo Denso stojí 12tis. a vstřik necelých 6tis.kus a pochybuju že budou KO všechny,většinou jeden,dva
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Nestartuje za studena rav III2.2D

Příspěvek od slovacek.milos »

mi to udělá borec i s papírem, problém je jen auto s píčí, tam jsem měl papír že vstřiky OK a jeden byl ko prostě řj motoru měla jiný názor, kdyby se ti to stalo odpojuješ a připojuješ jeden vstřik po sobě až auto chytne, ten vstřik nemá cenu repasovat, repas zaplatíš a auto ani neštěkne vrajkec a ok romane ty vole to sem řešil skoro měsíc, nevím jestli tě to už potkalo, taky mě potkalo auto s píčí kango, když si vypl motor tak vstřik odfrkával pěnu, to ti de do systému, pěna hned vletí do čerpadla a nenastartuješ tlak paliv ta 30 atm, řešil jsem snad dva týdny, stačí, zrušit okruh přepady a čerpadlo a vstřiky pustit do nádrže, renault kango cr to byl, uvařil jsem si na tom mozek, stačí na to ucho vxypneš klíček a slyšíš takové prdění to odfrkává ten vstřik, v střikování montovali v rumunsku a jeho výdrž je prej malá ani ne 40 až 100.000 km delphi romanija
pak musíš vše nové
Odpovědět

Zpět na „Toyota/Lexus“